İtem düşürme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BURJUUVA tarafından 5 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

İtem düşürülebilsınmı

1. evet

68,1%
  2. geliştirilmeli

15,9%
  3. Hayır

15,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BURJUUVA

BURJUUVA User

Bi çok oyun gibi ...

npclerden item düşsün mesela ben bı sibo kesdım küçük bi olasılıkla ondan kuçuk yada buyuk bi item düşe bilir bu item her turlu şey olabilir

Bu staruner içinde geçerlı olmalı ama npc ne kadar güçlüyse o kadar değerlı ıtem düşrülmelı ganımet anahtarı lf3 çıkma olasılıgı bile olmalı

2. KARANLIK

KARANLIK User

Olabilir biraz geliştirmeli.Mesela sadece kesen kişiye gözüken küçük bir hediye paketi çıkabilir kestikten sonra içindende yaratığın zorluğana göre bir ödül çıkabilir.Destekliyorum.

3. BURJUUVA

BURJUUVA User

Teşekkürler Adminim !

Sizin dedıgınız gıbı dahada güzel hemde oylede olabilir

4. Olabilir ama fikrin geliştirilmesi lazım.

5. 6KN

6KN User

ne yazıkki bu fikir darkorbitin mantıgına ters duşuyor onlar giderek oyunu zorlastırmatadırlar ben fikri destekliyorum ama boyle birsey yapacaklarını düşünmüyorum

+!

6. BURJUUVA

BURJUUVA User

oyun onların bızım deil malesef ama admınlerımız bunu onlara iletirse fena olmazdı

7. 6KN

6KN User

keşke yapılsa ama zor gibi

8. iyi fikir ama basit kalmış bence güncellenmeli diyecem ama güncellencek bi tarafıda yok :D +1

9. Şöyle olabilir: x1 haritasında mp1 gibi düşük kredili itemler / lcb lazer / ekstra kredi
    x2 haritasında daha değerli ama yine kredili itemler
    x3 ve x4 haritalarında elit (uri) itemler / mcb-sab lazerler / ekstra uri
    x5 gibi zorluktaki haritalarda yine elit itemler ama ihtimal artıyor.
    korsanlarda ganimet anahtarı
    bosslardan düşme olasılığı artabilir. vs...

10. BURJUUVA

BURJUUVA User

bence güzel olurdu ama KARANLIK fm ın fikride güzel geldı bana

11. iyi fikir ama mesela 4-5 gibi haritalarda sanki ganimet açar gibi şeyler olsun ama mesela lf3 şansı yüksek olsun gibi birde cubilerden düşmesin o zaman herkes item için birbirini keser kasılamayız....

12. BURJUUVA

BURJUUVA User

Desteklıyorum cubiden düşmesın sadece oyunda çok elit olurdu oyle

13. Lf3 biraz abartı olur lf3 nadir çıksın. Ve mümkünse uber npclerinde kesin çıksın ve bazende bosslarda çıksın. Ve toplama gibi olmasın hani bazen uber kestiğimizde hemen destek hesabımıza girer ya işte onun gibi lf3 kazandığımız da da direk hesabımıza gelsin.

14. BURJUUVA

BURJUUVA User

evet hepsi ii güzelde küçükte olsa proje gerektırıo oyun turklerın deil zaten türk admınler bişey yapamaz oyun kurucuları yapması gerek onlarda dikkate bile almaz bence

15. Bizde işte fikir tartışıyoz ama iyi bir fikir gelirse yapılır ve yapılıyor da ben görüyorum.

16. Eski forumda açımlış bazı konular gerçekleşiyor bazı konular test servere girior Mesela kutu soğurması vardı itiraz edildi buradan hemen kaldırdılar. vs. vs. modlara sorarsan belki daha ayrıntılı bilgi verirler.

17. haaa demek test server bu işe yarıyor :D hep duyuyorum hiç denk gelmedim ama bende diyorum neden insanlar hep test server ne zaman açılaçak diye soruyor :D

18. BURJUUVA

BURJUUVA User

ya fm admınım bunu kuruculara bıldırımısınız bu konuyu yada bıraz olumlu oy alırsa bildirirmısınız ?

19. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Biz Her Hafta En Çok Oy Alan Olumlu Bakılan 5 Konuyu Gönderiyoruz Biz Gönderdikten Sonra Gerisi Merkez'e Kalıyor.

İyi Forumlar...

20. gerçektenmi? umarım şu an güncel olanlar iletilir..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.