Kış Festivali Kötü Geçmesin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

96,6%
  2. Hayı

3,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın admin ve diğer teknik yöneticiler:

Siz diyorsunuz ki oyuncularımızın görüşleri önemlidir ve onların mutlu olmasını istiyoruz fakat ben bu kabak festivalinde bu izlenimi göremedim.

1 görevler zaman alıyor fakat ödüller zamanı telafi edecek kadar iyi değil.

2 kabak kutuların içinden çıkan ödüller kötü.

Sizden şu kalın puntoda sıralı yazdıklarımı iyi okumanızı ve gerçekleştirmenizi istiyorum

Önümüzde ki ay kış festivali var ve görevlerin bol uridium ve kutuların ubr ucb cephanesi çıkmasını istiyoruz sadece ben değil çoğu oyuncu istiyor.

• Kış festivali görevlerinin en az uridium ödülü 5.000-4.000 uridium arası olmalı ve yanında 1-2 adet kutu anahtarı vermeli. (kış görevlerinin hepsinde geçerli)

• Hediye Avantaj kutuları yani kış festivali kutularının içinden x4 lazer ve ubr-100 roketi çıkmasını istiyoruz.

• Kış görevleri aralık başından ocak ayına kadar sürmeli yani bu toplam 31 kış görevi demek ve ayrıca kış görevlerinde süre miktarı olmamalı yani istediğimiz zaman görevi alabilelim.

• Aralık ayından ocak ayına kadar her sene olduğu gibi ödül takvimi çıkmasını istiyoruz ve ödülleri iyi olmalı uridium , kutu anahtarı , günlük dosya ve cephane bakımından.

• Kış festivalinde DarkOrbit'in klasik Kış festivali yaratık kapısını getirmenizi istiyoruz.
    • Herkese kış festivalinin son günü 350 adet gg kuponu dağıtmanızı istiyoruz.

• Kış bitene kadar kış festivali kutularının haritalarda aynı ödüllerde çıkmasını istiyoruz.

• Ayrıca istasyonlar portallar görev kuleleri ve anasayfada Kar yağma efekti ve buz efektleri verilmeli.

• Son olarak bu yazdığım sıraladığım bütün yazının Herkes için geçerli olduğunu belirtmek isterim isteklerimizin dikkate alınmasını ve gerçekleştirilmesini rica ediyorum saygılarımla.

Son düzenlenen: 27 Kasım 2014
    ERDALBAGGAL ve Prophecy bunu beğendi.
  2. roket depom r-310 la doldu :DD

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  3. olsun vallaha olsun :D perseusun dediği gibi benim de roket depom r310larla dolu artık geçimimi r310lardan sağlıyorum yani :D

4. Prophecy

Prophecy User

Katılıyorum

5. Saolun arkadaşlar desteğe devam...

6. EVET OYU kullandım
    Yaratık kesme ve görev konusunda sonuna kadar destek +1
    fakat kutular konusunda hic bi destek yok benim düşüncem aynı değil kutu vermesinler yerine 10 görev daha versinler
    mause ciler kutu toplamasın:) -1 o yüzden
    ama konu genel anlamda hoşuma gittiği icin destek verdim

7. Teşekkürler

8. Destekliyorum.Bu festival için maalesef geçerli olamayacak ama seneye olur inşallah.

Depo gereksiz şeylerle dolu.Sürekli silip duruyorum.

Uridium ' un biraz daha artması zaten en iyisi.Festival yani , fazladan kazancımız olsun.

Son düzenlenen: 4 Kasım 2014
  9. kesinlikle olmalı tasarruf için r-310 kulanmaya başladım artık :D

10. Güncellll

11. +1 güzel fikir

12. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Siz görevleri tamamiyle tasarlayıp kendi planınıza göre uyarlamışsınız. Bu maddeler toptan işlem görür mi bilemeyiz. Elbet anlıyorum sizi ancak çok genel kapsamlı bir konu olmuş. Kabak görevlerininde kötü olduğunu düşünmüyorum. Bir görevden 40bin tp 15m tp alındı (4.görev). alpa kapısından karlı duruma geliyordu. ve inanın ki zor değildi. 4görevide tek günde bitirebilmiş biriyim. Ayrıca kutulardan lazer ve roket çıkmasını istemişsiniz. Cephane deposu sistemi olduğu sürece ben bu fikre destek veremem, ne roekt ne mayın ne lazer alabildim kabaklardan. Ha boş kutu ha o hiç bir farkı olmadı , kıştada böyle olursa hiçbir anlamı olmaz. Fikriniz çok genel kapsamlı ve uygunsuz geldi. Benim oyum olumsuz.

Keyifli Forumlar

13. Tüm cephaneler değilde ama hiç yoktan sab ve x4 toplanabilse yine iyi

14. Sayın modum burada full arkadaşlarda var. fakat bu arkadaşların zaten tp ye fazla ihtiyacı yok yeni başlayanlar içinde çok zor görevler...

siz tr3 e gelinde zor mu değil mi o zaman görün ben 2 saat haritalarda tallon aradım yok bir de üstüne düşmanlar baskın atıp duruyordu ki bu 45 tane tallon olunca daha da zorlaştı iş...

Uridium yine ayarlanabilir 3.000 uri civarına düşürülebilir çünkü 31 gün olacak...

modum cephane sorununu kaldırmak için sizde baskın yaparsınız sonuçta cephaneleri biz bu amaç uğruna kullanıyoruz.

15. SAR-02 gibi roketler veya ubr ucb tipi cephaneler cephane doposu full olsa bile toplanıla biliyor kabak festivalindeki görevler güzeldi çok başarılı tasarlanmış ancak 4 görevle kısıtlı kalması kötü olmuş kışfestivalindeki görevlerin daha çok olmasını ve kabak festivali görevleri gibi kıvamında olmasını talep ediyorum çünkü oyun artık eskidi gemisini fulleyenler 10 milyar civarı tp si olan arkadaşlarımın çoğu normal görevlerini bitirmiş olup fazla bir amaçları kalmadı şahsen ben oyundan iyice sıkıldım doğru düzgün tkinlik ler çıkmıyor artık bi amacımız kalmadı sıralama çabasıa giremiyoruz bari en azından etkinlikleri ve özel görevleri bol bol çıkarın ve kıvamında olsun fazlasını istemiyoruz kendimize meşgale istiyoruz oyunda

16. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Çıkarılan CTB (şamandıra), İstila, Spaceball, Çılgın Kubi, Sızma, Sektör Kontrol gibi oyunları etkinlikten mi saymıyorsunuz anlamadım. Neredeyse her gün etkinlik oluyor. Geminizde yapacak birşey kalmadıysa bunlar tam size göre. Geçen kış yanlış hatırlamıyorsam baya görev vardı, Hergün görev yaptıkça haftalık bazda büyük görev açılıyordu. Etkinlik yapınca DO ekibi yapıyor. Haklarını yememeliyiz. Bekleyip görmek lazım. Bizlerinde bu konuyla ilgili bilgileri yoktur.

Keyifli Forumlar

17. ben kesinlikle katılıyorum modumuz 1 günde tüm görevler bitti dedi ama o full elit biridir bazıları çok güçsüz darkorbit düşünüyoruz diyor ama istediklerimizi pek yapmıyor aynı bu konuda olacağı gibi eğer yaparlarsa zaten çok şaşacağım doğrusu ama yapmıcakları için dememe gerek yok bende tam destek bu fikri tüm oyuncular destekleyecektir darkorbit bunların fazla olduğunu düşünür ama değil çünkü kasılamıyoruz güçlenemiyoruz bari bunu yapsınlar bunlardan başka bi isteğimiz yok zaten çoğu çok kolayca darkorbitin yapabileceği şeyler sadece ekstradan bir kaç şey var o kadar başka bir şey değil darkorbit onu istiyoruz yapmıyor şunu istiyoruz yapmıyor bari bunu yapında biraz rahatlayalım bide şu maddelerin içine kbak festivalinde olduğu gibi droidler hasar almasın diyede ekleyelim zaten darkorbit bunu yaptı tekrardanda yapabilir bizim istediklerimiz bunlar fazlasını yapmanıza gerek yok benim diceklerim bu kadar benden tam destek +1

18. Merhaba ,

İmza kısmındaki konu link'lerini kaldırınız. Forum içide olsa üyelerin link paylaşımı yasaktır.

İyi forumlar.

19. kardeşler ben kabak gorev 2 sini yapıtm ama onu yapcagına kasıl daha karlısn derim wala 3 gorev hala bende bi ara boş kalsam yapcam şeref verdigi için yapıom zaten

20. PAPATYA

PAPATYA Guest

Selam,

Benim öyle ahalm şaham bi gemi yok kendi yağımızda kavruluyoruz. Ben biraz azim gösterdim diyelim. Ayrıca kabak görevlerinin devamı gelseydi bu görevlerin zorlukları gitgide artacak ve güçsüz kişiler yapamayacaktı. Bus adece güçlülerin işine yarardı ve güçsüz ile güçlü arasındaki fark açılırdı. Kabak görevleri kararında idi.Bu görevler içinde 1haftalık bir zaman dilimi tanındı. Yapamayacak kimse yoktur diye düşünüyorum. Ha sıfırdan gemi açılıp yapmaya kalktıysanız zorlanmış ve yetiştirememiştirsiniz. Alınan ödüller (tp eşef) güçsüzler için fark yaratacak derecedeydi.

Keyifli Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.