Leonov Tasarımı!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *SON.SİGARAM[T.C]* tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyormusunuz_

1. Evet

oy sayısı 82
    88,2%
  2. Hayıt

oy sayısı 11
    11,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar birçok defa konu açıldı ama tekrar açıyorum Leonov tasarımı olsun 1.000.000 C'ye alınsın ve sadece %10 Tecrübe Puanı versin çok birşey degiştirmez zaten ama leonovada bir yenilik katar.

2. bence sadece yüzde onluk tp yetmez başka özellikler da tasarımlarda olmalı hatta sadece leonov için değil bütün gemiler için olsun phonex de bile olsun.... ayrıca çok pahalı olmasın o gemiyi kullanan kişiler yeni başlayanlar yahut güçsüzler olduğu için fiyatları makul olsun mesela 25.000 C gibi... böylece haritalar renklenir

BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. Bu iş böyle giderse bütün gemiler için goliahttaki venom,citadel vs. tasarımları istenicek bence fazla büyütüyosunuz leonov zaten kendi mapında 2 kat daha güçlü bu güçsüz olup kasılmak isteyenler için yapılmış bi ayrıcalık bu yeterli bence fazlasına gerek yok

4. haritalar reklenmez bence 25k crediye herkes tasarım alır phonex kullanan bile yok hemen hemen. leo ya neyse de liberatöre falan saçma bence. "ağır refleks" katılıyorum.

5. tasarım için %10 tp istenmiş güçlü güçsüz ayrımı nasıl oluşuyor?

6. Avantaj ya da dezavantak olmasa da olur. Yeterki artık şu leo ya tasarım gelsin.. :mad:

beyazweled3 bunu beğendi.
  7. katılıyorum bnce de görünüm deişsin yeter

8. Leonov diğer Goli ve Vega gibi elit gemi o yüzden elit gemilerde ki gibi tasarımları çıkmalı. %5 Vuruş, %5 Kalkan ve diğerleri gibi. Eski haritalarda kullanılabilen en iyi gemidir. Bu kadar yabana atılmamalı.

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bir oyuncu olarak leonov gemisi benim için hep değerli olmuştur o yüzden bir iki tasarım gelmeli oyum olumludur.

10. Merhaba __YILMAZ[BRS]__,

Tebrikler! Citadel Veteran (CD-VE-03) öğesi için verdiğin 61.753.928 Kredilik teklif, açık artırmayı kazandı!

DarkOrbit Ekibi gemi kazandım ama gemim gelmedı yardım edecek kımse varmı ne yapmalıyım

11. Evet bütün elit gemilerin tasarımı var neden leonovun tasarımı olmasın ben bu oyuna başladım başlıyalı leonov kullanıyorum (leonov ayrıcalıktır):Dhala bir tasarımı yok oyum olumlu yönde hemide şiddetle.:D

12. Nefes

Nefes User

Merhaba

Aldığınız saati ve oynadığınız server ile ıd numaranızı yazarak sorunu iletin ve incelenmesini isteyin.

13. ben leonov kullanan birisi diğilim ama leonovun tasarımının olmamasını eski haritalarda 2 kat daha avantajlı olduğu için gerek görmemişler diyebilirim zaten leonov yeni başlayanların kasılma gemisi genellikle yeni haritalara aegis goliath veya vega ile çıkılıyor

14. Modum arkadaş citadel veteran kazanmış citadel değil

15. Nostromo nun bile tasarımı var leonov a da gelmeli artık tasarım

16. Aynen, katılıyorum. Nostromo'nun bile tasarımı var. Bu konuya oyum olumlu. +1

17. konuyu hortlatayım dedim

saaaaaa bunu beğendi.
  18. Söylediğin doğru ama 25k az.250 k ideal.

19. __VERYON

__VERYON User

olabilir ama zaten leonov eskı haritalarda baslı basına bır ımparator dp 2 kat vurus,rokat bırde buna tecrube tasarımı ekledın mi eskı haritalarda lwl yuksekler cıkmaz yenı gelisen arkadaslar kasack yer bulamaz

20. eski haritada ful lenov kullanan zaten bir nevi koruyuculuk görevi üstleniyor o yüzden leonov destek görmesi lazım her geminin tasarımı varken neden leonovun olmasın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.