İris Günü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HOKKABAZ tarafından 21 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

olsunmu

1. olsun

41,2%
  2. olmasın

58,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HOKKABAZ

HOKKABAZ User

iris günü olsun iris günü irisin fiyat ucuzlasın.

2. İstersen beleş çar verelim savaş bedava bitsin oyun.

Seri eksileyin.

___________CAN bunu beğendi.
  3. benim için değil irisi tam olmayanlar için +1 :)

4. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

ben full irisim ama bence oyuna yeni başlıyacaklar için olabilir ama öyle birşey yapsalar bile en fazla ilk 3 irisi uri ile alırsınız, 8. iris 200.000 uri %25 indirim ile 150.000 yapar gene kim alacak bu irisi bu fiyata yani çok fazla bir etki etmiyecek bu bana göre

Obezinho ve {-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  5. oldu canım

6. -onur5000-

-onur5000- User

Olmamasından yanayım eskiden fulleyenler isyanlara başlar :D :D ( ben değil )

7. Oyunu iyice basitleştirmeye çalışıyorsunuz sanırım. Adı üstünde bu bi oyun parasını yatıran hırs yapan kazanır. Ayrıca uri ile iris alan yok. Herkes ticaretten düzüyor.​

-onur5000- bunu beğendi.
  8. zaten ticarette var %25 indirimin ne zararı olacak

9. Zararı olmaz ama gereksiz. Peki ne faydası olacak ?

10. Çok gereksiz, aynı zamanda saçma bir fikirdir.

11. uridium la almak mantıksız bence indirim paket ve vip satın al %30 indirim olsun alıcaksan böle alırsın

12. -yeter123-

-yeter123- User

oldu oda olsun yok artık daha neler

13. 3 kuruşa 5 köfte ne güzel başka arzunuz varmı:D:D

14. farketmez GLADYATÖR'ün dediği gibi yine pahalıya geliyo

15. :D %25 indirim başka arzun ? millet irisleri fullemek için canını çıkardı ve sen ucuzlasın diyorsun %25 :D ya bi git allah aşkına -1

-yeter123- bunu beğendi.
  16. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

kardeşim birşey diyecem sen kaçtane irisini uri ile aldınki :) adamlar öyle birşey yapsada çok şey değişeceğini düşünmüyorum eğer kalkıpta tamamını uri ile alsalar eminimki kesinlikle onlar zararda olacak son iris 200.000 uri diyelimki öyle birşey yaptılar 150.000 uri olacak şahsen ben 100.000 uri olsada irise o parayı vermem arkadaş

17. irisin Uridium ile satılması bir kere zaten saçma :D ticarette var :D

18. [jetpack]

[jetpack] User

senin dediğin mantığa bakılırsa aegis citadel goliath vb itemlerin dükkandan kaldırılması gerekiyor;)

19. e yani :D :D uridiumla kimse almıyor ki :D

20. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bazı arkadaşlar ilk 3 irisi uri ile alıyor bence hem ticarette hemde dükkanda olmasında yarar var parası bol olanlar alsın işte uri ile ne olacak

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.