LCB-10 Mermisinde Seprom Kullanımı Seçme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ‾‾⌠Đų®λ©ξℓℓ⌡‾‾®AMCA tarafından 18 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

LCB-10 Mermisinde Seprom Kullanımı Seçme Olsun mu ?

1. Evet,seprom kullanma seçeneği olsun

oy sayısı 32
    76,2%
  2. Hayır,seprom kullanma seçeneği olmasın

oy sayısı 10
    23,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Birçoğumuzun en büyük sorunlarından olan seprom sorunu için zaten bazılarımızın bildiği bir öneri sunuyorum sizlere.Görmüş olduğunuz seprom kullanma seçeneği sadece viplere özel olsun.

Örneğin X 7 de kris kesiyoruz gemimizde sepromumuz mevcut fakat x2 x3 sıkmak istemiyoruz,aşağıda görmüş olduğunuz LCB-10 mermisi için seprom kullan seçeneğini kaldırırız ve gemimiz x1 ile ateş ederken seprom kullanmaz.Sepromlarımız yine lazerlerimizde güncel kalır.
    İsteyen kişi kasılırırken yaratığa x2 x3 sıkarsa yine seprom kullanılır.Bunun sebebi seprom ayarının LCB-10 için geçerli olmasıdır.

Veya başka bir örnek diyelim,uzun süredir cubi kesiyoruz,normal şartlar altında uzun süreli cubi kesiminde seprom diye birşey kalmaz,düşman geldi düşmana LCB-10 türü haricindeki herhangi bir mermiyi sıkacak olursak seprom aktif hale gelir düşmana sepromlu mermi ateş etmiş oluruz.

Bu seçenek gemimizle donanımlı bir şekilde gezmemize yardım eder.Seprom sıkıntımız büyük ölçüde kaybolur.Oyunun tadını daha iyi alırız.

Son düzenlenen: 18 Temmuz 2014
  2. Çok gerekli değil...

3. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Sepromun boş yere gitmesini engellemek için diyorsunuz büyük ihtimalle ancak fikrinizi biraz daha detaylı şekilde anlatmalısınız.

İyi forumlar

4. gereksiz zatemn seprom hemn bitio baskında klan savaş kasılmıycaksın dimi ?

5. yav akıllı iş yapın x1 le sepromu nabacaz tövbe tövbe

6. böyle bişey olması imkansız olamazda zaten seprom denilen maddenin depo kapasite alanı var seprom deposu skayp. denilen yer deop zaten orda dursun istediğin zaman atar gemiye azar azarda kullanırsın tabi hemen yolla secenegiyle uri karsılıgı daha ne istiyorsunuz bu seprom acıgı kapandıktan sonra herkeste bir arayıslar baslamıs nedense hadi hayırlısı

7. TR3 te albay var bi tane ilk 100 de sen o gemisin heralde

8. Şahsen kapıda zorda kaldığımda seprom çekiyorum gemiye özellikle gamma gibi kapılarda cok lazim oluyo oyle demeyin oyum olumlu +1

9. Yav ne kadar olumsuz düşünüyorsunuz.Diyelim x6 haritasında cubi kesiyoruz, LCB-10 için seprom kullan seçeneğini kaldırdığımızda düşman geldiğinde düşmana sepromlu bir şekilde LCB-10 haricindeki tüm mermileri kullanabiliyorsunuz.Yaratık keserek kasıldığımızda seprom mu dayanıyor ? Neden gemilerinizin donanımlı gezmesini istemiyorsunuz ?

Pek mantıklı olmayan bir düşüncen var gemiden sepromu hızlı gönder yapacak kadar lüxe sahip gemimiz yok.1000 seprom da viplere bile 1 saate gönderiliyor.Kusura kalmayasın ama burada alternatif çözüm üretmeye çalışıyoruz.Seprom sıkıntısına çözüm olacak en iyi yöntemlerden biridir bu.

Daha ayrıntılı bir şekilde anlatım yapılmıştır.

Ben de günde 1 saat gemiye girersem bana da gerekli olmaz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Temmuz 2014
  10. DraydiBoy

DraydiBoy User

bence diyer lazer ve roketler içinde olmalı bu durum :)

oyum olumlu +1

11. Bence mantıklı. Kasılırken seprom hemen bitiyor. Bu seçenekle x1 de devre dışı kalırsa çok iyi olur. düşman geldiğinde hazır x4 rsb kesebiliriz

12. DELI•VAR

DELI•VAR User

Oyum olumlu mantıklı bişiy ve olmalıda
    +1

13. olmalı bazı kişiler anlamadı heralde istenildiği zaman x1 lazerinin beslemesi kapatılsın istendiğinde açılabilsin demek istiyor cubide falan x1 kullanırken kapatırsın seprom harcamayız seprom bitmez savaş sırasında sade x1 ve seprom varsa açarsın sepromlu kullanırsın x1 i demek istemiş arkadaş sanırım

14. **CoLa**

**CoLa** User

Benzer bi konu acilmisti. Seprom istendigi zaman aktif edilebilirse daha iyi olur. Yani kullanmak istedigimizde onay kutusunu isaretleyecez, istemedigimizde onay kutusunun isaretini kaldircaz ve seprom harcamayacaz. Fikir bu sekilde daha iyi.

15. Şöyle ele alalım olayı;
    düşünün şimdi skylab deposu seprom dolu 9.000 sen bunu yolladın besledin ama x1 ile kasıldığın için o 90k besleme hala duruyor .. 2 gün içinde tekrar depo doluyor ve yine besleme yapıyorsun etti sana 180k .. Böyle böyle dişini sıkıp 1 ay boyunca sürekli x1 ile kasılıp besleme yapan biri 1.350.000 besleme yapar hadi düşman geldi vs 350k oraya gitti kaldı 1m besleme .. Seprom açığı kapandığından beri seprom olmadığı için baskına gelemeyenler adam bug kapanmamaş hala devaam ediyormuş gibi oyunlarına devam edip sürekli siz kristallon kesip günde 50k uridium kasarken onlar o sepromlarla günde 150k uridium kasar uberlerde ve Low'da ... Ondan sonra yaparlar kapıları basar parayı alır RSB'sini gelir baskına sizi keser sizde tekrardan çıkıp gelir buraya bu yenilik kalksın diye yeni konu açarsınız ama bildiğiniz gibi DO koyduğu bir yeniliği kolay kolay kaldırma ve sizde olanla kalırsınız ...

BİRDE BÖYLE DÜŞÜNÜN

16. çok iyi olur bende 1,5 ml seprom vardı kasılamıyordum en son battleray kasmak zorunda kaldım orda kasarkende seprom cok gitmesin diye gemiye 1 silah koyuyordum sonra düşman gelincede hemen kesiliyordum.

17. kesinlikle olmalı keşke şıklara geliştirilmeli seceneğide ekleseydin geliştirilmeli bence ama yinede +1

18. NPC keseceğiz tabiki de o_Oo_Oo_O

19. gereksiz bence bazı arkadaşlarımız x1 le kesiyor bende öyle gidip tallona x2 x3 sıkacak halim yok

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.