Hile Kullanımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve sanane002 tarafından 23 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. sanane002

sanane002 User

oyunda herkes hile kullanıyor...kimse kendi oynamıyor..bu hileyi nereden satın alacagız..söyleyinde bizde alalım..

2. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Başkaları kullanıyor diye hile aramayın. Onlar illaki cezasını alacaklar. Bu konuda siz oyuncuların sabrına ihtiyacımız var.

İyi Forumlar.

3. ne zaman :D çıkmaz ayın son çarşambasına mı ? :)

4. OĞUZKHAN

OĞUZKHAN Guest

Merhaba,

Çıkan bir gün var mutlaka :) Eskiden de sürekli yazılırdı oyuncular şikayet ederdi bir anda yok oldu hileler ve hileciler.

İyi Forumlar.

5. Uzun süreler içerisinde oluyorsa bu durumlar kötü. Sonrasında mitoz bölünme geçirmiş gibi karşımıza yeniden çıkmaları ne peki ?

1 yıl 2 yıl az mı ? Burada kutucular dan bahsedilmiyor ki burada hile yapanlardan bahsediliyor yani sizin de hile yapanları banlama yetkiniz varsa :) Bu da ortaya hilenin büyük oranda sonlandırılabileceğini gösterir, gösteriyor.

Hile yapan bir gemi

Hız, Vuruş, Rütbe

1-2 yıl öncesinde yeni açılmış geminin rütbesi general idi, hile yaptığı ortadaydı... Bunu hemen sınırsız banladınız... O zaman oyuna siz hiç girmiyor musunuz ? Hiç 5-3 gitmiyor musunuz ? Hız bugu yapanları hiç görmüyor musunuz ? Bot demiyorum bakın lütfen...

Hile... Hile... Mesela seprom bugu :) Aylar ayları yıllar yılları kovaladı... Bu bot mu ? Low kapısı bot mu ? Bug de istersen ama bunları rahatlıkla seyir defterlerinden ya da başka yöntemler ile görebilir, tespit edebilirsiniz... Bir geminin pussing yaptığını görebildiğiniz gibi...

Eee tamam işte... Banlayın gitsin... Banlamıyor sunuz... Hilecilerin zamanı gelecek diyorsunuz... Bunu bot ile aynı keseye koyuyorsunuz...

Şuan ben bunları yazarken bile 5-3 de en az 4-5 Citadel hız hilesini aktif bir şekilde sınırsız kullanıyor... Gir bak gör ve banla! Hong Kong şehrinden selamlar... Kanıtın olmadığı müddet ban atamazsın... Şüphe yeterli değildir...

Son düzenlenen: 23 May 2018
  6. Kendi adınıza konuşun tüm oyuncuları hileci diye itham edemezsiniz.Oyunculara olmasa bile kendisine saygı duyan kimse hile kullanmaz,kullanmamalı.Bu oyunun bir yerlere ulaşmasını istiyorsak eğer elbirliği ile bu düştüğü durumdan kalkmasına katkı vermeliyiz.

ƤƖ̇ƬƁƲԼԼ bunu beğendi.
  7. Kesinlikle katılıyorum size ama bizlerin yapacakları bir şeyi değiştirmez en son 6 yıl önce temizlik yapıldı ve şimdi temizlik yapma imkanı olmasına rağmen birileri temiz yapmıyor. Bot yapanları banlama hakları yok bu merkez ile alakalı ama hile yapanları banlama hakları var kimseye hesap vermeyebilirler ama banlamıyorlar.

8. yok mu oldu :D güldürmeyin insanları 2013 yılındaki bot taramasını diyorsanız eger o yok oldulardaki demek istediğin herhalde arge ve geliştirmeleri sıfırlamak oldu 1-2 haftada hesaplarına giremediler sonra yıllarca kullandıkları o hileden kastıkları urilerle fullenmeleri birkaç gün sürdü serverlerin alayının ince ince sıktıgı günleri bir hatırlayın.. yeni adam oyuna başlıyor kasılması gerek görev yapması gerek fakat gel gör ki adam x2 x3 x4 haritalarına girdiği zaman hilecilerden dikkatinizi çekerim yaratık kesemiyor değil yaratığı tutamıyor bile sonra ne oluyor adam durumun farkına varana kadar çabalıyor farkına vardıktan sonra haaa bunlar hile bu kadar oyuncuda hile oyunun alayıda hile demek ki bu oyun beş para etmez diyip oyunu bırakıyordu 2013 yılında o gemiler geçici bir süreliğine banlandı yaratık kestirecek hile kalmayınca kutu hilesi kullanmaya başladılar sonra bu yavas yavas oyun içinde çoğalmaya başladı sonra serverin %90 ı kullanmaya başladı hani buna ne çözüm bulundu 2013 den bu yana kaç sene olmus bi hesabını yap hatta yapma bu beceriksizliklerinizle ne siz çok fazla yol alırsınız bu oyunda ne de biz çok fazla yol alırız hadi size iyi görevler

ƤƖ̇ƬƁƲԼԼ bunu beğendi.
  9. Mükemmel tespitler, katılıyorum.

10. ceza alan felan yok masal gibi yilladir mileti uyutuyorlar vay gis vay tarama en kisa sure yazmis forum adminin :DDD kardesim 4 yildi gecmis ne bitmedik sureymis d:DDDDDDD

ƤƖ̇ƬƁƲԼԼ bunu beğendi.
  11. Katılıyorum...

12. ŞaHiN

ŞaHiN User

tr2 mars oyuncusuyum 1.7 ve diger haritalar da dahil yaratık kesen bot kullananlar yuzunden ne sıralama ılerletebılırıyorum nede rutbe puanım adam ilk 10dakı oyuncular dahil herkes yaratık botu kullanıyor ve videolarıda elimde mevcut supporta atıyorum adam yanıt dahi vermıyor bekleyın dıyor bekleyelımde nereye kadar zamanında dedıgınız gıbı bı an da yok oldu hıle ve hılecıler sımdıde yok olsun.....

13. en son toplu banlama 2013 senesinde yapıldı hile kullanıcılarına o zamandır sabır sabır artık yemeyin bizi

14. beterin beteri varmış :) kaptan admine kötü diyorduk valla bunlardan 10 kat daha iyiydi

15. Zan-zun

Zan-zun User

ilaki 10 yil surermi :DDD darkobrit bu seylerrden para kazaniyormus :DD bence bann felan olmaz goz boyamalik 2 gemi kapatirlar 3 gun sonra :DD resimi duyuyorlardan mail atalim inceleyelim diyecekler .D gemiler aciliyor

filim gibisiniz ya:DD ben Boyle yonetim hic bir oyun sitesinde gormedim
    zaamnin olursa okey plus gelin bakin gunluk kac hesap kapatiyorlar bide para veren kisiler bann yiyor :DD herkez sizin gibi degil ekip .D

16. frtsali

frtsali User

Merhabalar,
    Belki de yanılıyorum ama bu durum bigpointin işine geliyor çünkü online görünen fazla oluyor. Fakat bu durum oyunun sonunu getirecek benden söylemesi. Bir de mutlaka bilinmesi gereken hilelerden biri de gizli harita buğuydu. Haksız kazanılan milyonlarca X4 ü de unutmayalım.
    Saygılarımla.

17. titans___

titans___ User

pazarlama taktiği buna bakılarak oyunu çinliler aldı dediler online oynayan çok görününce birileri para kazanyor

18. takemyhard

takemyhard User

ipin ucu kaçtı , kendileride tutamıyolar... güzelim oyunu mahvetiler bu yeteneksiz akılsız ve ... ekip :( bunların bu kirli zihniyetleri hakim olmasa şu oyuna ; fenomen olurdu yeminlen dünyada...

lllecelll bunu beğendi.
  19. Merhabalar,
    Aynı sıkıntıdan muzdaribim. Supporta bildirdiğim zaman Türkiye Takımı'nda yetki bulunmadığını söylediler. Bu durumda yapabileceğimiz tek şey beklemek. Umarız en kısa sürede cezalandırılırlar.
    Edit: 4-5 gün önce tr3 serverinde banlamalar başlamıştır. Temennimiz bütün hileci/bugcuların banlanması.
    Edit 2: Cezalandırma ile ilgili resmi açıklamayı okuyunuz.
    Saygılarımla.

Son düzenlenen: 25 May 2018
  20. lllecelll

lllecelll User

valla botu kullananlarıda anlamak lazım adamlar kimse birşey yapmıyor zaten deyip neden illegal yoldan çarını kasmasın ki sen olsan naparsın ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.