İstasyona güncelleme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kolyoz33 tarafından 11 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İstasyon kendinden olan kişiye saldırı olrsa saldıran kişiye dalsınmı

1. dalsın

oy sayısı 33
    94,3%
  2. dalmasın

oy sayısı 2
    5,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kolyoz33

kolyoz33 User

Klanımın istasyonunun yanında talon kesiyordum bneim şirketimden biride talonumu çalmaya çalştı ve beni kesti istasyon hiç bir şey yapmadı sinir oldm.Böle durumlarda istasyondan olan oyuncuya saldırı olrsa istasyon saldıran oyuncuya dalsa iyi olmzmı fikirleriniz neler?

2. Olabilir bu durumu bende yaşadım. +1

3. Kesinlikle olmalı

O istasyon kazık gibi durmakdan başka işlerede yarasın

4. kolyoz33

kolyoz33 User

şimdi yetkililer bu anketi dikkate alackmı?

5. Merhabalar,

Forumdaki konular ve bu bölümdeki paylaşımlar sürekli inceleniyor.Sizlerin fikirleri ve paylaşımları bizler için önemli:) oyum olumlu yönde

İyi forumlar

6. Oyum olumlu fakat istasyonun adı "Klan Savaş İstasyonu" olduğu için klan dışı özellik ekleyeceklerini sanmam.

7. WolfWar

WolfWar User

Bu bende de oldu. Harika bir fikir kesinlikle +1

8. kolyoz33

kolyoz33 User

moderatör abicim bu fikrin uygulanması için kaç oy gerekli :)

9. Olabilir, klanı varsa klanına savaş açabilirsin geçiçi çözüm olarak.

10. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Kesinlikle olmalı. +1

11. Klansız olanlar yaratık çalıyor zaten

12. DraydiBoy

DraydiBoy User

bencede olmalı ama ittifak bir oyuncuya nasıl saldırır ? bu tartışılır bir konu.

13. Necronator

Necronator User

edit fena fikir değil zaten her zaman baskın var en azından gemisi full olmayanlara yardımcı olur.

14. Necronator

Necronator User

ah evet haklısın ben base'e istasyon diyorum da paron yanlış yorum attım

15. kolyoz33

kolyoz33 User

admin abilerim 19 oy? gören olumlu demiş

16. Oldu olacak yanına getirdiğiniz yaratıklarıda size kessin.
    Madem klan istasyon kuracak kadar iyi söyle klandan birisine kessin o adamı sırf 2-3 defa kesildiniz diye illaki yeni özellik mi gelecek.
    Hem bir daha kim bilir ne zaman istasyon kuracaksınız.

17. İlk olarak benim gemi 11 lf4 yani anlayacağın full değil. Tek başıma bile ist kurabiliyorum şimdi full+full adam gelse beni kim koruyacak. Bazı şımarıklar npc çalmaya bayılıyor bunlardan korunmak için istasyon yararlı olur.

18. kolyoz33

kolyoz33 User

kardeş ben diyorumki istasyon sadece karşı şirketleri deil bize ateş eden herkesi düşman olarak görsün sen neler yazmışın

19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

guzel fikir istasyon klanini tam anlami ile korur.+1

20. öyle belirli bir oy yok mesela 300ün üstünde evet oyu alan konular var daha onlar bile hayata geçmedi bu oyla deil DO ekibindeki üst kişilerin fikri değerlendirip hayata geçirilip geçirelemeyeceğine karar vermesi

21. Bende aynı şeyi diyorum. Ben klansız dolaşırken sevmediğim adamalra sıkıyoru kendi şirketimden bile olsa. Ee şimdi onun klanınn istasyonu varsa ben o istasyonun yanında ona niye sıkamıyorum. Neden ben engelleniyorum bu konuda. Buna kimsenin hakkı yok.

Tek başına istasyon kurarsan afedersin kardeş ama kim olsa kurtaramaz seni.Adam gibi bir klana girde onlarla istasyon kur.
    Bu yenilik olursa istasyonda ana üs gibi olacak. grup için roket atan bile olsa istasyon kesecek.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ağustos 2015
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.