Geri bildirim Karaşimşek İçeriği Geri Bildirimi

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .Paradoks. tarafından 5 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mr.User

Mr.User User

2. Düzenbaz

Düzenbaz User

biliyoruz biz de

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ocak 2019
    Herod bunu beğendi.
  3. Herod

Herod User

ver adamın parasını o kadar kapı yaptım diyor bütün emeklerinin üstüne sünger çekilmiş. sende buna alkış tutuyorsun. insanlık bitmiş :S

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncesinde uyarmama rağmen tartışma ortamı hazırlayan ifadeler kullanmaya devam ettiğiniz için Düzenbaz dışında hepsi banlanmıştır. Tekrarı halinde banlamadan bıraktığım hesabınız da banlanacaktır!

İyi forumlar.

Düzenbaz bunu beğendi.
  5. modum tr3 serverinde bu yaratıklar çıktıgında sadece bl haritasında iken bildirim geliyo normal haritada gelmiyor tr4 sunucusunda bütün maplerde bildirim geliyo bunu raporlayında düzeltsinler

Manitu bunu beğendi.
  6. burakhan

burakhan User

çoğu insan oyunu bıraktı ve bırakılmayı hakkediyor bu oyun para tuzağı oldu yeniliklere kimse yetişemiyor hasar konusuna gelmedim bile prometheus lazerlerini fullleyenler zaten kusura bakmayın ama ****gibi vuruyor gemin citadel bile olsa dayanamıyor hala bişey yapmamakta ısrarlılar kaç ay oldu bu haritanın lazerin geldiği fakat hala bişey yapmamak onların en sevdiği şey. siz böyle bişey yapmamaya devam edin bizde azar azar giderken oyundan mum ışığında gemi aramaya başlarsınız. oyuna yeni başlayanlara tavsiye hiç başlamayın.

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Kullandığınız ifadelere dikkat edeniz, aksi halde ceza alacaksınız.

İyi forumlar.

8. CRIMINAL

CRIMINAL User

manitu birader geçen yaptığım yorum yüzünden haksız ceza aldım bu bir...ikincisi işinize gelmeyen konuşulmasını istemediğiniz şeyleri ya siliyorsunuz yada engelleyiyorsunuz,oyuncular burda haklı ve doğru şeyleri yazıp konuşup tartışıyor.şu oyuna bakıyorum birde diğer oyunlara insan bu oyuna ömrünü vereceğine gider ya indirmeli oyun oynar yada rekabetin önemsiz olduğu veya para harcamadan zirveyi oynabileceği veya günde yarım saat bir saat takılıp can sıkıntısı giderebileceği oyunları oynar.bu oyunu bilmeyen sıfırdan başlayan birini hayal etmek bile zor chatte böyle birini gördüğüm zaman oynama bırak kardeşim bu oyunu ömrünü çürütürsün stres atmak için geldiysen hemen geri dön çünkü bu oyun insanı kanser eder açık net.bugüne kadar oyuncuların arzu ve isteklerinin bir kere yerine getirildiğini görmedim.göreceğimide sanmıyorum.

Makinist.57, burakhan ve -bulanober- bunu beğendi.
  9. 35 m canı var npcnın 1.2 m vuranı gordum bu npcye 20 30 sn alır yani kesmesi mumkun

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İlk olarak aldığınız banının haklı olduğun söylemek zorundayım. Diğer oyucuları, kişilere yaptığınız aşağılamanız, hakaret etmeniz ceza almanızın nedenidir.

Sizlerin forum ve oyun kuralların bozmayan her türlü eleştirisine her daim açık olduğumuzu belirtmek isterim.

İyi forumlar.

11. Düzenbaz

Düzenbaz User

gemideki ekipmanları diğer hangarlara geçirmeyi getirdiler , birde spek , sentinel , solace gibi gemilerin soğuma sürelerini düşürdüler bence bu şekilde oyuncuların istekleri yerine getirilse sizin dediğiniz gibi oyun daha iyi olabilir.

12. uzayl80

uzayl80 User

bir geri bildirimde ben bulunayım
    yeni lazer geldikten sonra lf4 lerin geliştiresi boşa gitti bize yarayan tek sey iris ve kalkan gelişmesi daha lf4 er tmm olmadan yeni bir lazer geldi lf4 lerin gelişmesini yapanların eelinde kaldı gelişmeler biz üyeler her gelişdirmede dünyanın urisini yapıyoruz peki yaptıgımız şeyin geri dönüş garantisi varmı ? yok tabiki ben de burdan tüm oyunculara sesleniyorum geliştirmeleri sadece iris ve kalkan üzerinde yapın lazer gelişdirmesi yapmayın derim daha 1 yıl ya oldu olmadı pro denen bir lazer cıkartılar böle giderse daha cok lazer piyasaya sürerler sizlere tavsiyemdir arkaşlar lazer gelşimesi yapmayın paranızda urinizde boşa gitmesin

zümrüdüanka1907 bunu beğendi.
  13. zamanında 250k urilik tasarımları uri ile alıp açık artırmaya düşünce pişman olanları aegisi ve özel gemileri uri ile alıp pişman olanları gördü bu oyun o adamların urisi her türlü boşa gider emin olabilirsin kim bilir daha neler çıkaracak ve daha ne pişmanlıklar yaratıcak bu oyun

14. ımlost

ımlost User

bu yenilik gelmeden 2 ay öncesine kadar 1200den fazla yeşil anahtarım vardı hesabım full ama can sıkıntısında haritada yeşil anahtar gördümmü açıyordum ihtiyacım yok çünkü bir işime yaramıyordu ama şimdi ben full prometheus yapmak istesem yeşil anahtarlar için 3-4m den fazla uridium harcamam gerekiyor :D zeta hades yapın falan demeyin ben durduk yere 3-4 m uriyi çöpe atmışım tabi bunda tek suçlu nerden bilebilirdimki bi kaç ay sonra yeşil anahtarların bu kadar lazım olacağını

15. WHlTE

WHlTE User

Ne zaman düzelecek bu lazerin 5. saniyedeki ANORMAL vuruşu. Artık bir düzenleme dengeleme getirilmeli.

16. Mimesis kötü oldu bu güncelleme de gemiyi kullanmak için bi sepeb kalmamış

17. ONURBEY

ONURBEY User

İyi günler;

Bu görevleri yapmak gerçekten eziyet, bir iyileştirilme getirilmeli,
    Bu oyun sadece klanlara, ya da zorunlu olarak görev yapmak için, grub kurmaya muhtaç etmemeli,
    Bu oyun yalnız takılan oyunculara da hitap etmeli,

Saygılarımla,​

Not: buraya en son 2 ay önce yazılmış, yani güncelliğini kaybetmiş, Ama nedense konum kapatılıp, işe yaramaz hale getiriliyor.
    Bu konu kapatma daha nereye kadar devam edecek acaba,
    Sizlerden beklenen konu kapatma değil, sorunlara çözüm bulmaktır.
    Ayrıca Plutus Deneyleri de aynı yaptırıma tabi tutulması gerekmiyor mu, hatta daha güncel, ama konular açılmış nedense ???
    Çifte standart :(

Saygılarımla.

Son düzenlenen: 30 Mart 2019
  18. süre kalksın görevlerde gerçekten olmuyor

19. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Güncelleme ve fikir havuzu bölümüne konu açarsanız üyelerden destek gelirse bu isteğinizi merkeze iletebilirim.

İyi forumlar

20. ONURBEY

ONURBEY User

İyi akşamlar;

Oyuncu olursa bu oyun devam eder, o zaman oyuncunun istekleri dikkate alınmalıdır ki, bu oyun oynanabilsin.

Yukarda da bahsettiğim gibi;

Bu görevleri yapmak gerçekten eziyet, bir iyileştirilme getirilmeli,

Bu oyun sadece klanlara, ya da zorunlu olarak görev yapmak için, grub kurmaya muhtaç etmemeli,

Bu oyun yalnız takılan oyunculara da hitap etmeli,

Bu oyuna yeni başlayan oyuncuya 3 şirketten birini seçme seçeneği veriliyor, sonradan karar veriyorsun bir klana girip girmemeyi, ya da bir grubta olmayı.

Ben tek takılmayı seviyorum.

Ama nedense son zamanlarda, görevlere baktığımız zaman, klana girme, ve grub yapma zorunluluğu getiriliyor.

O zaman değiştirin, DARKORBİT in oyun anlayışını; 3 şirket olmasın, ilk yüze klanları koyun, yeni başlayan oyuncu klan seçerek başlasın oyuna, grubu da zorunlu hale getirin,

Tek oynamayı seven oyuncuyu da atın oyundan, ne kadar ters oldu değil mi,

Lütfen bütün oyunculara hitap edin, klanı olana, olmayana, grub zorunluluğu olmayan, güçlü veya çok güçlü, oyun herkese eşit olsun.

Yani bu oyunu oynayan ya da oynamak isteyen herkes zevk alsın.

Saygılarımla.