Günlük Giriş Bonusu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ◐•тєямιηαтöя•◑ tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu?

1. Evet

oy sayısı 60
    89,6%
  2. Hayır

oy sayısı 7
    10,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar, bildiğiniz üzere mesela 5 gün boyunca üst üste DarkOrbit hesabınıza giriş yaptığınız zaman her gün aralıksız girdiğinizde sürekli sadece 5. günün ödülünü veriyor, oysa bence 5 gün girdikten sonra her aralıksız girdiğinde sadece 5. günün ödülünü değil, 5 günün hepsinin de ödülünü vermesi daha mantıklı değil mi?

Mesela adamın tamir kuponu azaldı ama 5. günde tamir kuponu ödülü yok, o zaman 1 gün girmeyip sonra tekrar girmesi ve öyle yaparak o ödülü alması gerekiyor, oysa 6. gün, 5 günün de ödülünü vermesi lazım. Aynı şekilde 5. günden sonra üst üste aralıksız girerse her gün o 5 günün ödülünü versin ki bir anlamı olsun.

Desteklerinizi bekliyorum.

Pasific001 bunu beğendi.
  2. DELI•VAR

DELI•VAR User

İyi fikir bencede tamamını vermesi gerekiyor oyum olumludur
    +1

3. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bende destekliyorum ama bu konu hakkında daha önceden açılmış bir kaç fikir vardı zaten

4. Mantıklı destekliyorum

5. destek var.

6. Ben bulamadım, aylık giriş bonusu diye bir konu var ama bu konuyla o konu aynı değil zaten.

7. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

tam olarak hatırlamıyorum ama belkide aylık giriş bonusudur :) ama genede modlar bulursa o konuya yönlendirirler neyse ben oyumu olumlu kullanıyorum :)

8. Güzel fikir

9. hayır, katılmıyorum. gayet güzel böyle

10. Konu arka sayfalara düşmüş. Güncel!

11. Jameika-TR

Jameika-TR User

12. Alıntıladığın için teşekkürler uzun zamandır güncellemiyordum :)

13. **CoLa**

**CoLa** User

Guzel fikir bence +1

14. Jameika-TR

Jameika-TR User

Önemli değil :) gayet gayet mantıklı bir fikir

15. -solo2008-

-solo2008- User

bence böyle olmamalı biliyorum çok eleştiriyorum huyumda var :) bence 5 günün ödüllerinin bulunduğu bir pencere çıkacak ödülünü seç diyede bir yazı olacak istediğin ödüle tik koyup ödülünü al tuşuna basacaksın böyle daha mantıkla 5 günün ödüllerini hergün vermek BP'nin hoşuna asla gitmez.

16. Güzel Fikir Kardeşim :) İnşallah Gerçek Olur :)

17. Hayır diyenleri anlayamıyorum :confused:

Jameika-TR bunu beğendi.
  18. 3. sayfaya düşmüş, güncel.

19. Forum Generali'Ne Teşşkürler Sunuyorum +1 Diyorum Güzel Olmuş ayrıca İmza yapmayı becerebiliyorsan banada İmza yapabilirmisin :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.