Hesap Güvenliği İçin Lütfen Okuyun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu

Anketin kapanma tarihi 19 Haziran 2016.
  1. Evet

91,4%
  2. Hayır

8,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar:

Bazılarının halla hesabı soyuluyor çalınıyor aklıma geldi , google hesabı olanlar yani gmail hesabı olan kişilerde telefona onay kodu gelmeden gmaile giriş yapılmıyor.

Mesela atıyorum adamın teki sizin şifreyi çözdü fakat onay kodu gelecek telefonunuza ve bu kodu girmeden hesabınıza giremeyeceksiniz.

Hesap ayarından telefon numaranızı yazarak her bu hesaba girişte sizden kod isteyebilir kodu yazmadığınız taktirde giriş yapılamayacaktır.

Bence işe yarar oyuna getirilmesi gerekli olduğunu düşünüyorum.

Bazı şahıslar hala program client vs gibi araçlar ile hesap çalmaya çalışıyorlar

Kısa mesajlar ücretsiz olsun hesaplarımızın gitmesini istemiyoruz...

Dipnot: İsteyen aktif hale getirecek bu özelliği.

Son düzenlenen: 21 Temmuz 2014
  2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Bence mantıklı hesap ayarından telefon numaranızı yazarak her bu hesaba girişte sizden kod isteyebilir kodu yazmadığınız taktirde giriş yapılamaz.

Keyifli Forumlar.

Hidrata ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  3. Modum rica etsem fazla oy alırsa üst kurula bildirirmisiniz ?

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba;

Gerekli oyu aldığında bildireceğim.

Keyifli Forumlar.

5. Arkadaşlar desteğe devam

6. Bence de mantıklı ama ya telefon kullanmayan kişiler nasıl yapacak o işi ... Herhangi birinin telefon numarasıda verilmez ki şimdi .. Ama oyun +1

7. İsteyen yapacak zaten.

8. güzel bir fikir destekliyorum Nick:A.D.a.M.S.ı.N <<<>>>>>TR 3

9. seni gördüm :D hemde kaç defa :D:D:D

konuya gelincee... oyum olumlu güvenliği arttırır ama mesela internet kafeye gittik yanımıza teli almadık nolacak?? :D bence google daki gibi yedek kodlar olmalı 5 tane mesela tek kullanımlık. onları almak için telefondan onay verirsin sonra bir kenara yazarsın telefon yokkende kodları kullanırsın??

10. ya şarjımız biterse ? :)
    bence maildeki telefon kodu özelliği yeterli , yapan onu yapsın

11. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bu fikir sürekli aklımda vardı üşene üşene konuyu açamamıştım :) neyse zaten konuyu açmışsın o zaman bana da destek vermek düşer :) +1

12. Süper. Çok güzel bir düşünce. Gmail olduktan sonra hesap çalımı çok zor. Ama soyulması ile bi ilgisi yok. Bu uygulamayla soyulmanın önüne geçilebilir.

13. talip_9999

talip_9999 User

daha önce hesabı çalınmış biri olarak söylüyorum bence güzel bi fikir ama her girişte olmasın çünkü zaten hesabı çalan ilk şifreyi değiştirmeye çalışır onun için şifreyi değiştirirken kod gerekse daha iyi olur zaten hesabı çalan kişi şifreyi değiştirmezse biz hemen bunu fark edip değiştiririz bu yüzden her girişte uğraşmaya gerek yok bu şartla bu fikri destekliyorum kısaca +1 bu arada eski hesabın adı talip_999 du o çalınınca talip_9999 u açtım haberi olan lütfen söylesin

14. İsteyen yapacak zaten Aşağıda yazıyor dipnot diye.

15. İyi de zaten hesap çalınmalarının soyulmalarının %50 si net cafelerden oluyor. Net cafeye gidenlerin hesabı çalınabilir ondan orada hesabıma girmiyorum :D

16. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Yani her girişte bir onay kodu gelecek doğrumu anladım yanlış anlaşılma olmasın :)

İyi forumlar

17. aynen modum :)

18. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Bence güzel bir düşünce ben hesap güvenliğinle ilgili çoğu konuyu desteklerim bunuda destekliyorum.

İyi forumlar

19. DELI•VAR

DELI•VAR User

Mantıklı artık hesabım çalındı derdi olmaz :)
    +1

20. Ancasin

Ancasin User

İnternet bankacılığındaki gibi yani, güzel olur :) +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.