Hitac 2.0 Etkinliği Geri Bildirim

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve -Paradise- tarafından 4 May 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Paradise-

-Paradise- Guest

Merhaba,

Hitac etkinliği hakkındaki geribildiriminizi buradan yapabilirsiniz.​

2. malıbu44

malıbu44 User

siz etkinlik yapmayın en iyisi

muh722 bunu beğendi.
  3. Kapsül dönüştürücüde dönüştürülen kapsül sayısı ``0``sıfır olarak gözüküyorsa oyundan kaynaklanan sorun olarak bildirilmiştir bilginiz olsun arkadaşlar ben 45 kapsül dönüştürdüm hala sıfır göstermektedir bendede şuan kapsülleri tutuyorum dönüştürmüyorum düzeldiği zaman deniyecem kolay gelsin...

muh722 bunu beğendi.
  4. the_flood

the_flood User

sizin etkinlik anlayışınız bu ise oyun etkinliksiz kalsın. hitac sadece belli klan yada kişiler tarafından kesiliyor başka herkesi kesiyorlar.biz nasıl görev yapıcaz yada bişeyler kazanıcaz. burada adalet yok,ve sizin dağıtacağınız o ödüllerinde hiçbiri hakkıyla gitmicek

muh722 bunu beğendi.
  5. 3 hitac etkinliğinde görev ödülleri değişmedi hitac ödüllerine 1-2 eşya değiştiriyorsunuz aynı etkinliği kopyala yapıştır yapıyorsunuz bildiğiniz artık yeter ben o lava spectrumu ilk hitac geldiğinde aldım hayla aynı görev ve ödülü var

muh722 bunu beğendi.
  6. Aria

Aria User

Geri bildirim yapıyoruz;

Etkinlik herkese yönelik değildi.
    Klanlar hala solo kendileri sahipleniyor.
    Ödüller eşit değil. 100 kapsül ve 100 bilet yapan çekiliş 100 hakkı olması falan gibi, bu eşit değil. (Zaten klan kasıyor, tüm ödül 1 klana kalıyor)
    Görevler rezalet, biraz daha iyisi gelebilir.
    Belli haritada gezmesi saçma. Her harita en azından 3-4 farklı yaratık gelse. İyi olur, onlarda kapsül verse....

Sonuç olarak etkinliğe katılamadım, ama support hediye istemekten de çekinmedim. Belki bir kod falan atarlar diye :)

Pet istilası falan gelsin. Yinede haritaları çok oluyor. Gidip keseriz, veya vortex etkinliği.. :)

7. adeniza

adeniza User

Seksen bilet yaptım hiç bir şey çıkmadı. Geçen hitacda da aynı durum oldu birde çifter üçer tür ödül kazananlar olmuştu. Doğru dürüst online oyuncu kalmadığını düşünürsek 80 biletin boş geçmesi hayal kırıklığı. Ayrıca ödülün dağıtıldığı saat verilirse düzgün kontrol etme şansımız olur.

8. 18.17 tr3 ödül saati

9. blulight

blulight User

birden fazla odul alanlar var var yine ne bicim cekilis yapiyonuz ya

Aria bunu beğendi.
  10. alisin artik oyuna oynadiniz oyun darkobrit burda adalet yok burda kollama cok haksizlik cok burda cekilis felan hikaye ben inanmiyorum yilladir da inanmadim

burda adalet olsaydi simdi haritalarda oyuncu dolu olurdu
    demeki adalet yok botcu dolu

egom_tavann bunu beğendi.
  11. ben eskiden toplamiyordum direk satin aliyordum :DD inan bana allah sukur simdi almiyorum kapsul felan inanmiyorum da baksana cifte odul almis herkez adalet yok

12. BSYO

BSYO User

hadi işe yaramaz tasarım koyuyorsunuz anladıkta ari kullanılan gemilerinki koyun cyborg kullanıyorum çıkan ödül inferno set venom hangi kafaayla cyborg varken venom kullanır insan

13. muh722

muh722 User

Bu bazı etkinliklerde ödüllerde gerçekten sıkıntı var ,yeterli değil zararı karşılayamıyor.Mesela Hitac'da millet grupça yada klanca kasıldığı için sen geldiğin zaman 1 vs 5 falan atıyorlar.İzin vermiyorlar falan.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.