Hammadde Ayırıcı CPU (X - Y - Z).

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Deleted member 261585 tarafından 13 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Güzel bir yenilik olacağını düşünüyor musunuz?

1. Evet!

68,4%
  2. Hayır!

31,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hammadde Ayırıcı CPU (X): Yaratıklarda veya gemilerde bulunan "Xenomit" maddesini diğer maddelerden ayırır ve toplar.

Hammadde Ayırıcı CPU (Y): Yaratıklarda veya gemilerde bulunan "Seprom" maddesini diğer maddelerden ayırır ve toplar.

Hammadde Ayırıcı CPU (Z): Yaratıklarda veya gemilerde bulunan "Promerium" maddesini diğer maddelerden ayırır ve toplar.

Açıklama: Bu "CPU" sayesinde imha edilen yaratık veya uzay gemilerinden istediğin tür maddeyi elde et!

Özellikler:

Bu üç "CPU" birlikte kullanılabilir!
    Gemiye takıldığında kargoları toplama süresini uzatır!

.Paradoks. ve ELYSIUM bunu beğendi.
  2. Prejiva

Prejiva User

Ben daha diğer CPU'lara ekstra slot yetiremiyorum :) Güzel düşünülmüş zekice ancak taraftarı değilim.

3. oben

oben User

pet modül yada protokol olarak yapabilirler.

4. uzayl80

uzayl80 User

pet hepsini tek seferde yapıyo zaten gereksiz kutu toplarken zaten bütün cöplerini alıyo depon boşsa

5. Cevaplar için teşekkürler.

6. mantıklı ama bu hammaddeler skylaptan sağlandığı için pek gerekli mi bilemedim. Düşük seviyedekiler için +1 verdim yine

7. NR1_Shoot

NR1_Shoot User

güzel fikir ama sadece yeni başlayanların işine yarar bence

8. 100lük görevlerde x hammaddesinden y adet topla diyor. Bize x lazımken a, b, c hammaddeleri yer kaplıyor...

9. Vip üyeliğin bir avantajını yok etmek istemezler o halde. Çünkü otomatik zenginleştirme mevcut.

10. Vip olmayan üyeler olacaktır, tabii vip satması da lazım darkorbitin. her tarafı kötü uçlu değnek. yapmayacakları bir şey :D

11. Cevaplar için teşekkürler. Güzel bir fikir olacağını düşünmüştüm. Gerekli ilgiyi görür ve yöneticilerimiz iletirse mükemmel olur. Belki bu öneri tam olarak gerçekleşmeyebilir ama buna yakın bir yenilik gelebilir. Yaratıklardan "Promerium" toplayarak besleme yapabilirim. Oyuna yeni başladım ve "X-8" haritasında bulunan uzaylılardan "Xenomit" çıkıyor. Bana sadece "Promerium" ve "Xenomit" lazım oluyor.

Konu belki şu şekilde toparlanabilir. Üç adet yerine tek bir "CPU" kullanılabilir.
    Hammadde Ayırıcı CPU: "Kargo kutularından belirlediğiniz hammaddeleri toplayın!".

Konu biraz kişisel istek gibi oldu ama kusura bakmayın. Oyunda yeniyim ve ileriyi düşünemiyorum.
    Kolay gelsin!

.Paradoks. ve *LİON*[TET] bunu beğendi.
  12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Güzel bir fikir sunmuşsunuz, şahsen beğendiyimi belirtmeliyim.

Üyelerimizden yeterli desteği aldığında haftalık raporlara eklemekten mutluluk duyarım.

İyi forumlar.

13. Bu dediğiniz şey aslında Premium üyelik ile verilen otomatik zenginleştirme olayıyla aynı ve aslında daha kullanışlı bir hali çünkü gereksiz materyali çöpe atmak yerine gerekli bir hale getiriyor bunun için de ekstra bir Cpu yeri harcamıyor. Tek farkı bunu oyun, oyunculara para ile satıyor. Parayla sattıkları bir özelliği de daha değersiz hale getirecekleri bir özellik ekleyeceklerini düşünmüyorum açıkçası. Ayrıca eklenmesini de istemem çünkü oyun ne zaman bir şeyden para kaybetmeye başlasa başka bir şeylerin fiyatı artıyor ya da elde etme koşulları zorlaşıyor.

14. Güzel yorumlarınız için teşekkürler!

15. Prophecy

Prophecy User

Olabilir, ben +1 veriyorum

16. oben

oben User

iyi söylüyorsunda kardeşim bu sayede pete ne toplatmak istiyorsan onu toplatmış olursun..kargo varken pet bonusun yüzüne bile bakmıyor..

17. uzayl80

uzayl80 User

pedin bi avantajı pala toplayken iş yapması onun haricinde nonusları ben elle topluyorum yakıt urimde cebimde kalıyor ayrıca pet bonusmu aldı çöpmü aldı gibi gibi şeylerle ugrasmıyorum garanti iş el yoruluyo ama sonuç garanti gemiyle

18. Yorumun için teşekkür ederim. Yeni başlamış birisi olarak böyle bir istekte bulundum.
    Hayırlı akşamlar!

19. otomatik hammade besleme cpu kapatıldıktan sonra bu ne işe yarar bilemiyorum. :) Artık yerden alınan nesneleri otomatik besleyen bir cpu yok

20. Labor-Cpu, Labor-Cpu 2 hala hangarımda ve Labor-Cpu3 gemimde takılı lakin çalışmıyor orta karar bi oyuncuyum yaratıkların -bizim diyişimizle- çöplerini topluyorum otomatik hammadde geliştirmem açık lakin sarı taş beslediğim zaman bir iki atış yetiyor ben de pembe taşla besleyip depom doldukça sarı ve yeşili satıyorum petle, cpuyu sepromla ilgili bi hatadan dolayı inaktif hale getirdiler sanırım geri açılacağını umut ediyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.