İndirimli uridium teklifi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PİYANİST tarafından 18 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İndirimli uridium teklifi x3 ve x4 (helitz) zamanları kullanılabilsin mi?

1. Evet

93,3%
  2. Hayır

6,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. PİYANİST

PİYANİST User

İndirimli uridium tekliflerini x3 ve x4 saatlerinde kullanamıyoruz. Daha doğrusu katlayamıyoruz ve bu indirimli tekliflerin hiçbir anlamı olmuyor. Bence bunları x3 ve x4 saatlerinde katlayarak kullanabilmemiz lazım.

Not: İlk defa anket açıyorum umarım doğru olmuştur. Şimdiden teşekkür ederim.

2. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. İndirimli Uridium teklifleri ve helix tarzı katlayan avantajların farklı etkinlikler olduğundan dolayı aynı anda gelmediğini düşünüyorum ama yinede fikrinizi güncelleme ve fikir havuzu indexine ekliyorum. Yeterli talep gelmesi durumunda raporlarımıza ekleyip yetkilileri bilgilendirebiliriz.

İyi forumlar.

3. Daha önceden kampanyalar birbirine ekleniyordu. 2-3 sene önce kaldırmışlar. Bence olumlu, tekrar gelebilir.

4. destekliyorum, neden kampanyalar birleşmiyor? Eskiden ne güzel değerlendiriyorduk şimdi ise uri almaz olduk. Şahsen ben %50 150k uri x4 zamanında olsa alırdım ama artık hiç uridium almıyorum. Bence bir sürü kişi de bu yüzden uridium almaktan vazgeçti.

5. Ağzı yananlardan biriyim. Eski oyuncuyum ve o zamanlar bu ikisi birlesiyordu. Helix zamanında 330k lik uriye 200 lira civarı para verdim 1.320m alacağım diye ama ne göreyim kaldırılmış. Giden parama acıyorum supporta mesaj attım iade olmuyor dediler. Diyecek söz bulamıyorum. Madem ki bunu kaldırdınız, oraya kırmızı yazıyla yazın kazançlı saatlerden etkilenmez diye. Milleti kazıklamaya hakkınız yok. Iyi forumlar

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forum üzerinden ilgili rehberde bu husus hakkında bilgi paylaşılmıştır. Kabul etiiğiniz GİŞ kuralları gereği forumu takip etmekle yükümlüsünüz.

İyi forumlar.

7. Defalarca kez forumda konu açarak uridium kampanyalarının insanları yanılttığını ve bu kampanyaların katlanmadığı sürece birşey ifade etmediğini ve bundan sebep kaldırılması gerektiğini söyledim. Her defasında forumdan bu konuda uyarıların yapıldığını söylediler.

Herhangi birşeyde forumdan uyarılarda bulunmak yeterlimi? Forum kullanmayan bir çok üye var onların haberdar olması mümkün değil. Bu sebeple kaç kişi uridium'un katlandığını düşünüp uridium satın aldı.

Yakın bir zamanda başına gelmiş olan arkadaşlar var ise tüketici mahkemesine başvurmalarında fayda var. Kampanya üzerinde kampanyanın katlanmadığıyla ilgili herhangi ibare bulunmuyor. Bu şekilde mahkemeye başvurarak bigpoint'e dava açabilirsiniz ve paranızı geri iadesini isteyebilirsiniz.

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.