GG olsalığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KÜHEYLAN_______07 tarafından 29 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

GG olasılığı artsınmı ?

1. evet, güzel bir fikir destekliyorum

96,0%
  2. hayır, beğenmedim desteklemiyorum(nedenini açıklayınız lütfen)

4,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar çoğumuz bu Galaksi Kapısı olasılıklarının hiç de göründüğü gibi olmadığını düşünüyordur ve öyle zaten hele şu son parçalara kapının kendisinden çok GG harcadığımız olmuştur bu yüzden şöyle bir fikir geldi aklıma neden bu kapı çıkma olasılığı artırmıyoruz

normal olasılıklar

cephane %67
    Xenomit %12
    tamir kuponu %3
    kapı parçası %13
    nano gövde %4
    günlük dosyası %1

bundan sonraki olasılıklar
    cephane %62
    Xenomit %9
    tamir kuponu %3
    kapı parçası %21

nano gövde %4
    günlük dosyası %1

gördüğünüz gibi %8 kapı parçasına ilave ettik %5 cephaneden %3 de xenomitten aldık artık %8 kapı parçası çıkma olasılığı daha fazla, daha az GG harcayarak kapı oluşturabiliriz ve bütün DarkOrbit oyuncuları olarak güzel bir oh çekebiliriz

oranlar üzerinde oynama yapılabilir

İyi kötü yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenlenen: 29 Mart 2014
    ^^DARK_KRALI^^ bunu beğendi.
  2. daywolfer

daywolfer User

güzeel olur destekliyorum umarım gerçekleşir +1

3. prooxlare

prooxlare User

ahhh ahh olsa çok güzel olur ama gerçekleşiceğini düşünmüyorum ama inşallah gerçekleşi +1

4. Exomit değerini düşürseler fena olmaz :)

5. Ne kadar sıklıkla kapı açıyorsun bilmiyorum ama sıralama oynayan oyuncular var adamlar günde kaç kapı yapıyolar ve bunu %13 kapı parçası şansta yapıyolar %21 yaparsan bu oranı sıralama uçar gider sen 1 kapı açarsın sıralamadakı adamlar 10 kapı açar sonra rütbem niye düşük dersin

6. Bak ona katılıyorum ama çok boşu boşuna exomit çıkıyor :']

7. kardeşim arkadaş herkezin daha kolay kapı yapması için yazmış yani sende kapı yapıcan sıralamadaki adamlarda yapıcak şimdi o adamlarla aranda ne kadar fark varsa o zamanda eşit olucak yani onun %21 olupta senin %13 kalmıcak herkez eşit yararlanıcak demek istemiş farklı açıdan bakmışsın olaya :)

8. ]Chuckyy[

]Chuckyy[ User

aynen katılıyorum şu hele xenomitten bıktım 6. çarpanda bi basıyosun xenomit çıkıyor zaten pala toplamak işgence gibi sürekli senden yükse adamlar kesiyor böyle olsa hiç fena olmaz :) +1

9. Benim baktıgım acı haftada bir 1m uri çeken arkadaşla elle kasılan arkadasın arasındakı fark sen elle kasarak kolay kapı acıyorsun ama adam zaten cok rahat kapı acıyor darkorbit o 1 m uriye %13 de 5 kapı actırıyorsa %26 da 10 kapı anlamına gelir buda darkorbitin zararına olur ve bunu göz ardı edemezler ama exonomiti azalta bilirler.

10. %21 kapı parçası biraz fazla gibi biliyorsunuz bizim oyun şirketini :p yapmazlar...

Zaten ne zaman türk forumlarında konuyu alıp yaptılar ki ? yaptıysalar da çıkıpda söylesin biri

ben yinede +1 vereyim daha bizim 2-3 senelik TR goliath vengance i yapmadılar baya da oy topladı rağbet gördü ama yapmadılar yapmazlar da

11. Valla benim grub engelleme konumu test servere koydular fakat daha gerçekleşmiş değil :/

12. %26 değil %21 yine hepimiz aynı oranda yararlanırız bunun darkorbitin zararına olacağını düşünmüyorum yinede senin düşüncen düşüncene saygılıyım

13. Bundan 3 sene önce klan online görünümünü istedim ve onayda geldi benim istediğim üyeler kısmında yuvarlak şekilde online olanlar yeşil olsun demiştim sağolsunlar daha iyi sini yapıp oyunun içine yerleştirdiler online klan oyuncusunu görmeyi ama bu konuyu yapmazlar diye düşünüyorum cünkü kapıdan gelen urinin veya darkorbitin kazancının yarıya düşmesi demek

14. %8 lik bi oranda darkorbidin kazancının yarı düşmesini düşüşünmüyorum fakat oranda oynama yapılabilir diyeyim :)

15. Ortalama olarak dedim yani 5 kapıysa artık 10 kapı eder ve bu kadar çok kapı açıldıgı zaman herkeste beyaz olur uri bol olur olurda olur :D önceden kapısını yapan beyazını alana kimse karşı gelemezdi herkes çalışıp cabalayıp oynardı şimdi aralara b.t girdi felan filan. Ben kapı parçası çok olması demiyorum olsun ama biraz gerçekci düşünürsek kaç senedir darkorbit oynuyorum haftada 2 bazen 3 kere x3 çıkarıyolar neden acaba ? yani onların zararına olan şeyleri istemezler.

16. bilemiyorum darkorbit zeta ve kappada ki tasarım ihtimali %33 müydü neydi %43 e çıkarmıyor bunu niye yapsın

17. dediğim gibi eğer gerçekleşecek olursa tabiki oranda oynama yapılabilir :)

18. Arkadaşın dediği gibi darkorbit kimi dinleyip birşey yapmış ki şimdi yapsın :D

19. o da doğru ama bu oyunda birçok şey oyuncuların fikirleri sayesinde oldu fazlada abartmayalım :)

Son düzenlenen: 29 Mart 2014
  20. evvet böyle bi konu bende açıcaktım baktım ve bu konuyu gördüm neredyse şu kapı paröaları yüzünden oyunu bırakma derecesine geldim en azında azda olsa ihtimaller artmalı TAMM DESTEK HEP DESTEKK !!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.