Öneri ! Kişisel Görev Sistemi ! 'GÖREV OLUŞTURMA '

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve __TaRaNTuLa35__ tarafından 17 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Görev Denetim Kulesine , kendimiz oluşturabileceğimiz 'GÖREV OLUŞTUR' sistemi eklenmeli mi ?

1. Evet

90,2%
  2. Hayır

6,7%
  3. Geliştirilebilir..

3,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba arkadaşlar. Görev Denetim Kulesi hakkında daha eğlenceli bir yapılandırma düşündüm . Tüm görevleri bitiren arkadaşlar , zorluğundan dolayı görevleri yapamayanlar ve vakit bulamayanlar için ' Kişisel Görev Sistemi ' fikrimi paylaşmak istiyorum. Mesela ' Görev Denetim Kulesi ' ne girdiğimizde ' GÖREV OLUŞTUR ' kısmı olmalı. Bu kısımda kendimiz hazırlayacağımız görevin NPC türü , sayısı , süresi var yada yok , hammadde toplama - türü ve sayısı gibi doldurabileceğimiz görev formu olmalı . Formu doldurduğumuz da oyun sistemi belirlenmiş ölçülerde o göreve TP-Şeref-Urudyum-Credi-Cephane gibi ödüller sunmalı.
    Bu görev sistemi için günlük bir sınır olmamalı ! ( Tartışılabilir ) Oyuncular hem daha iyi vakit geçirebilmek hemde daha iyi savaşabilmek için bir hedef seçmiş olurlar. Kendim hazırladığım Resimlerde daha iyi örneklendirdim paylaşıyorum lütfen bakın. Oyun yöneticilerinin bu yenilik hakkında olumlu düşünmelerini rica ediyorum. Saygılar.. :) Bu konunun en basit örnek halidir, tamamiyle geliştirilebilir .. !

Son düzenlenen: 24 Temmuz 2015
  2. KARANLIK

KARANLIK User

Son düzenlenen: 17 Temmuz 2014
    __TaRaNTuLa35__ bunu beğendi.
  3. sensizim68

sensizim68 User

Cok güzel Fikir Bence +1

4. Geliştirilir ve bir dengesi olursa müthiş olurdu, +1

5. ama ödülleri oyun kararlaştırmalı

6. Süper dostum çok güzel hazırlamışsın ve mantıklı.

7. Bilginiz için teşekkürler Moderator :) Hızlı resim sitesi arızalı galiba hata veriyor o yüzden yüklenmedi ve link paylaşmıştım :) Konuyu tekrar düzenlerim TinyPic ile fotoğrafları attım . Diğer arkadaşlarda konularında Hızlı resim ' den fotoğraf paylaşmaya çalışmışlar ama gözükmüyor . TinyPic i kullanmalarını tavsiye ederim bir mahsuru yoksa :) ve fikrimi desteklediğiniz için teşekkürler :)

Evet , Görev ödüllerini oyun sistemi kararlaştırıcak , o konuda kişi değişiklik yapamaz :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Temmuz 2014
  8. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

peki biz bu görevden haftada kaç adet yapılıyor ??

9. Sınırlama yok diye düşünüyorum , sınırlama olursa bir eğlencesi ve bir amacıda olmaz zaten :)

10. GLADYATÖR

GLADYATÖR User

bence bir sınırlama olması gerek yoksa bunu da suistimal ederler

__TaRaNTuLa35__ ve ___________CAN bunu beğendi.
  11. Düşündümde katılıyorum bencede.Haftalık sınır olması iyi olur

__TaRaNTuLa35__ ve GLADYATÖR bunu beğendi.
  12. Süperrr :) +1 Eline Sağlık :)

13. Harika fikir +1 . Ve Güncel kalmalı.

14. DraydiBoy

DraydiBoy User

bu forumun yöneticilerin hepsinin bakması lazım ki olay olabilsin
    oyum olumlu +1

15. Hidrata

Hidrata User

kararsızım çünkü sistem belirliyecek kolay ve gayet iyi tp veren görevler var bu görevlerin benzerleri yapılırak tp kasılabilir ve zamnla buga dönüşebilir gelişmesini bekliyeceğim

16. ollmalı

17. zaten olumlu oy vermiştim ama grafiklerde bu kadar müthiş olduğu için şimdi daha sıcak bakıyorum :) çok iyi hazırlamışsın.

18. Resimler mükemmel ya bunları nasıl yaptın :D Neyse konuya gelirsek bence olumlu çok güzel fikir bence destekliyorum her türlü.

19. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Grafikler için ayrıca tebrik ederim başarıalr dilerim.Gerekli destek gelirse iletimi yaparız.

İyi forumlar

20. -solo2008-

-solo2008- User

çok güzel bir fikir böylece bir nevi oyunda kasılma ihtiyacımız giderilir bizde hem kasılır hemde görev yaparız bu sayede oyum +1 ancak sınırlama gelecek heyecanı etkiliyecektir ondan dolayı sınırlamayı gereksiz buluyorum iyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.