Karantina Kapısı +8 Giriş Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 13 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Karantina kapısına +8 olayı devam etmeli mi?

1. Evet

76,7%
  2. Hayır

23,3%
  1. Arkadaşlar biliyorsunuz ki karantina kapısına giriş 8 oyuncu ile kısıtlı.

Ama şuan 8 oyuncudan fazla girilebiliyor.Şuan bu olayın kapatılması için merkez ekibe bildirildi.

Biz oyuncular olarak bu +8 kalıcı olmasını istiyoruz.Karantina kapısı 1 defa 2 defa 3 defa yapılır ama uzun zaman 8 grupta yapılacak kapı değildir.Bu sebepten dolayı şuan ki +8 olayı devam etmesi gerekmektedir.

Sizleri bu konuda ankete ve yoruma davet ediyorum.Yeteri kadar destek görürse FM arkadaşlar merkeze iletecekler.Lütfen destek.

Not : Anket sürelidir.

2. Merhaba,

Değerli oyuncu konunuzu bölüm kurallarımıza uygun şekilde açtığınız için teşekkür ederim, fakat anketinizin süresi bölüm kuralları nedeniyle kaldırılmıştır. Konunuzu takip edeceğiz ve yeterli çoğunlukta desteği elde ettiğiniz takdirde raporlarımıza ekleyeceğiz.Buna ek olarak konunuzu index konusuna eklemiş bulunmaktayız.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2019
  3. Bu konuyu yeni açtım yakında destek gelir.

Sizden ricam gelecek haftaya bu konuyu ekleyip merkeze bildirmenizdir.

@Artemis. adminimiz gelecek haftaya rapora ekleyebiliriz dedi :)

4. Mr.User

Mr.User User

Arkadaşlar, Almanya bilmiyor mu 8 kişiden fazla girildiğini.

veya

Başka Serverlerde girmiyorlar mı?

Yok rapora ekleyecez yok şunu yapacaz demeleri bir şey ifade etmiyor benim için.

Bak yardımcı programlarla alakası olmayan bir hesap bu ve hala kristalin kestiğimde 3 uri alıyorum :)

Artemis gelecek Foruma yazacak.

Karantina kapısına girilmesi yasak veya değil diye.

Bak TR 3 serverinde bir orgenral çatır çatır otomatikte.

Suyu okadar çıkmış oyunun.

Saygılar :)

5. Paradoks admin zaten açık ve net şekilde yazmış zaten.

Umarım bu kalıcı olur.

6. oben

oben User

Tam olarak neyin tasasındasınız anlamış değilim kaç kişi yapılabiliyorsa yapın gitsin işte herşeyi burada dillendirip sonunda darkorbitin işine gelecek şekilde yamalanmasından bir ders çıkaramadınızmı.Ayrıca bunun bir oyun açığı olduğunu söyleyen admininde hangi mantıkla söylediğinide anlaya bilmiş değilim.Bl haritasında pete kamufle yaratık kestirmeyi oyun açığı saymayıp zeta kapısının son yaratığının çıkarttığı yaratıkları kesip büyük yaratığa 4 kere patlayıp fazladan chromin elde etmeyi oyun açığı saymayıp bunu oyun açığı saymayı hangi mantığa sığdırdıklarını anlaya bilmiş değilim.Bişey yazıncada atıyolar banı susturuyolar geçen günde bir konuda tartışması oldu söyledim siz bugdur diyince bug değildir diyincede değildirmi oluyor.Bu eğer oyun açığı ise bunu defalarca bildirdiler ses cıkmadı düzeltilmedi bunu düzeltmemenin maksadı millet kullansın birileride konu açsın dillendirsin banlayalımmıdır.? Low kapısıda aynı mantıkla işliyor içeride 8 kişi varken 9.cu kişiye gurup attığınızda ne diyor içeride maximum sayıda oyuncu var diyebilen bir sistem neden karantina için demiyor..

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bir oyun açığın kullanmak GİŞ kurallarının ihlalidir ve bu durum ceza almanız ile sonuçlanabilir. Bir oyun açığı mevcutsa bu durum kapatılması için support ekibine iletilmelidir.

Hangi mantıkla olduğunu GİŞ kurallarını okuyarak anlayabilirsiniz.
    Karantina kapısı en fazla 8 kişilik bir grup ile yapılması için tasarlanmıştır, lakin bu oyun açığı nedeni ile daha fazla kişi bu kapıya girebilmekte, yani bu durum kısaca GİŞ kuralının ihlalidir.

İlk olarak geçmişte ki mesajlarımı okursanız görebileceğiniz gibi bu durumun da oyun açığı olduğunu belirtmiştim.
    Chromin etkinliğinde bahsi geçen durum bir oyun açığı idi ve bizzat durumun çevirisin yaparak bu açığın kapanmasını sağladım. Eğer hala devam eden başka bir açık varsa, lütfen bu durumu support ekibine iletiniz.

Karantina kapısı normalde gruptan bir üye çıkarıldığında gemisi kedi şirketinin x-1 haritasına aktarılmaktadır. Lakin teknik bir hata nedeni ile bu durumun suistimal edilmesi mevcut. Tekrardan bu durumun GİŞ kurallarının ihlali olduğunu belirtiyorum.

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  8. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Kimliğimi gizlemem gerekmeseydi kafa kafaya düelloya davet ederdim :) Hayırlı olsun fullendiğinizi görmek güzel :)

Temel sağlam olduktan sonra gerisi kolay olur. Bizden daha iyi fulleyeceğinize inanıyorum.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Aralık 2019