Geri bildirim Geliştirici blogu ( 2015) Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba;

Tasarım Liderimizin şu sorusu için siz değerli üyelerimizden görüş bekliyoruz

''Ekibimiz yukarıda belirttiğim kapsamlı güncellemeler üzerinde gece gündüz çalışırken, bense oyun etkinliklerini sürdürmekle ilgileniyorum ve bu yüzden benim sorum şu:
    Son yıllardaki klasik etkinliklerden en çok hangisini özlüyorsunuz? Belki o etkinliği geri getirebiliriz.
    ;) ''

Geri bildirimlerinizi lütfen bizimle buradan paylaşınız

BEYAZ_KAPLAN_C★ bunu beğendi.
  2. tabiki de eskiden bol ödülü olan özel görevler.. Şimdiki gibi 15 goli 5 vega kestirip 3 bin uri veren özel görevler değil.

Aynı zamanda: Eskiden avantaj kutularının içeriği gün geçtikçe 1 kat artardı. 1 avantaj kutusundan 1200 uri aldığım gün hatırlıyorum. Çok zor değil. Eskiden full olmak daha kolay olduğu halde yapılıyodu bunlar.

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  3. ARZEN

ARZEN User

pet yakıtı olayı sona erse ya da kredili hale gelse daha iyi olacak gibi.

TOROS41, ÇokTa-TIN ve KÖR_SÜNNETÇİ bunu beğendi.
  4. kaansakal

kaansakal User

Scoremageddon ve ilk istila

Dipnot:Sonunda şu TR serverlarına yapılan teklifleri bize de sunduğunuz için teşekkürler(bkz:1 TL kampanyası"bizde 1.5 tl ama olsun :)")

5. ben bu 1.5 tl kampanyasını anlayamadım. %10 grup bonusundan bahsediyor. 8 gemi grup kapısına girersek %80 vuruş mu gelecek.

6. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

hepsi guclendiricili ise ustuste durulursa sanirim biraz biraz hepsinden gelir.uzaklasinca gidiyor ama.hemen low dusunuyolar grup diyince:D

7. Merakımı mazur görün, birde şu soruma doğru düzgün bir cevap verin KrisKelvin vs. ileri gelen yöneticiler... Yaptığınız oyunu ciddi soruyorum siz oynuyor musunuz ? Sadece admin control paneldan girerek oynanmıyor bu oyun serverlere girip oyunun nabzını tutuyor musunuz da böyle forum yüzeyli geliştirmeler yapıyorsunuz? Girin kardeşim chate, oyuncuların arasına karışın, kapı yapın sizde bizim gibi gelişmeye çalışın bi? Böyle yapın, siz de ekran başında sinir krizleri geçirin ondan sonra çıkın oyuncuların karşısına biz sizin istekleriniz doğrultusunda yaptık bunları diye..

8. Merhaba,

Eski istila ve kristallon günlerinin geri gelmesini istiyoruz.

rain_man_01tr ve BEYAZ_KAPLAN_C★ bunu beğendi.
  9. TheMaster

TheMaster User

Scoremageddon geri dönse iyi olur.

*HΣĂVΣИ* bunu beğendi.
  10. size sonuna kadar katılıyorum sadece admin kontrol panelinden oyunu izleyipte sizler için geliştirdik cok hafif bi cevap olur sizinde dediğiniz gibi öncelikle oyun geliştiriciler olarak oyuna sıfırdan bir başlayın bir gemi geliştirin bakalım ne kadar uriye malolacak ama bunu bedava yapmayın maaşınızdan harcayarak uridyumu satın alarak yapın bizler gibi bakalım aynı cevapları verebiliyormusunuz sayın oyun geliştirici ve kurucu arkadaşlar size mantıklı yorumunuzdan dolayı +10 veriyorum dostum

rain_man_01tr bunu beğendi.
  11. @KaraSowalye05 2x ödüllü Kristal günleri Titanic kazasının yıldönümünde verilmişti, 2011 di sanırım :) Bir daha geleceğini de pek zannetmiyorum.

Uzaylı-11 bunu beğendi.
  12. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

eskiden bonus kutularından uridium çıkardı, uridiumla alınan roketler çıkardı(ubr100 gibi) şimdi en basit krediyle alınan 2026 ve eco roketler veriliyor tabi bunları almamız içinde 200 300 kredi veriliyor :p kutu toplarken gülüyorum cidden. eskiden katlanan uridium vardı şimdi azalan, anlıyorum botlar için yaptınız ama kendisi toplayanın ne suçu var, özel görevlerin ödülleri eskiden çok iyiydi, hatta normal basit görevlerde bile çok iyi ödül alıyorduk, şimdi 400 uber kristallon kesecem ki daha 15000 uridium alayım, kutu toplarım daha iyi. neyse darkorbit kan kaybediyor, oyuncular oyunu bırakıyor, herkes oyunu bırakmadan oyunu daha güzel hale getirmenin yollarına bakılsın ve başta şu otomatik tıklyan programlaræ v.s çözüm bulsunlar.

13. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Çok haklısın darkorbit oyuncu kaybediyor ve onların arasında bende varım. 1 TL' lik paketin aynısını 1.5 TL ye koymuşlar anca insanları kazıklayın...

14. Lutfen eski istila gelsin. Bu nedir arkadas. Eskiden her istila oldugunda kapinin girisi tiklim tiklim olurdu biz girene kadar istila biterdi. Bir kucurbium vardi kesince 800-900k credits gelirdi. Uri de kasardik harikaydi. Hatta sirf zamani baska serverda oldugu icin sabahin 5 inde istilaya girmek icin hic uyumamistim.

Ama nerde o gunler. Simdi ilk waveden birakiliyor. Zaten biri girmeye calissa da 5000 kristallin dogdugumuz yerde daire kurunca girdigimiz aninda cakiyorlar bize 800k damage. Yav su eski istila gelsin vallaha cikmam oyundan. Sabah aksam oynarim su istila gelirse. Ulan apandist ameliyati oldum hastanedeyim daha taburcu edilmedim actim laptopu istilaya zamaninda girmek icin. Bu kadar onemli yav bu. Oyle bir kutudan 1200 uridium gelsin demiyorum. Su eski istila zaten yeter de artar. Haftada 1 kez olsa ona bile raziyim yeter ki eski istila olsun. Hem daha full olmaya calisan oyuncular icin de iyi olur.

15. grup kapısını degiştirdiniz fakat aylarca bu acıgı kullananlara bi ceza vermediniz buzmavi bos konusmaktan azıcık ilerisine bi turlu gidemedin
    niye her defasında acıklardan beslenenlere ceza verilmeyerek oyunu durutce oynayanlar cezalandırılıyor az da bundan bahset de orda durdugun bi işe yarasın
    yok degişiklik yapmıslar da ozlediginiz etkinlikmiş de falan filan laf salatası

16. Merhaba,

Bizler iletilmesi gerekenleri iletiriz fakat bir yaptırım uygulanıp uygulanmayacağına biz karar vermeyiz. Bu konularda karar alıcak kısım merkezdir. Merkez hesap kapatma, süreli kapatma, tp, şp vb. şeyleri geri alma gibi yaptırımlar uygulayabileceği gibi herhangi bir yaptırım uygulamayabilir de.

Ayrıca konuşma uslubunuza da dikkat ediniz. Uslup dolayısıyla bir süreliğine sizi forumdan uzaklaştırıyorum. Tekrar olmaması dileğiyle.

İyi Forumlar.

17. Metalirik

Metalirik User

sevgili oyun yapımcıları hiç değiştimi bilmiyorum ama onlarda hatırlar hatırladıgıma gore Türkiye2 serverinin açılmasından 7-8 ay sonra falan haritalarda minik beyaz yıldızlar cıktı ben o etkılıngı sadece 1 kez gordum ozamanlar bakın hala aklımdadır 1 kutudan 1300 uri hemde 1-2 harıtasında cıkmısdı gelırse bu etkınlıgın yada gercekden eskısı gıbı sabahdan aksama kadar süren spaceball etkınlıgının sıklastırılmasını ısterım saygılarımla

rain_man_01tr ve YenilMezleR- bunu beğendi.
  18. matkap34

matkap34 User

bugün ki gelen banlama gerçekten süperdi ben 70 sıra atladım oynadığım server banlamadan oldukca etkilendi bu banlamalarin devamini diliyoruz şu rütbe puanları düşsün artıkve yapımcılardan bir isteğim var oyuncu sayısı az rütbe puanları yüksek rütbe puanı yüzdeleri yükselirse rütbe puanı düşer

19. Eski istila ve eski etkinliklerdeki gibi kutular olsa çok iyi olur.Tabii bu eski etkinliklerdeki gibi içinden UBR-100, 1200-1300 Uridium çıkan kutuların haritalarda belirebilmesi için illegal programların külliyen yasaklanması gerekiyor.İnşallah bir gün o da olur.:)

rain_man_01tr ve BEYAZ_KAPLAN_C★ bunu beğendi.
  20. Mr.User

Mr.User User

uslupdan dolayı forumdan uzaklaştırılan uye ne kadar normalse, soz verip mılyonlarca yaratıgı kesen hesabı kapayamıyan yetkılıyı kım uzaklaştıracak?

sorun cok oyunda BMW nın dedıgı gibi sıfırdn bır gemı ac. oyuna basla ve adaletın ne kadar bu oyunda gecerlı oldugunu tecrübe ederek hisset.

bu oyunun grup kapısı sorunu yok.
    bu oyunun kasma sorunu yok.

bu oyunun en büyük sorunu size güvenen oyunculara vermiş olduğunuz sözü yerine getiremediğiniz için burayı terk etttikleri gerceği var...

3-5 kurus daha fazla kazanacaz diye (kaldıkı cok para kazanıldı o donemde) bugun fullenen gemilerin daha para harcamadığı sorunu var.

şimdide yeni oyuncu gelmıyor...

Herzaman diyorum ve yine sıze soracam oyun kurucus beyfendiye. veya bas tasarımcı bey...

En son ne zaman bir arkadaşınıza gel darkorbit diye bir oyun var . harıka. oyna. muthış egleneceksın dıye davet ettın. tabii sıfırdan bir gemıye :) (bu cumleyı artık tercume edersınız ona)

işte bu cumleyı kurdugunuz gun oyun duzelmış herşey yoluna gırmış demektır. ama bugun oyuncu sayısı oyun -server kasmaları ve çekişme mucadele acısından tüketmış durumdadır...

Not: Umarım, bızler varız diye "bu oyunun ve yonetici unvanı olanların" var oldugunu bir gün anlarlar...

cok konuşuldu yazıldı cızıldı bugune kadar ama bir arpa boy yol alınamadı . boşa ugraşmayın.

iyi gunler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.