Katil P.E.T.'lerin Saldırısı

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 21 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Görüşlerinizi bize buradan bildirebilirsiniz.

Duyuruya ulaşmak için buradan yardım alabilirsiniz.

Pet paketleri hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Darkorbit Takımı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Eylül 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  2. Etkinlik berbat hiç düşünmeden kaldırın herkese 50k uri verin.

1) Eski haritada npc aşırı fazla ve kamisi olan bundan faydalanıyor.
    2) Kestiğimiz petler normal npclerden bile düşük ödül veriyor.
    3) Çıkan modüller 1. seviye dilenciye verin.
    4) Etkinlikte anahtar vermese kurtarmayacak.
    5) Petlerden kâr edemediğimiz gibi normal npc keserkende bize saldırıyorlar.
    6) Başarı tamamlanınca ünvan yok.

Son düzenlenen: 21 Eylül 2015
    DELİDOLU3 bunu beğendi.
  3. WightPro

WightPro User

bunumu kastettiniz etkinlikte cubi dönemiyoruz

4. Aynen. Yararı olmadığı gibi zararı var bu etkinliğin. Umarım bu durumu düzeltirler.

5. hayal_et

hayal_et User

etkinlik açıklamasında ödüller de pet de yazıyor bende pet yok pet kutudanmı çıkıyor görevdenmi geliyor

6. kamikazeci

kamikazeci User

pet kutularından çıkanlar demişya yukarda :) kutudan çıkıyor pet oda her serverde 2-3 tanedir araki bulasn :)

o değil parazit etkinliğindeki gibi bi etkinlik yok heralde sıralama olsaydı ilk 10 kişiye pet için özel tasarım felan verilseydi güzel olurdu
    sadece bu kadarsa etkinlik görev yapıp çıkacaz demektir.

7. Etkinliğe bakarsak aslında sırf para çekilmesi için tasarlanmış bir etkinlik olduğunu görmekteyim.

Neden mi ?

bu sabah 8 tl ye kurtarma 3. seviye sandığım protokoller 1. seviye çıktı insanları kandırıyorsunuz tam açıklama yok ürünlerde !

1. Olarak yaratıkların canı , kalkanı ve hasarı çok fazla olmasına rağmen normal kristallondan daha az veriyorlar.

2. Olarak kutu içerikleri güzel bunda bir sıkıntı göremedim r310 ve eco 10 yerine plt 3030 veya acm 01 mayını çıksa daha yararlı olurdu.

3. olarak bu kutulardan protokollerin 1. seviye olması herkesi hüsrana boğmuştur.

8. mega$06

mega$06 User

kar edemiyomuyuz dün sadece kami atarak 2saatte 40k uri yaklaşık 100m kredi 50m tp kastım

9. Dün etkinlik yoktu. Eski haritada kami attıysan orası zaten büyük sorun oluyor. İlk maddeyi okuduysan anlarsın ne demek istediğimi.

10. Lapseki

Lapseki User

pet kapısı hakkında hiçbir yerde bilgi bulamadım ne zaman ve nasıl aktif olacak

11. Kamisi olan için gayet kârlı kami yoksa görevi yap takıl etrafta

12. Şimdi 5.-13 seviye olanlara kolay, 14 seviye üzeri olanlara zor görev gelcek. Doğrumu anladım ?

13. Evet.

14. O zaman bir hataları var kimse 5 tane başarıyı alamaz :D

15. Oda doğru ama ünvan vermiyor önemi yok.

16. Öncelikle şunu söylemeliyim ki çoğu şeyde olduğu gibi bu etkiliğinde artısı veya eksisi olabilir oyuncular olarak bizler elimizdeki en iyi durumla ilgilenmek ve pet'in verdiği ödüllere gelince hepsini denemedim ama PET Veteran npc'si oldukça iyi ödüller veriyor. Ayrıca satışa sunulan modüller 1.seviye olması nedeniyle herkesi hüsrana uğrattı açıkçası ben aldım 3. seviye olduğunu düşünerek ama 1. seviye olduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım sattığımı düşünürsek bir kristallon kredisi için 10.5 tl vermiş oldum öte yandan kutu içeriklerine gelince bazıları Mouse recorder programlarıyla UBR SAR Xenomit gibi malzemeleri baya iyi götürüyorlar artı botlar devre dışı olduğu halde bot kullanan bi kaç kişi gördüm

17. Ben yeni başlayan bir oyuncuyum ve etkinlik bence tam anlamıyla bir fiyasko. Hatta markette ki indirimleri bir kenara bırakırsak haritada ki petler etkinlikten ziyade ceza, dün gece 1'den beri hesabımı kasamıyorum. Eski haritalarda ki normal mobları bile kesemez oldum, saçma sapan hızlı ve kalabalık şekilde petler geliyor, ödülleride kamisi olmayan bir oyuncu için fazlasıyla çöp. Kısacası etkinlik fiyasko. Oynadığım dönemi de baz alırsak 2008,2009 yılları da dahil gördüğüm en kötü etkinlik. (Dükkan indirimi dışında)

18. Darkın cimriliği her zaman belli oluyor. Sattıkları ekipmanların açıklamasını bile tam yapamıyorlar buda insanları kandırmaktır.

Botlar neden banlanmıyor diye düşünmeyin katlayıcı çeken botcular var. Bir kez daha söylüyorum Para Para Para...

Oyun almanların olunca ne beklenirdiki zaten.

SON-OSMANLI-TC-☾☆ ve ELFİDA___ bunu beğendi.
  19. imha

imha User

npc lerin agresif olması kötü normal görevler için bile haritalarda dolaşmak çok zor
    1 seviye modül verilmesi bence yeterli daha üstünü beklemek zaten saçmalık (dükkandaki fiyatlara bakın)
    son olarakta kâr zarar hesabı yapanları anlamıyorum ne için oynuyorsunuz bu oyunu ?

20. Gemiyi geliştirmek ve eğlenmek için oynuyoruz. Npcleri normaldede kesiyoruz pet keserekmi eğlenecez.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.