Galaxy Gateden G.Anahtarı Çıksın

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KralCyristaL tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun Mu?

1. Evet,bu fikri beğendim

oy sayısı 74
    91,4%
  2. Hayır,çünkü......

oy sayısı 7
    8,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba...

Bu konuyu eski forumdada açmıştım ve şimdi birdaha açıcağım hemen hemen herşey aynı ama görseller biraz daha gelişmiş.Herkezin korsan kutusundan çıkmasını istediği birşey var bazılar LF-4 bazılar APİS ve ZEUS parçaları bazılarıda benim gibi tasarım istiyor ama bu istenilenlerin çıkma ihtimali çokda yüksek değil o yüzden daha çok ganimet açarsak bunları tutturabilme ihtimalimiz artar.Bu yüzden benim fikrim şu Galaxy Gateden Anahtar çıksın.Ama bununda bir ihtimali olacak ve bu ihtimal %0.5 olacak yani çok nadir çıkacak 150 tane açsanız en fazla 3 tane çıkıcak.Ve anahtarın çıkma şansı 0.5% olduğu için Xenomit %0.5 düşürülecek ve %11.5 olacak böylece Xenomit çıkma ihtimali düşecek.

Resim:
    -55 Olumlu oy hadi durma sende oy ver-

Son düzenlenen: 12 Nisan 2014
  2. olsun çünkü 1.500 U biriktirmek bazıları için çok zor olabiliyo

3. Evet kesinlikle zaten bunu düşünerek yaptım :)

4. Olabilir +1

5. tabutçu99

tabutçu99 User

bencede olsun

6. Arkadaşlar hayır diyorsanız lütfen nedenini söyleyin ona göre düzenleme yapabilirim.

7. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Çok güzel olur ...

8. bence onun yerine daha fazla kapı parçası gelmesi için bişeyler yapabilirler. ama buda mantıklı gibi gözüküyor +1

9. buna hayır diyeni allah ahfetsin :D +1

10. Ama korsan anahtarının değeri normalde 1.500 Uridium yani bilmem bana göre %0.5 iyi çünkü 1.500 Uridium az değil nede olsa ama bu şikayetten bir kaç kez daha gelirse hallederiz sıkıntı değil ;)

11. KELKİTLİ

KELKİTLİ User

Oran çok düşük en az %2 olmalı...

12. Simdi bir hesaplama yaptimda matematiğe dokersek %0.2 falan oluyor oran iyi düşünmeden yaptigim yorum için özür dilerim

13. FIRTINA

FIRTINA User

14. bence oran fazla bile çünkü 300 u değerindeki günlük dosya %1 ise 1.500u değerindeki bu....

15. Evet ShadowTheHedgehog sana kesinlikle katılıyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2014
  16. Konu güncel ...

17. şimdi şu an 0.5 beş oran var günlük dosya 1 anahtar 1500 dosya 300 u. 1500 ü 300 e bölersek 5 çıkar yani 1 i 100 den 0.5 i 500 olarak alırsak 100ü 50 ye bölüp 20 bulucaz buda 2 edecek KELKİTLİ arkadaşımızın dediği gibi düzeltseniz iyi olur

18. KARANLIK

KARANLIK User

Ben destekliyorum.Bence oran normal.Gerekli desteği alırsa bizde iletiriz.İyi forumlar :)

19. Nasıl yani pek anlamadım :) Yani Normal günlük dosya 300 Uridium %1 ihtimal Ganimet A. 1.500 Uridium ve ihtimali %2 mi olsun diyosun pek anlamadımda :)

Modum ciddi misiniz kaç olumlu oy alırsam iletirsiniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Mart 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.