Kill Cam Önerisi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve KATASKAPOS tarafından 24 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

killcam olsun mu? olmasın mı ?

1. olsun

93,1%
  2. olmasın

6,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. KATASKAPOS

KATASKAPOS User

merhabalar,
    Daha önce önerildimi bilmiyorum.
    fps oyunlarında killcam özellği mevcutur,adamın sizi nasıl öldürdüğünü onun gözünden görmenizi sağlar.Darkorbit oyununa da bu özellik eklenirse kim oto hedefleme kulanıyo yada bizi nasıl öldürmüş onun gözünden görebiliriz ve hile kullananlar karşısında direk kanıt olmuş olur.

gelelim nasıl çalışacağına,

Gemi patladığında tamir etme ekranın geldiği yere bir seçenek olarak "killcam izle" eklenecek ve seçeneğe tıkladığınızda bir pop-up açılıp bize kilitlendiği zamandan 1-2 sn önceden itibaren savaşı düşmanın gözünden izletecek.

İzlemek 100 uridium olabilir yada beleş olabilir.

(bu özellik ile fps oyunlarında kimin hile old. çok rahat anlaşılıyor.Eminim burdada işe yarayacaktır...)
    resim için thequardın arkadaşa teşekkürler....

Son düzenlenen: 11 Eylül 2015
  2. Eski forumda önerildiğini anımsıyorum ... yeni forumda bu öneriyi görmek güzel :)

Öncelikle oyun ismi vermek yasaktır , oyun isminin olduğu yeri silersen/sansürlersen (*** , ... vs.) MOD'lar tarafından fırça yemezsin :)

Kesinlikle olmalı diyorum. +1

TC-İZMR bunu beğendi.
  3. evet olması gerek birşey kamudayım adam elinle koymuş gibi buluyor beni :/
    ve çok uzaktan hedef alıyor +1 ama bedava olsa iyi olur ürili sacma olur

TC-İZMR bunu beğendi.
  4. Bize pek bir zararı olacağını sanmıyorum .. ayrıca iyi bir özellik olur ...

5. Tepkim : Güzzeeeeelll sonunda adamakıllı bi fikir çıktı şu forumda +1

6. Kasma yaparsa ne olacak :D ?

+1

kolibasili ve Hidrata bunu beğendi.
  7. Tam anlayamadım :S

8. Sistemi düşük olanlar var onlarda bu 10 fps geriye çekmesin ;)

9. Hala çakamadım [​IMG] neyse boşver

10. iyi düşünmüşsün bu özellik olurda eklenirse kim ne imiş rahatlıkla ispat kazanacak

11. KATASKAPOS

KATASKAPOS User

kasma yapacak bişi yok bence..sonuçta sana adam seni işaretlemeden önceki 1-2 den itibaren bi video gösterilecek

12. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Fikri beğendim dez avantajı olmayacak bir fikir.Dediğiniz gibi bu tür bot vb programları kullananlara engel olacaktır.Destekliyorum.

İyi forumlar

Son düzenlenen: 26 Haziran 2014
  13. Oyun flash tabanlı oldugundan kasabilir... Ama oyum + kimin ne oldugu ortaya cikar...

Son düzenlenen: 26 Haziran 2014
  14. kardeş olabilir ama kasmasıda var ortada kaldım

15. coder545

coder545 User

kasma icin isteyen ayarlardan kapatabilsin +1

16. İyi de kardeş sen ne kadar ayarları da kıssan maalesef oyun yine kasar flash tabanlı oyun olduğu için kasar... ayrıca serverin dolu olma oranıda performans bakımından zorlar... bu yapılacaksa düşük sistemlere de uyarlanmalı...

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  17. duşuk sistemler duşunulcekse olur sonuçta duşuk sistemde kasma olmasa normal sistemde olmaz

18. Katılıyorum fikir güzel +1 kasar deniliyor zaten şu an kasmıyormu +kilcam kasacagını sanmıyorum çünkü bu bir özellik örn:ageisin herhangi bir özelliği oyunu kasıyormu yok. bu da öle birşey konuyu açan arkadaş helal olsun.

19. Düşük sistem de bir pc olsun bak nasıl da kasıyor.

20. 1 KİŞİ hayır a basmış oda herhalde bot kullanan biri

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.