leonov için tasarımlar

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve karaypli tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

leonov için tasarım olsunmu?

1. evet

oy sayısı 30
    78,9%
  2. hayır

oy sayısı 8
    21,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. karaypli

karaypli User

arkadaslar bildiğimiz üzere leonov elit bir gemi olmasına rağmen bir tasarımı yok.
    benm birkac tane fikrim var

• bu daha iyi oldu :D

Son düzenlenen: 12 Ocak 2014
    Nefes bunu beğendi.
  2. leo ya tasarım olamaz saten x2 leri fazla bile ful iris ful lf3 leo goliden 200-300 az vurduğu halde roketle 50 k attığından goliyi kesio

leonun 6lazeri olduğundan hor görülür x2var ne etti 12 lazer golinin 15 lazer leo roketle 45 k (guncellemeden) goli 23k

asdfgasf bunu beğendi.
  3. asdfgasf

asdfgasf User

bence destekler kalksın ztn x-4de kadar yeterince iyi daha önce eski forumda açılmıştı bu konu.

4. tiky

tiky User

ama aegisin de ozelliklerini biliyoruz demi ama ynede tasarmı var
    bence sakıncası yok +1

5. 15k uri diozzz 200k deil aloo

6. tiky

tiky User

ama arkadasm bigboy un da var bi de ordan dusun 200 k credi :D

7. karaypli

karaypli User

tamam hasar yerine tp olsa nasl olur

8. onunda x2 si yok ve bi bakarsan big boyun tasarımı bişeye yaramaz bu yetenek tasarımlarına 2 yıl boyunca goli bile sahip değildi leo nun x2si golinin tasarımı

9. Leonov bir elit gemi olduğu için özelliği olmasa da bir tasarımı olmalı bence.

10. evet leonovunda tasarımı olması lazım katılıyorum

11. eski gemilerin ön plana çıkması güzel olur

12. ama %5 hasar veren tasarım gelirse eski haritalara düşman geleceğini sanmıyorum zaten mevcut ful leonov lara karşı koymak nerdeyse imkansız ama tasarım gelirse hoş olur.

13. asdfgasf

asdfgasf User

sıkıntı yok olumlu oy vermişim :D

14. Bi ozellik olmasin ama bi tasarimi olmasi lazim herhangi bi ozelligi olmadan.

15. Yine geldi her halta yenilik getirmek isteyenler.. Eski forumda kaldıklarını sanıyordum.. -1 ne gerek var :p

16. biz sadece fikir ve görüşlermizi paylaşıyoruz
    biz fikir ve görüşlerimiz paylaşıyoruz sıkıntı yapmana ne gerek var dimi

17. karaypli

karaypli User

arkadaslar fikrimi daha da geliştirdim bu nasıl

18. asdfgasf

asdfgasf User

Daha önce biri demişti ' Hep tasarım aklınıza geliyor onun dışında yeni bir şey yok'

19. katılıom gelsin ama uri miktar indirilsin ben 2 haftada 10.000 uri kastım kasımak zor

20. asdfgasf

asdfgasf User

Oldu avantajı var ztn bırak ne inecek cubıde kasılırsın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.