Jeneratör geliştirici, lazer ve roket geliştirici

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve muh722 tarafından 14 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Besleme yapan cpular 'a daha fazla arayüz gelmeli mi ?

1. Evet ,olmalı

100,0%
  2. Hayır,olmamalı

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. muh722

muh722 User

Merhaba Arkadaşlar:

Öncelikle yazımı sonuna kadar okumadan lütfen ankete katılmayınız.Oyunda bildiğiniz gibi lazer,kalkan ve roketlere otomatik besleme yapan cpu'lar var.Bence bunların beslemesi yeterli değil daha fazla seçenek gelmeli,o yüzden ben bunları envantere gönderdim,kendim yapıyorum daha iyi.Neyse konumuza dönelim bunlara mesela hangi hammadde ile neyi besleyeceğimizi,ne kadar , eşit dağılıp dağıtılmayacağını belirleyebilirsek güzel olur.Mesela ben bazen kargo topluyorum promerium bayağı var birde prometid çıkıyor diyelim kargodan bir kısmına promerium bir kısmına prometid besliyor.Buda benim besleme verimimi azaltıyor.
    Sizce bu dediğim sey oyuna gelmeli mi ? Olumsuz yanıt veren arkadaşların yorumlarda fikrini belirtmesi önemle rica olunur.

Minerva bunu beğendi.
  2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

Konu başlığınızı da daha rahat anlaşılması adına düzenledim.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 14 Nisan 2019
    .Paradoks. ve muh722 bunu beğendi.
  3. Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.