KSİ

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♥BЦŁÐØZ€Я♥ tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

KSİ nin canı artırılsın mı

1. Evet artırılmalı

81,6%
  2. Hayır artırılmasın

18,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba;
    arkadaşlarım ve abilerim biz birkaç günönce klan istasyonu kurdukgöbde modülü benödi 16lwl geliştirmesi vardı ve canı 5m kalkanı 3mydi.şimdi istasyona dakika tıplarken avcı klanı geldi adamlar istasyonuncanını tek seferde yarıya indirdiler. arkadaş bu nasıl iştir. anlatmayacalışmak istediğim şeyşu KSİtek başına bilekesileniliyor. ve bu da çokkötü birşey bir yenilik yapsanızda şu istasyonuncanı ve kalkanı artırılsa... cunku istasyonu 18kişi korurken biletak diye gidiyor cokgucsuzkalmışartık bu istasyonlardesteklerini bekliyorum
    imla hataları içinkusura bakmayın telefonla bu kadar oluyor İyi Forumlar...

TimeLords[son] bunu beğendi.
  2. daha hiç kurmadım nasıl bilmiyorum ama cr ile kendi canımızdan aktarma uri ile max canını artırma gibi şeyler ola blr die dusunuom bide kalkan transferi fln

3. A eet kardeşim aegısleistasyona canbassaksüper olurdu mesela...

4. Evet.İstasyonların canı muazzam bir biçimde arttırılmalı.Adamlar geliyor tık tık aha indirdi bile istasyonu.Biraz epik olsa böyle daha eğlenceli olurdu.Savunmak kolay saldırmak zor olsun.6-7 kişi bile zar zor kessin.O kadar masraf yapılıyor ama tadını cıkaramadan yok ediliyor.

5. Bence arttırılmalı adamlar 3 kişi geliyo kesip gidiyolar biraz daha arttırılırsa oyun zevki artıcaktır.

[(-ERDAL-)] bunu beğendi.
  6. destekleriniz için sağolun bir de aegısle istasyona can kalkan verme fikrim hakkında da yorum yaparsanız sevinirim adminlerim sizde konum hakkındaki görüşlerinizi yazarmısınız?

konuyu yukarıya cıkartmak içinyazıyorum adminlerim sizde görüşlerinizi söyleseniz bu arada artık serverde istasyon kuran kalmadıkurulan istasyonlar daha hic koruma kazanamadan 10dk içinde patlatılıyor. Oyunda istasyon kuran yok istasyonlarla ilgili biryenilik yapılmalı.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ocak 2014
  7. Kesinlikle gücü arttırılsın demiştim zaten ayrıca savunmacının işini kolaylaştırmak için yeni şeyler gelmeli.Biz oyunda yokken kesiyolar istasyonu.

En azından biz yokken bizim ürettiğimiz npcler falan olsun istasyonu korusun falan filan.Savunmanın kolaylaştırılması lazım.

♥BЦŁÐØZ€Я♥ bunu beğendi.
  8. Npc lere gerek yokta istasyonun canı artırılsa yeter yada istasyonun etrafı büyüyebilir ve 12 modül takabiliriz. Veya aegıslerle istasyona can kalkan verebiliriz. Sorun şu istasyon istasyon olmaktan çıktı önceden yakınından geçemezdik şimdi içinde adam kesiyoruz. İstasyonu kesmekte npc kesmek kadr kolay biley oldu.

9. Hem darbesi artırılması lazım hem kalkanı hemde vuruşları.

Bence bu konu dahada geliştirilebilir.

Ayrıca bir noktaya dikkat çekmek isterim.Ben istasyonu kurdum adamlar mayın koydu sanırım tek seferde lazer bile sıkmadan patlattılar.Bu durum can sıkıcı.2 defa karşılaştım artık soğudum istasyon kurmadan.

Umarım dikkate alınır.

10. Aynen adamlar artik istasyon kurmuyolar kasilirken dusman gelse kacacak tek uer oraydi artik kurmuyoplar kursalarda hemen kesiyolar +1

11. bizdekurmuyoruz istasyon. o kadar geliştirme yaptık milyon uri harcadkı ama bir işe yaradığı yok. DP ve kalkanların artması gerekiyor.

12. Modül tamiride 1.500 uriden 500 düşse güzel olur :)

13. Biz aegısle istasyona can basabilmek istiyoruz. Veya istasyonların canlarının ve kalkanlarının artırılmasını istiyoruz. gerekli desteği de arkadaşlardan aldım gördüğünüz gibi. Artık modlarımız merkeze iletsin lütfen.

Son düzenlenen: 22 Ocak 2014
  14. Aynen güzel fikir ama 7 kabul oyu var biraz daha kabul görse modlarımız üstlerine iletecek ama yeterli oy alınamadı.

15. Konuyla ilgilenen yok oy kullananların da hepsi evet demiş başka oyuncuların hayır diyeceğini pek zannetmiyorum. Şayet oy sayısı fazla olsa bile işe yaramıyor. Tr Goliath & Vengeance 2300 oy aldı. E hani tr tasarımlar? Bunun için bence fazla oya gerek yok. Adminler artık ilgilensinler lütfen. Kaç gündür burda sesimi duyurmaya çalışıyorum ama nafile...

16. Daha kötü bi oy almamış olmalı bencede

17. Adminler de her konuya bakıyorlarmış. Bende yedim xd. Bu konu ile ilgilenen bir admin olsaydı flood umu görüp flood yapmak yasaktır derdi ve kaç gündür adminlerden biri cevap yazsın diyorum neden cevap yok? Dur söyliyim çünkü ilgilenen yok;)

18. öncelikle sakin olalım :) elbet biri ilgilenir

19. biz ilgilenince elbet bakacaklar merak etme ve fikir çok güzel en azından emeğe deysin sen uğraş uğraş adam 2 dakikada kssin

20. İki dakika sürse gene iyi 3 sn de ne olduğunu anlamadan gidiyor ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.