İnsansız Radar Sondası

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 5 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

Anketin kapanma tarihi 5 Eylül 2016.
  1. Evet

90,0%
  2. Hayır

10,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar aklıma bir şey geldi şimdi biz haritada düşmanların yerlerini görmek istiyoruz
    İnsansız Radar Sondası

Peki ne işe yarar ?

Mayın gibi bırakılır fakat hiç bir şey yapmaz sadece mini haritada 30 saniyeliğine bize o bölgede ki birimleri gösterir.

Fiyatı: 50 uridium

En fazla kaç tane haritaya bırakabiliriz ?

1 adet ( Pvp de 2 tane )

Peki amacı nedir ?

Bıraktığımız bölgede ki uzaylı veya gemileri bize mini haritadan gösterir 30 saniye sonra işelvini yitirerek kaybolur

Hareket eder mi ?

Hayır etmez sadece bırakıldığı yerde durur.

Dipnot: Sondanın etrafında ki yaratıklar ve gemiler sondadan uzaklaşırsa haritadan kaybolur...

Dipnot 2: Sondanın yakınında veya sizin yakınınızda ema veya kamuflaj kaldırıcı mayın aktifleşirse sonda ile bağlantınız kesilir yani sonda işlevsiz kalır.

Dipnot 3 : kamuflajlı düşmanları görebilir (spearhead i göremez yetenekden dolayı) fakat düşmanın kamfulajı bozulmaz sadece mini haritadan konumunu gösterir

Dipnot 4 : Haritada yaratıklar turuncu düşmanlar kırmızı gözükecektir ittifak klan yeşil nap sarı düşmanı hepimiz biliyoruz :D

Spearhead bu sondayı kullanamaz çünkü yetenek var...

Son düzenlenen: 6 Eylül 2014
    WolfWar bunu beğendi.
  2. tamamda npc lerde kırmızı gözüküyor düşmanlarda ve 30 saniyede onu görecezde nasıl ayırt edecez

3. olsun ama ben bunu başka bi oyundada görmüştüm
    oda doğru

4. insansız goli ye doğru ilk adım :).kararsızım.

5. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Npc ile yaratıkları ayırt edici bir görsel hazırlarsanız daha fazla olumlu oyla karşılaşacağınızı umuyorum.

İyi forumlar

6. yav sanki moba tipi bir oyunda vardı bu :D

7. Yahu kardeşim baska oyunda olabilir cogu oyunda bazı sistemler oyun modları aynı

8. yav moba oyunlarını hatırlattın :mad:

9. Güzel ama denildiği gibi düşman ile Npc ayrılmalı.. Bir görsel koyabilirsen bununla ilgili oyum olumlu yönden olur..

10. MKS-705

MKS-705 User

İmansız rador sondası okdum :D

mübarek ama tam ne demek istediğin ianladım +1 olumlu :)

11. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar

fikriniz için teşekürler aslında geliştirilebilir, oyum olumdur.

Keyifli Forumlar

12. Hocam gorsel yeteneğim sıfır en son bi ara ulkeler catışması icin gorsel tasarlamıştım o guzel olduydu sonradan yetenek kayboldu....

Kardes konuyu dagatmadan lutfen :)

Bu arada oylariniz icin tesekkurler.

MKS-705 bunu beğendi.
  13. +1 hacı ne diyim :D

14. Tamam o zaman x-1 haritasındaki gibi kare olsun. +1 :)

15. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Bahsttiğiniz sonda olayı , sperhead > Keşif yeteneğinden pekte farklı değil. Böyle bir stratejik gemi bu mayınla daha kullanılmaz hale gelebilir. Bu oyun strateji oyunu, herşey tek gemide olursa, ölümsüzlük gibi bişi olur. Baskınlarda kişi gerek sperhead gerekse citadel ile strateji yapmaya çalışıyor bu gemilerin işlevini unutmamak gerek bence. Çünkü yeri geldiği zaman çok işe yarıyor. Bu adil değil bence, oyum olumsuzdur.

Keyifli Forumlar

16. Spearhead gezdiği yerlerin menziline bakıyor hareket ediyor bizde kaldırırız..

17. DraydiBoy

DraydiBoy User

olabilir :) +1

18. Rengi farklı olur turuncu gibi ya da etrafında üçgen , kare ne biliym bişi olur dimi.
    Bence olsun.
    +1

19. klan svaşlarında işe yarayabilir +1

20. Oyum olumlu sevdim bu fikri.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.