Gün İçinde İkinci bir Server Reseti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve nonono20 tarafından 23 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İkinci bir Server Reseti

1. Olmalı

97,3%
  2. Olmamalı

2,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bir destek de benden beyler

nonono20 bunu beğendi.
  2. Akşam 18 civarı sabit bir reset ayarlasalar çok güzel olur. Çalışan, okuyan oyuncular akşam vakti oyunda oluyorlar. Oyuncu sayısı çoğalmadan reseti atarlar. Oyun biraz olsun rahatlamış olur.

nonono20 bunu beğendi.
  3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Lütfen üslubunuza dikkat ediniz. Tekrari durumunda ceza uygulanabilir.

İyi forumlar.

4. Aliens

Aliens User

Seafight'te yoğun Mega sunuculara bu yöntemi getirdiler ve olumlu oldu. Aynı neden burada da olmasın? SF ve DO kardeş oyunlar ve ikisi de BP yapımı. Orada oldu ve olumlu sonuçlandıysa burada da olmaması için bir sebep yok. Oyum: Olumlu.

nonono20 bunu beğendi.
  5. sonuna kadar destek

nonono20 bunu beğendi.
  6. aLLaMe

aLLaMe User

Bilmiyordum bunu ve güzel bir örnek bence daha fazla destek almalı bu konu madem sorun giderilmesi uzun sürüyor geçici çözüme razı olacağız artık.

Ayrı bir konudan dert yanayım biraz (ayrı konu açmadım çünkü buna şuanlık çözümüm yok)
    İyi fikirlerin ve konuların daha çok ön planda olması lazım üst taraflara tutturarak yada yeni bir bölümle ana sayfada güncel ve iyi fikirlerin daha çok destek alması sağlanabilir.Yada Aaaa forum diye bi yer varmış oraya yazalım bunu diyerekten foruma gelen üyelerin aynı konuları tekrar tekrar açılması engellenebilir. Eskiden forumu aktif kullanmazdım gazete gibi kim ne yazmış der okur geçerdim. Şimdi "Aliens" olsun,"JohnShepard" olsun,"Solotürk" olsun,"Wolfwar" olsun güzel fikirler sunan kişiler saçma sapan biçimde tekrar açılan konular hem konu bütünlüğünü bozuyor hem destek sayısını düşürüyor hemde destek alması gereken konuları altlara itiyor Yeni mesajlar kısmında buna bir çözüm gelmeli.

JohnShepard bunu beğendi.
  7. nonono20

nonono20 User

Teşekkür ederim destekleriniz için.

@.Paradoks. Adminim konu raporlara eklendi mi, bilgi verir misiniz ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Aralık 2018
  8. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Mesajlarınız faklı sürelerde de olsa peş peşe olduğu için tarafımca birleştirilmiştir. Konu raporlarımızdaki yerini almıştır, artık merkez ekibin inisiyatifindedir. Umarım en kısa zamanda problem çözülmüş olur.

İyi forumlar.

9. nonono20

nonono20 User

Konu güncel arkadaşlar, lütfen destek olalım.

10. Düzenbaz

Düzenbaz User

+1 akşam oldumu hiçbir şey yapamıyoruz düzelsin oyuna giresim gelmiyor

11. oyuna girmeni istemiyolar kanki boşver girme :D botlarla birlikte takılsınlar artık saldım bende

12. Sabah 07:30 olduğu gibi akşamda 19:30 olması yani günde eşit aralıklarla 2 defa reset atılması yerinde bir hareket olacaktır.

nonono20 bunu beğendi.
  13. Bİloo

Bİloo User

Ya arkadaş hani bu adminler oyun oynuyordu. Madem oynuyorlar bu oyunun akşam saat 9 dan sonra pert olduğunu görmüyorlarmı. Arkadaş saaat 10 da reset gelsin bu kadar zormu bunu yapmak. aylardır milletten har dosyası isteyip duruyorsunuz. Ne yaptınız bu har dosyalarını harman dalımı yaptınız. Siz ne kadar beceriksizsiniz arkadaş.

büyükamiral bunu beğendi.
  14. Bıktık artık gerçekten yeter. Hiçmi teknik ekibi yok ya bu ekibin. Yıllardır çözülemezmi bir sorun.

15. HSWCloud

HSWCloud User

oyun lagdan geçilmiyor şuan ..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Ocak 2019
  16. Bunlar yeni harita, yeni gemi , yeni silah, yeni lazer, yeni yaratık işleriyle uğraşa dursunlar en sonunda bakacaklar oyuncu kalmamış yeni oyun yapma derdine düşüp darkorbiti kapatacaklar yakındır.

17. Yaşanan problemin çözümünde az veya çok bir faydası olacaksa bende destekliyorum.
    +1

nonono20 bunu beğendi.
  18. Bu oyun bu şekilde devam edemez artık yeter ama akşamları reset atmak bu kadar zor olmasa gerek

19. nonono20

nonono20 User

Konu güncel, lütfen destek olalım arkadaşlar.

20. Bu konu merkeze iletildimi acaba? şuanda tr2 berbat durumda bende oyunu kapatıp foruma bakayım dedim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.