Hediye gelen kutusu...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 27 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsun mu

Anketin kapanma tarihi 27 Şubat 2016.
  1. evet

92,9%
  2. hayır

7,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar şimdi aklıma bir şey geldi mesela oyunda arasıra ödül verirler bu ödüller e-posta yerine bu hediye kutusuna gelse sonradan bunu etkinleştirmek için e postaya onay linki gelse iyi olmaz mıydı en azından oyuncular hediyeden haberi olurdu

Onay linki etkinleştirilmediği sürece hediye yi oyunda kullanamazsınız hediye kutusunda gelen hediye 60 gün boyunca saklanacaktır 60 gün sonra silinecektir... Fakat yılbaşı ayında gelen hediyeler 90 gün saklama süresi olacaktır

2. Evet kesinlikle bende zaten o yüzden sperheadı kaçırdım

3. destekler gelsin arkadaşlar :D

4. desteklere devam bu yeniliği oyuna getirelim bare :D

5. Bence aylık giriş bonusu oyuna gelmeli :)

yılmaz749749 bunu beğendi.
  6. _DODGE_

_DODGE_ User

o da gelse keşke :D ne beğendiniz be bu aralar adam akıllı konular açıyorum :D

Son düzenlenen: 1 Mart 2014
  7. KARANLIK

KARANLIK User

Bu konunuzu bende beğendim.Mailinda sıkıntı olup alamayanlar var bu kişilerde alabilir.Tabi diğer etkenleri kapsamayacak.Bot vb cezadan alamamışsa kuponu yine alamayacak affı yok :) Bunuda ekleyiniz ilk mesajınıza.

8. _DODGE_

_DODGE_ User

Maalesef modum bann yediğim için bir şey yapamıyorum 1 ay bekliyorum sizin banınız :D unutmayın süremi beklemem gerek

9. KARANLIK

KARANLIK User

Peki bekleriz bizde sorun yok :) Eklemek istediğiniz birşey varsa ekleyebilirim cümleyi yazmanız yeterli eklemek istediğiniz.

10. _DODGE_

_DODGE_ User

Aklıma gelirse yazarım :D

11. Konu güncel

12. Bu fikri başka bir oyundan aldın gibime geliyor :) Oynadığım bir oyunda bu dediğin vardı

Güzel fikir +1

Son düzenlenen: 4 Ocak 2015
    TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  13. CİLΛ

CİLΛ User

olası bir hediye varsa olsun ama ben hiç hediye görmedim e postanın verdiği anca faceden verdiler onuda alamadım

14. Önceden arada bir 1 aylık vip kodları, hades kapısı kodları ve cephane kodları dağatılıyordu Bi kere sperhead koduda dağatılmıştı Uzun süredir kod paylaşımı oluyor Darkorbit facebook sayfasında arada bir kod dağıtıyor genelde cephane kodu dağatıyor ancak yılbaşında 2 kere lf-4 kodu dağattı Kullanım sınırı oludğundan 2 isinide kaçırmıştım

15. CİLΛ

CİLΛ User

ben hiç kod alamadım ne facebooktan ne e postadan :(

16. Bu dediklerim son 2 yıl içerisinde olan şeyler Mail adresine bak mutlaka gelmiştir ama sen görmemişsindir

17. CİLΛ

CİLΛ User

çar ramazanda açıldı ama eski e postalardan bapıp yazarım kodları hala geçiyorsa :D

18. :D geçerli olmayabilir ama bakmanda yarar var

19. CİLΛ

CİLΛ User

kodlar uridyum yerine mi yazılcak peki bulabilirsem ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.