herkez kendi ülkesinin sunucusunu değiştirsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *!..!*umur*!..!* tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kendi ülke sunucun ile kendi ülkenin başka sunucusuna geçebilisnmi ?

1. Evet geçebilsin

oy sayısı 30
    53,6%
  2. Hayır geçemesin

oy sayısı 26
    46,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar başka sunucuda kasılıp sonra sunucu değiştirirsek haksızlık olur, bunu biliyorum.Peki mesela tr1de ki oyuncu tr2 'ye geçiyo olsa başka ülkenin sunucusuna geçemese bu fikir ile haksızlık olmamış olur.Kısacası herkez kendi ülkesi içinde sunucu değiştirebilsin.

Arkadşalr bu fikrin gerçekleşe bilmesi için sizlere ihitiyacım var lütfen yardımcı olun.

Bakan yok mu hiç

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Aralık 2013
  2. - olumsu oyle bir konu var haksızlık olur + rütbe flan durum zorlanır

BlackGhost™ ve casper3452 bunu beğendi.
  3. hayır zorlanmaz ne kadar rütbe puanı topladıysan başka sunucuda da o kadar rütbesi olcak

casper3452 bunu beğendi.
  4. ama ıs bıldıgı gıbı Gıtmıyor tr2 dekı 60 sıradaysa tr 1 den mısal 100 kısı o sunucua gectımı o adama haksızlık olur belkıde adam 100 sıraya kadar gerı gıtcek boyle bır konu var ama server deyıstırmek Biraz zor gıbı gorunuyor

casper3452 bunu beğendi.
  5. casper3452

casper3452 User

oyunda bı skıntı mı var acaba 3-2 de bida daha oyuna bağlan mı yor?? Hem kardeş haksızlık olur gerek yok

6. Hayr haksızlık bu konu daha başka yerde açıldı olmaazz haksızlık olur bitsin bu konu bea bari link verin baska bi konu var bole oku sen kardeşim

7. KARANLIK

KARANLIK User

Ben bu konuda açılmış konuları pek desteklemiyorum.Her ne kadar aynı ülkede olsa server değişimi oyun sistemi içinde ve serverlerdeki oyuncuların rütbeleri içinde zorlayıcı bir faktör olacaktır.

8. Evet zorlayıcı olacağını biliyorum Ama adam istemezse eski rütbesine tekrar aynı sunucusuna dönebilir.Ben şahsen sunucumu değiştirmek istiyorum çünkü bütün arkadaşlarım öbür sunucuda,İsteyen değiştirsin sunucusunu kardeşim,Aynı zamanda şöyle bir olumlu yanı var bir sunucudan ne kadar kişi giderse rütbe puanın yeni rütben o kadar artar.

9. hmm bi şart koyulabilir en fazla baraj mesela bugün 15 kişserver değiştirebilir en fazla yada haftada sınır bu gibi vesayre vesayre

10. Darkorbit ekibinin bu fikri gerçekleştirebilmesi için ne yapmam lazım bana söyleye bilir misiniz ?

11. hiçbişey baska kişilerin bu konuyo alumlu bakması lazm ama kımse bakmıyor :)

12. Tüm forum üyeleri sizlere ihtiyacım var bu fikre lütfen oyununuzu kullanın!!!

13. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Değerlendirme ve oy istemeniz için başka bölümde konu açmanıza gerek yok. Ayrıca forumda link paylaşmak yasaktır. Olmasını isteyen arkadaşlarımız zaten bakıp oy verir. Lütfen tekrarlamayınız. Konunuz silinmiştir.

İyi forumlar...

14. Tm bilgi verdiğiniz için tşk

Arkadaşalar oylarınızı bekliyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2013
  15. ONURBEY

ONURBEY User

Bırakın sunucu değiştirmeyi, şirket bile değiştirilmesine karşıyım.
    Nedenlerine gelince;
    Şirket değiştiren oyuncu, rütbeleri de direk etkiliyor.
    Güçlü klanlar 3 şirkette de oyuncu bulundurabiliyor. Haritana gelen düşmana müdahale edemiyorsun. bu yüzden sıkıntı yaşanıyor. yani haritanda düşman var, ama ateş edemezsin. Tuhaf bir durum. :( Savaş açılıyor.
    Tam tersi anket açılıp, şirket değiştirilmesi de kaldırılsın lütfen.

Saygılarımla.

16. arkadaşım başka ülkede açmasaydın sende, gidip iskandinavya serverinde açıyorsunuz sonra hepsi böyle diyor, insan player olsun

17. İsteyen değiştirsin diye yapılmış atıyorum şirket değiştirmek sen şirketini değiştirmek istemiyorsan isteme başkası istiyo

bu fikirleri gerçekleştirmek için en az kaç olması lazım..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Aralık 2013
  18. Oylarınızı bekliyorum,Oylarınızı anketlerden esirgemeyelim arkadaşlar!!!

19. Bakıyorum da konuyu okumadan cevap vermişsin bu konuda senin dediğin gibi iskandinavya da açıp türkiye sunucusuna geçemessin Bu konuda türkiye de açıp sadece türkiye nin başka sunucusuna istersen geçebilirsin
    Lütfen Konuyu Okuyup, Anket Oylarınıza Karar Veriniz.

20. KARANLIK

KARANLIK User

Bakın kaç oy gibi sonuçla değerlendirmek yanlış olur.Ancak yorumlara bakılarak isteyen taraftarı az gibi gözüküyor.Ayrıca bir milyon evet bile alsa merkez onaylamadıktan sonra gerçekleşemez.Bana sorarsanız oldukça zor gibi.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.