İmza çizgisinde değişiklik

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TheDarkMen_2 tarafından 6 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangisi sizce?

1. İlk resimdeki (basit olan)

oy sayısı 2
    12,5%
  2. İkinci resimdeki (venom olan)

oy sayısı 14
    87,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar,

konu hakkında anlatılacak pek birşey yok aslında 2 adet resim paylaşacağım :)
    bu mu? :
    yoksa

bu mu? :

ben venom kullandım ancak her türlü gemi konulabilir. sizce hangisi olmalı ? :)

2. Hmm. Daha değişik şekiller de olabilir. Kişiselleştirme olması daha mantıklı. +1

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  3. -Andromeda-

-Andromeda- Guest

4. Venom olan güzelmiş.

5. erdem_korkmaz70 bunu beğendi.

6. kişiselleştirme olabilir ancak yandan görünümlü gemi sayısı çok az :)
    peki sizce gemi değişmelimi yazı fontu yada sıkılan lazer? yani daha farklı birşey isterseniz önerin yapayım :)

7. Pimem [​IMG]

8. MKS-705

MKS-705 User

bu imza nasıl oluyor ben anlamadım hala yorum attığınızda otamatikmen altına mı geliyor yoksa teker teker yazmak zorunda mısın ?

9. evet ayarlardan imzayı gösteri açınca herkesin imzasını görürsün ayrıca kendin bir imza ayarlarsan her yazının (kendi yazının) altında görürsün.

MKS-705 bunu beğendi.
  10. Herkes istediği gemiyi seçebilse daha güzel olur aslında ya da kimin gemisi neyse otomatik ayarlansa.

11. Mantıklı serhan bunu ekle hepsinin sssinide ekle iyi destek alırsın

12. kişisellişteme olursa daha mantıklı olur :) yani venom yada başka bir gemi yerine kırmızı bir çizgide olur ama yinede güzel fikir :)

13. Kişiselleştirmeden kastım, atıyorum kurdela şeklinde olabilir gibi. Yada küme parantezi gibi olabilir. Kişiselleştirmeden kasıt bu. Yada illa D.O. ile ilgili olcaksa daha farklı renkler tercih edilebilir. :)

14. MKS-705

MKS-705 User

ok deniycem bakim ;)

15. Prophecy

Prophecy User

Venom olan çok hoş görünüyor bence olsun :)

16. galiba birisi yanlışlıkla - verdi :D

17. o kişi benim :( fare yanlışlıkla 1.ye kaydı Oyunu kullan diyip çıktım :mad:

18. MKS-705

MKS-705 User

tmm anladım yaptım :)

19. Dostum senin grafiker olman gerek

20. MKS-705

MKS-705 User

okuluna gitmen gerek bende geç kaldım ona, burdan yaparsam kaçak grafiker yapabilirimde uğraşmam gereken daha çok işim var :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.