Öneri Gunluk dusman kesme gorevi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Armitage tarafından 17 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Gunluk dusman kesme gorevi

1. Katiliyorum

oy sayısı 6
    100,0%
  2. Katilmiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Armitage

Armitage User

Baslikta belirttigim gibi gunluk gorevlere hos bi dusman kesme gorevi eklense de(R-zone disinda)
    kestigimiz otolardan biseyler kazansak. Odul olarakta buz roketi, mayin filan versin. Bu gorevi tamamen oto kesmek icin istiyorum. Gecmiste oldugu gibi otolari banlamak hicbir zaman kalici cozum olmayacak. Bu yuzden otolarla birlikte oturup karsilikli cikarlarimizi dusunmek gerekir.

* Dusman oyunculara hasar ver x/x
    * Dusman oyunculari yok et x/x

odul

* x uri
    * x buz roketi
    * x Emp mayin

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Eylül 2019
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.