Klan Savaş İstasyonu [KSİ]

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DENİZCAN tarafından 4 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

SİZCE OLSUN MU

1. EVET

72,4%
  2. HAYIR

27,6%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DENİZCAN

DENİZCAN User

Merhaba arkadşlar bildigimiz üzere kılanlar KSİ kuruyor ancak full+full oyuncular helki full lf4 se gemi kesermiş gibi istasyon kesiyorlar benim fikrim şu KSİ'nin etrafındaki istasyon modülerini yok etmedikce gövde hasr alamsın meselea 1 modül bile kaalsa istasyonunn orta kısmı hasr almasın 8 modül yok edilince hasr alsın

Son düzenlenen: 11 Eylül 2014
  2. *İstasyonu boş bırakırsanız keserler

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Olmayacak bir şey değil ve zevklide olur görüşündeyim ortalık biraz olsun ateşlenmeli kesmek için 5 gemi geliyor ise 50 gemi gelmeli bence heyecanlı olabilir ama bence.

4. DENİZCAN

DENİZCAN User

evet modum sırlamadaki geimler bazen tek kestiklerinin görüyrum :)

***KORKUSUZ___ bunu beğendi.
  5. istasyonu korumak kuranın ve klanının görevidir bence canları yeterli.Olmadı etrafına mayın dizin :) x-6 haritalarına kurun kesemezler kolay kolay

6. Aynen canı iyi korumasız kalması patlaması anlamına gelir ve bende aynı şekilde mayın kuruyorum :) gelenlerin canı yarıdan az oluyor :D

7. DENİZCAN

DENİZCAN User

:D adamlar 1-2 gelmyiolar sürü halinde gleiyorlar :D bide 70-80 k da atmıyorlar
    285 k yedigimi hatırlıyorum :D

8. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Fikir için teşekkürler. Oyum olumsuz çünkü istasyon zaten kesmeye gelenlere vuruyor birde sizlerde vurduğunuzda istasyonu kesilme oranı da düşer.

Keyifli Forumlar ;)

9. DENİZCAN

DENİZCAN User

8 modül 15 kişiye yetmiyor modum :) :D

10. istasyon eğer roket veya lazer doluysa çok fazla vuruyor zaten oyum olumsuz -1

11. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Yanlış anlamadıysam haritaya istasyon kuralım ve hiç bir düşman haritaya girmesin girenleride istasyon kessin bizi yormayın mı diyorsunuz :D

Keyifli Forumlar ;)

12. DENİZCAN

DENİZCAN User

yok modum o kadarda deşil :D
    yani en azında modülere yok edilmeden gövdeye vurulmasın :D

13. .SİHİRBaZ.

.SİHİRBaZ. Guest

Merhabalar,

Bu söylediğin aslında güzel yandaki modüller kesilmeden ortadaki modüle sıkılmazsa olabilir aslında :D

Keyifli Forumlar ;)

14. bizim gibi bazı kurnaz klanlar ya vuruş modüllerini yada sıkacakları taraftaki modülleri patlatıyorlar öbürleri sıkmadığı için rahat rahat kesiyorlar :D

15. DENİZCAN

DENİZCAN User

ayen adam 4 modül kesti :D keserken modüleri 5 kişyidler içeri bir girdiler 15 kişi oldualr megersem hepsi kamudaymış :D

16. Kararsızım oy kullanmadım ama DP çıkarsa hasarda çıksın 2x ' e dimi.

17. geliştirilse neden olmasın bencede istasyonlar geliştirilmeli. +1

18. Zaten yeterli, KSİ'yi boş bırakmazsanız sorun kalmaz.

19. Zaten istasyonda vuruyo korumak kolay yani

20. DENİZCAN

DENİZCAN User

bakın istyon açıp 30 kişiyle koryorum yanımdaikerin yarsından fazladıda full+full ama adalar yinede kesiyor

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.