Karadelik(Yeni Etkinlik)

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve »»-KΞИWØØD-««[BURN] tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce

1. evet

oy sayısı 74
    87,1%
  2. hayır

oy sayısı 11
    12,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Karadelik geri döndü

Karadelik yeniden canlandı,İstasyonlar büyük tehlike altında...

Karadelik uzaydaki istasyonları ve gezegenleri yutmak için geri dönmüş. haydi uzay pilotu şirketin için savaş ve şirketin lideri sen ol.Ancak o deliğe tek başına giremessin arkadaşlarınıda toplamayı unutma.
    Araştırmacılarımız önceden bu karadeliğe girdiler ve bize raporu ilettiler ancak oradan geri dönemediler.Bize iletilen raporda istasyonları kurmarmak için aşamaların olduğu yazıyor.

-1.aşama:İstila kapısı: tek dalgada bütün yaratıkların geleceği haberini aldık bunun için diğer şirketlerle birleşmen gerekecek.
    -2.aşama:Uzay kapısı: istasyonu kurtarmak için bu kapıdan geçmek şart.Uzayın derinliklerinde kaybolmuş kapı anahtarını bul ve bu kapıyı sen aç ödülünüde al.
    -3.aşama:İstayonlar göründü: her şirket kendi istasyonunu alacak ancak bu haritada sadece istasyon değil avantaj kutularıda olacak.
    Kutulardan her zaman ödül çıkmayabilir.
    Avantaj kutularına dikkat!
    Haritada bulunan kutuların bazıları haritayı yaratıklarla doldurabilir bazılarıda seni memnun edecek kadar cömerttir.
    -4.aşama: 3 x Emperor Kristallon yok et bu yaratık çok güçlü tek başına karşı koyamassın bunu imha etmek için tek vücut olmalısın.İmha edilen her emperor başına verdiği uridium harici bir miktar avantaj kutusu düşürecektir.
    (Etkinlik süresi içinde karedelık yok edılmezse bir süre sonra karadelık evrende gezip şirketleri ele geçirmeye başlayacaktır.Şirketini kurtarmak için hızlı olmalısın.)

Size iyi uçuşlar dileriz, Avantaj kutularına dikkat edin!

DarkOrbit Ekibiniz

Evet arkadaşlar gördüğünüz gibi yeni bir etkinlik bunu ne için size sundum bütün etkinlikler savaş içerikli 3 şirketin savaşması ile ilgi bu etkinliktete 3 şirket bir olup savaşacak anlaşılmayan bi yer olursa lütfen yazın şimdiden teşekkürler.Bu etkinlik 2 haftada yada ayda bir yapılarbilr ödülse bütün şirketlere ya güçlendirici yada uri olabilr ödül eklemek size kalmış.

Son düzenlenen: 10 Ağustos 2014
    *Cihan* bunu beğendi.
  2. İsmi beğendim ama okumaya üşendim :) yarın okurum.

3. saalih134

saalih134 User

OWW bence rekabeti artıracaktır insanlar onun ödüllerini daha fazla almak için daha çok vurmaya çalışacaklardır ve daha çok oynıyacaklardır olağunüstü bir fikir +1 +1

4. Teşekkürler salih tatmin edici bi yorumdu :)

saalih134 bunu beğendi.
  5. -onur5000-

-onur5000- User

Süper fikir dostum +1

6. KARANLIK

KARANLIK User

Ben beğendim ancak son yerdeki uber cubikon konuyu çocuklaştırmış.Hani çocuklar kafalarında bir dev kahraman oluştururlar ya ona benzemiş. :) Bence düzenlemelisiniz.

Birde mesajınızda köprüleme ile yapılmış olan linki kaldırmak durumandayım.Üyelerin ne amaçla olursa olsun link paylaşması yasaktır.

7. mesela o etkinlik katılanlar hep avataj almasın 1 dk 1 kez

8. Uber yerine Emperor Kristallon olabilirmi acaba :)

9. saalih134

saalih134 User

tabi ki de öyle tşkürler :)

10. valla iyi fikir +1

11. Eyvallah shadow :)

12. yani fikir iyi ama ben nası emperor kescem onu düşünüyorum....

13. -4.aşama: 10 x Emperor Kristallon yok et bu yaratık çok güçlü tek başına karşı koyamassın bunu imha etmek için tek vücut olmalısın.
    t
    ek başına olmayacaksın tek vücut olmaktan neyi anladın :) şirketlerle bbirleşeceksin amacı bu zaten etkinliğin.

14. ben arkadaşlarımlada kesemem :D

15. Sen ne olsun istiyosun :D kaç kişi varsa etkinlikte onlarla birlikte olacaksınız

16. -onur5000-

-onur5000- User

Allah korusun dicem ona hades kapısında 1 tanesini zor kesiolar o kaç k vuruyor ve onun yaptığı özellikleri biliyormusun :D ayrıca 15can 14m kalkan var onun 10 tanesini bi düşün :D

17. onu kesecek bi o kadar adamıda düşün :D 3 şirket birleşecek etknliğin amacı o.

18. hoşuma gitti.

19. olumlu yorurumunu almak güzel :)

20. ayyuvidey

ayyuvidey User

Çok güzel bir fikir +1

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.