Hammadde Üssü Olsunmu?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SON..SOVALYE™ tarafından 6 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hammadde Üssü Olsunmu?

1. Gerekli olması lazım!

82,1%
  2. Hiç gereği yok boşver olmasın böyle iyi

17,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Hikayesi;
    mmo,vru,eıc her an heryerde savaş halindeler!...
    yüzyıllardır süregelen bu hammadde savaşı son yıllarda çok daha kızıştı!
    5-3'te PALADİUM SAVAŞLARI!....
    X1,X2,X3,X4 BÖLGELERİNDE DEĞERLİ HAMMADDE SAVAŞLARI!.....
    Şirketler onlarca kez barış antlaşması yapmaya çalışsada araya bir takım olaylar girdi!..
    en sonki müzakere toplantısında eıc'den geldiği söylenen korsan gemileri annihatör'ler vru ana binasına saldırmış ve savaş dahada kızışmıştı!......
    EN SONUNDA MMO DÜĞMEYE BASTI!.....
    Kendi X1-X8 bölgeleri arasına hammadde üssü yapmaya karar verdi!...
    bu üslerde pilotlar hammadde satışı yaparak şirketine daha hızlı bir şekilde hammadde kazandırabilecekti!....
    vru ve eıc ise mmoya saldırdıkları esnada bu üssü gördüler....
    ve kendi şirketlerindede olması için şirket başkanlarına ilettiler.....
    bu fikri çok beğenen başkanlar hemen kendi bölgelerine de yaptırdılar.....
    BÖYLELİKLE BÖYLE ZOR BİR ZAMANDA ŞİRKETLER DAHA HIZLI HAMMADDE TEĞMİN EDEBİLECEKLER.....

Özellikleri;
    aynı x1-x8 haritalarındaki hammadde satış yeri gibi görünecek...
    böylelikle herhangi bir haritadayken hammaddeniz dolduğunda ana üsse dönmek zorunda kalmayacaksınız.....
    PVP haritalarında mevcut olmayacak.....
    eğer konuyu beğenirseniz oyununuzu olumlu yönde kullanın :)
    İYİ FORUMLAR....
    [FİKİRDE YENİLİK;
    NYX'İN HEMEN YANINDA BULUNACAK VE NYXİN OLDUĞU HARİTALARDA YER ALACAK]

Son düzenlenen: 6 Nisan 2014
  2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Olabilir çünkü yeni başlayan arkadaşlarımızın işine yarayacağını düşünüyorum.

Keyifli Forumlar.

3. desteklerinizi bekliyorum...

4. valla süper olur ama bence bu pvp yi pekde azaltmaz zaten çoğunlukla şeref fln kasmak isteyenler var ama fikir iyi diyer haritalarda nyx var bu niye olmasın? ama şöyle bi sorun olucak: heryerde bunlardan olursa ana üstün özelliği azalacak yakında kimse x-1 de takılmayacak

5. Tam anlayamadım :S

6. ya x-4 gibi yerlerde hammede satıcaz tıpkı görev kulesi gibi ordada olcak

7. Hmm bu biraz kolaya kaçmak olmaz mı ? Sadece belirli haritalarda olsa ? Mesela PvPlerde sadece. Veya her yerde satılacaksa atıyorum x-6da daha düşük fiyata satılsın.

8. iyi fikir hem böyle olursa artık kimse x-1 e dönmez...

9. pvp haritalarında mevcut olmayacak zaten

10. Tam zıttına PvPde olsun diğerlerinde olmasın. Çünkü çok kolay olur. Çok kolay credi kasılır.

11. zaten sadece hammadde satışı olacak başka bir özelliği olmayacak ana üsse gitmeye ihtiyaç duyacaklar çünkü gemiler bile orda değişiyor :) itemleri orada takıyorsun yani pek birşey olmaz ana üs yine aynı kalitesinde durur :D

pvp haritasında olursa düşük levelli oyuncular ne yapacak? misal 6 lvlsin pvp haritalarına gidemiyorsun taa x1 haritasına gitmeye üşenmezmisin?

Fikirde yenilik getirdim;
    nyxin bulunduğu haritada bulunacak ve nyxni hemen yanında olacak
    böyle daha iyi oldu dimi :D

Desteklerinizi bekliyorum....

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Nisan 2014
  12. İşte çok kolay credi kasılır. Yani yapılmaz. En fazla x-5, x-4'e koyarlar...

Ve üst üste mesaj atma.

Ve imzanda link bulunduramassın.

13. SİNİRLERİMİ ÇOK FENA BİRŞEKİLDE GERMİŞ DURUMDASIN BU KONUYU TERKET BENCE SÜREKLİ KONUYU BAŞKA YERLERE İTİYORSUN KARDEŞİM ZATEN HAMMADDE SATIŞI CRADİTS KASMAK İÇİN DEĞİLMİ OZAMAN HAMMADDEYİ ORTADAN KALDIRSIN ADAMLAR HAAA BU ARADA "nyxin bulunduğu haritada bulunacak ve nyxni hemen yanında olacak"
    DİYE BİR MESAJ ATTIM VE KONUDA PARANTEZ İÇİNDE FİKİRDE YENİLİK YAZDIM OKUMAK İSTEMİYORSAN NE YAPABİLİRİM SÜREKLİ OLUMSUZ KONUŞUYORSUN SÜREKLİ
    SİZİN GİBİLER YÜZÜNE YAPILMIYOR BU TÜR YENİLİKLER ZATEN BEN DEĞİŞTİRMİŞTİM FİKRİ OKU BİRAZ BE OKU! NYXİN BULUNDUĞU HARİTALARDA VE NYXİN YANINDA YER ALACAK DİYE YAZDIM YETER BE ANLAMAKTA SIKINTI ÇEKİYORSAN BEN SANA ANLATMASINI BİLİRİM KIRPIP KIRPIP LAF ETME CRADİTS KOLAY KASILSIN Kİ OYUNUN AMACI OLSUN ZATEN GÖREVLERİN VERDİĞİ CRADİTS BELLİ...
    BU ARADA SKAYLAB DENEN ŞEY VAR OZAMAN ODA KALDIRILSIN HOŞUNA GİDERMİ ODA ÇOK KOLAY CRADİTS KAZANDIRIYOR YATTIĞIN YERDEN CRADİTS GELİYOR BAZEN ARAŞTIRIP KONUŞACAKSIN BURADA BÖYLE KAFANA GÖRE ESEMESSİN BU FORUMUNDA KURALLARI VAR....

14. 1. Olumsuz konuşmuyorum gelebilir diyorum ve oyumda olumlu idi. Bence sen yanlış anladın. Fikiri burada tartışıyoruz ve seninde olumsuz oylara açık olman gerekir. Eğer açık değilsen hiç konuyu açmaman gerekirdi.
    2. Forumda büyük harfle yazmak yasaktır. Bağırma anlamına gelir

15. zaten ben ruh halimi yansıtmak amaçlı büyük harfle yazdım yasak olduğunu bende biliyorum bu arada konu olumlu olumsuz herkeze açık fakat dikkatimi çok çekti benim bütün konularımda hep olumsuz düşünüyorsun ve konuyu saptırıyorsun biraz dikkatli okursan eğer benim ne demeye çalıştığımı anlayacaksın...

16. Tamam o zaman sakinleş gelebilir ama çok kolaya kaçmak olur gibi geldi bana göre. Neyse ben kendi görüşümü yazdım. Daha fazla tartışmayalım istersen...

Ana üs dışında görev alınabiliyorsa gene ana üs dışında hammadde satılabilmeli

17. evet bende bunu kastetmeye çalışıyorum zaten bu arada 100 kişi olumsuz oy kullansın 6 kişi olumlu oy kullansın olumsuz oy atanların fikirlerine %100 değer veririm çünkü her insan farklı ve düşünceside farklı olacak elbette benim beğendiğimi o beğenmeyebilir buda hayatı renklendiren birşey....

18. bu iyi oldu...

evet insan yanlış yaparak öğrenir mesela siz benim fikirimeolumsuzyorum yaptınız bende hemen değişiklik yaptım...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Nisan 2014
  19. Lütfen desteklerinizi bekliyorum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.