Kırmızı Bigboy Tasarımı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve GLADYATÖR tarafından 23 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

NASIL BULDUNUZ ?

Bu anket 23 Nisan 2025 12:31 tarihinde sona erecektir.
  1. Evet, çok güzel olmuş umarım en yakın zamanda gerçekleşir.

93,0%
  2. Hayır , ne gerek var bigboy zaten gereksiz bir gemi.

7,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

Oyunun efsane gemisi olan bigboy un sadece tek tasarımı var ve %10 tecrübe tek veriyor bence bu bigboyun daha fazla değer görmesi gerek krediyle alınabilen en iyi gemi olan bigboy un sadece tek tasarımla kalmaması gerek diye düşünüyorum.

Şuan hangi haritada bigboy görebiliyorsunuz diye sizlere bir soru soruyorum cevabını çok iyi biliyorum ki hiçbir haritada bigboy yok

Ben oyunda vız roketi ile dönüştüğümüz kırmızı bigboyun gerçek bir bigboy tasarımı olmasını istiyorum
    bu tasarım makul bir krediyle dükkanda yerini alacak
    ve tasarımın en önemli özelliği de %10 hasar ve %20 kalkan arttırıyor olması.

Son düzenlenen: 24 Nisan 2015
  2. ODAKAB

ODAKAB User

ben bu bigboyu 2008-2010 yıllarında oyunda daha arge falan yokken görürdüm hep vız roketiyle alakası yok bu tasarım vardı zaten.
    Cevabı yollamadan araştırdım ve gördüm ki 2009'dan sonra 50.000 Uridium'a satılan bu tasarım kaldırılmış.
    %5 Hasar bonusu veriyor.

WolfWar ve bugrahansezgin bunu beğendi.
  3. matkap34

matkap34 User

öyle birşey yok yanlız bu bigboy eski ekran zamaninda turuncu goli cdsi vardi avrupada satılıyordu o cdyi hesabina senkronize edince istediğin ödülü seçiyordun turuncu goli yada kırmızı bigboy başka bir gemi alinca tasarim kayboluyordu çünkü tasarim seçme diye birşey yoktu ve eski ekran hiç bir geminin + özelliği yoktu bu gemiyi çok severim bigboyun eski havası kalmadı hatırlıyorum 2008 de 4 flaxlı 1 irisli bigboyumla acemi albay oldugumu ^^

WolfWar ve ...AĞIR**ABİ... bunu beğendi.
  4. Dediğin yanlış, bu bigboy her yerden hammadde satma özelliğine sahipti ve üstteki arkadaşın dediği gibi Darkorbit CD'si ile alınıyordu.
    Hasar artışı Bigboy'u çekici kılmaz bence ama yaratıklardan gelen Uridium'u %15 arttırsa mesela :) daha gözde bir tasarım olabilir diye düşünüyorum.

WolfWar bunu beğendi.
  5. _DODGE_

_DODGE_ User

Efsaneler kolay kolay ölmez az mı dolaştım o gemiyle :)

GREED ve WolfWar bunu beğendi.
  6. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

teşekkürler yorumun için :)

teşekkürler yorum için :)

yorum için teşekkürler :), şuana kadar hiç uri arttıran tasarım yapılmadı bundan sopnrada yapmazlar belki ama %20 ekstra kalkan özelliğide ekledim belki şimdi daha çekici olur :)

yorum için teşekkürler :) umarı dediğin gibi ölmez ama benim serverde hiç kimsede göremiyorum bu gemiyi bırak günlük görmeyi en az 2 senedir kimsede göremedim yani ölmemiş olsada can çekişiyor bigboy

WolfWar bunu beğendi.
  7. _DODGE_

_DODGE_ User

Bigboy genellile oyunda çaylak gemisi olarak kullanılıyor ondan dolayı ama bu gemi elit bir gemi olmayı hak ediyor bence.

Mesela özel bir tasarım gelse gemiye 10 jerenetöre çıkıyor 10 lazer gücüne ulaşıyor herkes sever bu gemiyi

8. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

%10 hasar vermesi 10 lazer slotu bulunmasından daha fazla hasar verebilir zaten

9. _DODGE_

_DODGE_ User

Örnek verdim sadece.

10. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

olabilir :)

11. matkap34

matkap34 User

bu arada o kadar yazmışım oyumu belirtmemişim oyum elbette olumlu ^^

12. Klanın birine girsen 5m atar bir leo alırsın bigboy boşa gider. Asıl loe için tasarım olmalı bigboyun bile var :D

13. matkap34

matkap34 User

ama bigboy köklü bir gemi herkesin gecmisinde olan kullandigi mesela ben hic lenov kullanmadim ama aylarim bigboyla gecti

14. Bigboy bende çok kullandım ama artık oyun gelişti 5mye leo alınıyor klanın biriside rahat 5m verir.

15. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

zaten eski haritalar full leo dolu tasarımı olsa ne olacak sayı dahada artacak ama şuan ne eski nede yeni haritalarda bigboy kullanan yok amaç oyunun efsane gemisini canlandırmak

16. _DODGE_

_DODGE_ User

Leo ya gerek yok ki zaten leoda ev avantajı bulunmakta.

17. Oyunu bilmeyen için bigboy tasarımı yararlı olabilir. En iyisi + oyu verip beklemek yinede leo için tasarımda olsa iyi olur :)

18. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

teşekkürler :)

19. .-ProzeN-.

.-ProzeN-. User

Bigboyun en güzel yanı patladığında kupon veya uridium harcamak yerine 200 k crediye yenisini almaktı <3 Tabi şimdi böyle olmaz her patladığında hangar mı dizicez yav :D Bence fikir güzel güçsüzlerin işine yarayabilir +1.

20. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

aynen ha ben asla bigboyu tamir ettirmezdim hatta o zamanki oyun sisteminde adam beni keseceği sırada yeni bir bigboy alır canımı fuller öyle kaçardım :D şuan ise buna yapmaya kalsak bile konfi dizmesi yerleitirmesi falan olmaz dediğin gibi :)

bu arada destek için teşekkürler :)

xBETAxGamaxALPHAx bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.