Grupta kasılırken dağılan uri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXGöKMeLixX tarafından 29 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

3 farklı seçenek olsunmu

1. evet güzel olur

93,9%
  2. hayır böyle iyi

6,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bence şöyle bişey olmalı her grupta 3 seçenek olmalı bunlar ödül dağılımıyla ilgili ve başkan seçmeli bunlardan biri eşit dağılım yani herkeze eşit ödül geliyor diğeri seviyeye göre seviyeyle orantılı uri credi diğeri ise ne kadar hasar verdiysen ona göre yani çok hasar veren ona göre alıyor bunların amacı ise grubtaki haksızlığı önlemek bazı kişiler az vuruyor onlarla beraber görev yapanlarda zor duruma düşüyor bunu önlemek için böyle bir konu açtım

2. olmalı

3. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

Son zamanlarda gördüğüm en güzel fikirlerden bitanesi destekliyorum

erdem_korkmaz70 ve yılmaz749749 bunu beğendi.
  4. tşkrler desteklerinizle yapcaz bu yenilikleri

5. KARANLIK

KARANLIK User

Bende destekliyorum konuyu takip ediyor olacağım iyi forumlar.

6. Kesinlikle katılıyorum +1.

7. melih

melih User

evet güzel fikir +1

8. hangi oyundan düşündün acaba oyun adı vermek yasak söylemiyim ama anladın sen :)
    fikir güzel.

9. teşekkürler oylarınız için

10. baska oyunlardan esinlenmiş bir fikir ... ve zaten grupta ilk tutan kişi tutulan yaratığa göre değişiyor tabii ama en fazla 4 -5 uri fazla alıyor buda bence çok çok büyük bi fark değil .. ama eğer şikayetçiysenizde grupsuz kasılabilirsiniz .. -1

11. kardeşim sen bu fikrin neyini beğenmedin söylermisin açıkca

12. ben tek basıma kasılıyorum ve sırf görevler için grupça kasılıyorum onun için olabilir ve .. bence bu oyundaki hiç kimsede grupta dağılan fazladan 2-3 urinin hesabını yapmaz ..

13. ben 2-3 urinin hesabı için açamadımki konuyu kardeşim sadece farklı seçeneklerin oyuna renk katması için açtım bukadar negatif düşünmene gerek yok bence arkadaş bul kendine derim :)

ayrıca hiç kimse demişsin yapan var ve bu seçenekler işe yarar bence çoğu şeyi kolaylaştırır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 May 2014
  14. Gokmeli ben yanındayım davet attım :D cıktın

15. :D bende bu kim diyom olum

16. seçenekler şöyle ki sen yazmışsın :
    1.Eşit dağılım
    2.Seviyeye göre dağılım ve
    3.Verilen hasara göre dağılım demişsin
    ama 2.ye göre dersen düşük gemidekiler birbirleriyle elit gemiler birbirleriyle kasılır.. 3.ye göre dersen grupta olan biri x2 x3 sıkarsa ki elit gemilerde bunlar baya bi var 7-8 m kadar elit lazer var ozaman her eli sıkan haksız uridium kazanır ve 1.ye gelirsek yine benm dediğime gelir sadece ilk sıkan kişi diğerlerine göre 2-3 uridium fazla alıyor .. anlaşılmayan bi yer varsa kendi kendine çözümle artık ..

17. Odeğilde golide üsteğmendim leoya geçince çavuş oodum :D

18. gemi türünden kaybetmişsin gemi türüde rütbeye etki ediyor :D

19. kardeşim tamamda 3 şık boşuna değil ona göre seçecekler işte allah allah niye problem yaratıyosun anlamadımki 3 tane seçenek var

20. 3 seçenek var ben ona bişey demiyorum ama içeriğinde problem var :D sen anla artık tekrar bir gözden geçir anlayacaksın beni .. :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.