GalaxY GaTeS AlfA-BeTa-GaMMa

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *F*U*R*K*Λ*N*™ tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Olsun

54,1%
  2. Olmasın

45,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SA beyler herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar dilerim...

Alfa, beta ve gamma kapılarında;

-=[ Streuner ]=-
    -=[ Lordakia ]=-
    -=[ Mordon ]=-
    -=[ Saimon ]=-
    -=[ Devolarium ]=-
    -=[ Kristallin ]=-
    -=[ Sibelon ]=-
    -=[ Sibelonit ]=-
    -=[ Kristallon ]=-
    -=[ Protegit ]=-

Sırasıyla bu yaratıklar geliyor

-=[ Lordakium ]=-

Lordakium yaratığınında kapıda olması gerektiğini düşünüyorum Kristallin yaratığının büyük yaratığı olan kristallon varken Lordakia yaratığının büyüğü olan lordakium un kapıda olmayışına anlam veremedim Tekrardan olması gerektiğini söylüyorum Sizin fikrinizide öğrenmek istedim

Ayrıca x8 haritasında bulunan strunerleride unutmamak gerek Bunlarında alfa, beta ve gamma kapılarına dahil olmalarını istiyorum

Son düzenlenen: 24 Aralık 2014
    odun_adam bunu beğendi.
  2. Sıra önerim var;
    -=[ Streuner ]=-
    -=[ Lordakia ]=-
    -=[ Mordon ]=-
    -=[ Saimon ]=-
    -=[ StreuneR ]=-
    -=[ Devolarium ]=-
    -=[ Kristallin ]=-
    -=[ Sibelon ]=-
    -=[ Sibelonit ]=-
    -=[ Lordakium ]=-
    -=[ Kristallon ]=-
    -=[ Protegit ]=-

Lordakium 16, Streuner 40 tane gelebilir. +1

3. Sırayı güzel koymuşsun eline sağlık kardeşim :) Bu arada desteğin içinde teşekkürler

odun_adam bunu beğendi.
  4. MaXiMuS

MaXiMuS User

olabilir :)

5. VΛLVE™

VΛLVE™ User

+1 güzel cubi de gelsin o zaman protegitin büyüğü :D

pokemonTr6 bunu beğendi.

6. Merhaba ;

İki büyük yaratığın arka arkaya gelmesi psikolojik olarak sıkabilir insanı. StreuneR, Lordakium ve Kristallon'un arasına alınsa daha iyi olur :)

SnowLeopard bunu beğendi.
  7. Evet modum düşünürsek gamma kapısı kristallonlarında bildiğiniz gibi çok zorlanıyoruz Bide ondan önce lordakium da gelicek Oda 3 katı daha güçlü olcak Kapıyı yapmak sıkabilir ve zorlayabilir Dediğiniz gibi olursa bende iyi olabileceğini düşünüyorum

odun_adam bunu beğendi.
  8. ah keşke istediğimiz her şey olsa ben de oyunda elitim sınırısn olsun istiyorum hayatta da zengin ama olmuyor :D

modum en üste olsun olmasın var bu olsun %100 şuan o öyle kalırsa gelecek mi :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Aralık 2014
  9. Darkorbit in burda fikir olarak açtığımız her konuyu oyuna uygulayacak diye bir zorunluluğu yok ama onlarada mantıklı gelirse yapmalarını çok isterim Şimdiye kadar güncelleme havuzunda konusu olan ve oyuna uygulanan bir kaç konu biliyorum Buda onların arasına girerse iyi olur

%100 olması yapılacak anlamına gelmez

odun_adam bunu beğendi.
  10. ben giç bilmiyorum formu olan çok oyun oynadım verdiğim fikirlerde hep bi açık aradılar olmaz etmez falan filan

11. İnternette nereye baksan heryerde forum bulabilirsin Ben bir kaç oyunun forumunda bulunmuştum ama yönetimin her zaman isteklere önem verdiğini gördüm Burdada isteklere önem veriliyor ama herşeyide yapcaklar diye birşey yok

odun_adam bunu beğendi.
  12. Lordakium'un vediği ödüller az ve bence kapıda olması pekde iyi değil.

Kapıya neden koyulmamış bilmiyorum ama modumuzun dediği gibi Büyük yaratıkların gelmesinden kaynaklanabilir.

Can sıkıcı olabiliyor.

13. Sırayı yöneticiler karar verebilir ama genede biz öneride bulunabiliriz

-=[ Streuner ]=-

-=[ Lordakia ]=-
    -=[ Mordon ]=-
    -=[ Saimon ]=-

-=[ StreuneR ]=-
    -=[ Lordakium ]=-
    -=[ Devolarium ]=-
    -=[ Sibelonit ]=-
    -=[ Sibelon ]=-
    -=[ Kristallin ]=-
    -=[ Kristallon ]=-
    -=[ Protegit ]=-

Bu şekilde gelebileceklerini düşündüm Bir fikriniz varsa önerilere açığım

Konu Güncel

odun_adam, BlackGhost™ ve MaXiMuS bunu beğendi.
  14. Bundan iyisi olamazdı herhalde.

Ben ilk başta kristallonun önüne koyacaktım ama 2 büyük yaratık insanın canını sıkar diye koymadım.

En iyisi böyle olmuş.

*F*U*R*K*Λ*N*™ bunu beğendi.
  15. CİLΛ

CİLΛ User

boşuna kapıyı daha da uzatmaya ne gerek varki tabi ödüllerde artcaksa ayrı ...

16. Yaratıklardan sağladığımız uri miktarı artacak ama kapı ödüllerinde herhangi bir değişiklik olurmu bilemem

odun_adam bunu beğendi.
  17. CİLΛ

CİLΛ User

yaratıkları zaten isteyince kesiyoruz ödül artmıycaksa gerek yok ama ödül de artıyosa iyi olur

18. Yaratıklardan gelen uridiumlar kötü değil ki lordakium ve struner yaratığınında kapıya dahil olması demek uridium un artması demek zaten özellikle gamma kapısında bu ekstra gelecek 2 dalgadan iyi uridium alınacağını düşünüyorum Kapı ödülleri bence olması gerektiği gibi biraz daha fazla olması demek zaten 3 kapıyı yaptıktan sonra %30 nidirimde varsa tekrardan açabileceksin nerdeyse Buda saçma olur

odun_adam bunu beğendi.
  19. CİLΛ

CİLΛ User

gamma ve betada x3 x2 olarak düşünmemiştim öyle olabilir ama nası olsa sık sık yapmıyorum anca ekstra enerji olunca basıyorum kapıya

20. Alfa-Beta-Gamma bu kapılara cubicon unda koyulması taraftarıyım aslında bence cubicon unda koyulması kapıyı daha güzel bir hale getirecektir Cubicon kesmek bana her zaman zevkli gelmiştir

odun_adam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.