Öneri Levele Göre Kapı Sistemi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BURJUUVA tarafından 4 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

levele göre kapı sistemi gelsin mi ?

1. Evet, olmalı

88,9%
  2. Hayır, saçma bir fikir.

11,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BURJUUVA

BURJUUVA User

artık yeni bir sistem geliyor... levele göre kapılar

bu sistemle artık her levele göre yenı bır kapı açılmış oluyor aynı alpha gamma zeta gıbı ama bu sefer levellere gore yani artık level atlamak sadece yenı görevler ve yenı girilebilir haritalar için işe yaramıcak kapı içinde işe yarıcak

GG yerıne yenı bır yer eklenmeli ve level atlandıgında orda 1 kapı açılmalı

mesela 2. levele ulaştım 2. levele uygun bir kapı açılmalı
    ıcınde sadece 2 levele uygun yaratıklar olucak
    ve verdigi ödülde kapının zorluguna bağlı

15 levele geldim diyelim içinde 15 levele uygun yaratıklar bulunucak
    ama verdiği ödül de hafıf şeyler değil level yükseldikçe kapının levelinin yüksekliğine göre artıcak

mesela 15 level kapının verdiği ödül 20k uri lf3 veya lf4 felan olabilir ? bunu adminler karar versin artık

Ama soyle bişey varkı 20 level adam daha öncekı kapılardan faydalanmayacak değil !
    gg yerınde bu sistem için açılmış yerde
    örneğin=
    1. level kapısı
    2. level kapısı
    3. level kapısı
    4. level kapısı
    5. level kapısı...

böyle gidecek oyuncu 20 levelse 20. levele kadar kapı açık olacak ama diyelimki 5. level kapısını yaptı o kapıyı 2. kez yapamıcak yanı sadece bir kere.

YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2015
    Necronator bunu beğendi.
  2. Level atladıkça X-1 haritasında ortaya çıkabilir.

+1

3. BURJUUVA

BURJUUVA User

+blackghost™ ın dediği gibide olabilir.

4. Seviyeye göre kapı hediyesi diyorsun bence olabilir :)

5. BURJUUVA

BURJUUVA User

seviye atlayınca sadece yenı gorevler geliyor ve yenı bı harıtaya gırmeyı sağlıyor belırlı bı sevıyeye kadar sadece seviye atlamanın faydası artmalı yanı bu fikir bence uygulanmalı

-1 verenın oyun zevkini anlamıyorum. yorumlarınızı beklıyorum :) :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ağustos 2015
  6. aslında iyi olur yeni oyuncu teşviki için güzel düşünülmüş Resim falan güncel kalınrsa yapmaya çalışırım inşallah +1

7. olabilir + 1 benden DO gençlik ve ihtiyar heyetleri ne dicek bakalim umarım olur oyuna oyuncu katarız :)

8. DraydiBoy

DraydiBoy User

Olabilir ama geliştirilmesi lazım daha detaylı anlatırsan herkesi içine alırsın konunun.
    Oyum Olumlu +1

9. Eee 21 levelden sonra level atlaması kolay mı sanıyorsun. Kimileri için ve benim içinde kolay ama herkes aynı olmadığı için bu kişiden kişiye değişiyor. Oyunu sırf oynayıpta 18 level olup ama gemisi full+full ün altında olan gemiler var onlar ne yapacak. Hem sen şimdi 10 level isen bu fikir DO ekibine iletilse bile sen 16-17 level olana kadar hayata geçirilemez yani o kadar kolay değil.Fazla düşünmeden yazmışsın hemen.

Son düzenlenen: 6 Ağustos 2015
    Maqa67 bunu beğendi.
  10. WolfWar

WolfWar User

Güzel bir fikir +1 Ama 15 leveldeki bir adam geride bıraktığı levellerin kapılarınıda oynayabilmeli.

11. Merhaba,

Arkadaşımızın son yazdığı mavi yerde zaten bu konu üzerinde durmuş.

Şahsi düşüncem fikir, konu güzel olmuş hazırlayan arkadaşın eline sağlık benden de +1

İyi Forumlar

Son düzenlenen: 6 Ağustos 2015
  12. Maqa67

Maqa67 User

Beyenmedim -1 :cool:

13. WolfWar

WolfWar User

Haklısınız adminim orayı görmemişim :D

14. kolibasili

kolibasili User

Çok iyi bir fikir ama ben 18 levelim 18 lecelden önceki kapılar açılacaktı açılmicaksa -1

15. Merhaba,

Evet en aşağıda mavi yazılı yeri okursanız anlarsınız.

Önceki levellerinizin de kapıları açılacaktır öneriye göre.

İyi Forumlar

16. kolibasili

kolibasili User

Özü r dilerim acelem vardı okuyamadim :oops:

17. BURJUUVA

BURJUUVA User

+güncel konu

18. kolibasili

kolibasili User

Neyini beğenmedin bide beğenmedin yazıp :cool: koymuşsun çok iyi bişe yapmış gibi neyini beğenmedin insan bi açıklar arkadaşım sinir oluyorum bölelerine:mad:

19. BURJUUVA

BURJUUVA User

güncel konu +

20. Böyle olması herkesin level atma çabalarına girmesini sağlıcak zaten level atlamakda pek birşey kazandırmıyor

+1 Mantıklı

Necronator bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.