Öneri Hesap Boşaltmalarına Son ! Uridiumlu Ekipmanlar Satılmasın...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 18 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu

Anketin kapanma tarihi 18 May 2018.
  1. Evet

85,6%
  2. Hayır

14,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki oyun içinde hala hesap soyulmaları devam ediyor bunun önüne geçmek için uridiumlu ve elit ekipmanlar yani lf3 , iris , lf4 , apis zeus , droit tasarımları , gemiler (aegis vs) Bo2 gibi ekipmanlar hesabımızdan satılmasın böylece hesap boşaltılmalarının önüne geçmiş oluruz...

Yani diyelim böyle ozel ekipmanınız var satma olayı kalkacak yani hesabımızdan satılmayacak o ekipman... (Creditsli ekipmanlar icin geçerli değildir mp1 gibi)

Ayrıca goliath vegance lenov spearhead bunlar satılabilir aegis citadel satilmayacaktir

Şifre demeyin nedeni şu şifre kırılır bir şekilde sizin e-mailiniz vs şifresi kırılıyorsa bu şifre de kırılır...

Son düzenlenen: 30 May 2014
  2. Kesinlikle bu tür konulara oyum daima olumlu +1

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  3. Lütfen konuyu yukarıda tutalım arkadaşlar bu herkesi ilgilendiriyor...

4. Drowhake

Drowhake User

Yanlışıkla hayır oyun verdim pardon.Güzel konu +1

5. Tom_Cat

Tom_Cat User

Oyunun en büyük sorunlarından biri ve en önemlisi,bir çok kişinin hesabının çalındığına şahit oldum(hem de öyle sıradan gemiler değil)ekipman olarak değilde oyun güvenliğinin arttırılması gerekir bence,çünkü mail hesabımızdan yapılan bir işlemle hem oyunu hemde mail hesabını kaybediyorsunuz.ama genel olarak konuya olumlu bakıyorum,hazırlayan arkadaşa teşekkürler...

6. Gereksiz cunku adam zaten cari caldiginda hesap sifre ve e postayi degistirip kendisi el koyuyor hem darkorbit bizim fikirlerimizi onemsemiyor uridum inmesi icin okadar talep var ama genede inmez. buna +1 versemde bir ise yaramiyacak benim gorusum bu

7. Gmail e geçersen kendi telefonuna onay kodu seçeneği var onu etkinleştir numaranı ver numarana onay kodu gelmediği sürece e-postaya giriş yapılamaz... ve hesap güvende çoğu kişi bu seçeneğin farkında olmadığı için hesabı çalınıyor...

8. Ilk onlem bu olmali

9. şiddetle katılıyorum dostum +1

10. Güncell...

11. goli satamayız o zaman leo fln ne olcak ? :D ;) ama bence lf3 satılmasın goli satılsın agesi citadel satılmasın bece

12. tamamdır..

13. KARANLIK

KARANLIK User

Değerli iç ekipmanların bende satılmaması taraftarıyım ancak yapılacaksa iyi düşünüp öyle oyuna geçmesi gereken bir konu bana kalırsa.Oyum olumlu.İyi forumlar.

KeskinBicak bunu beğendi.
  14. GSemre987

GSemre987 User

bak kardeş citadel aegis satılmasın goli leo vega spearhead bunlar satılsın +1 bendende

15. Konu yenilenmistir...

Guncelll

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Haziran 2014
  16. Bunun yerine hesap şifremizin aynısını koyamayacağımız bir ekipman şifremiz olsaydı
    daha güzel olmazmıydı ?
    e posta için ise ayrı bir yöntem düşünülmeli bence
    çünkü elit malzemeler satılamazsa envanterde çok fazlalık yapar

yani

lf4 leri koymak için lf3 leri satacağım ama satamıyorum bu yüzden fazlalık olabalir ve bu beni fazla rahatsız eder

+ konu güzel daha farklı olsa dahada güzel olabilir.

mesela ÇÖP KUTUSU (2.envanter) gibi sattığımız eşyaları 1 ay içerisinde geri alabileceğimiz bir çöp kutusu gibi ;)

Son düzenlenen: 3 Haziran 2014
    ÈrroR_™ bunu beğendi.
  17. _DODGE_

_DODGE_ User

Konu gelistirilecektir...

18. Guzel dusunce vede olmasi gereken bir uygulama

19. Böyle konular lazım işte çok gerekli bir konu +1 :)

20. Sussİzle

Sussİzle User

Merhaba,

Ama şöyle bir durum var bazıları ticaretten aldıklarını satıp para kazanıyorlar ve mesela bir vega sınız goliath aldığınızda yerleştiremessiniz bence konu geliştirilmeli

keyifli forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.