LF3 - BO2

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ¯Dark¯Lord¯ tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olmalı mı ?

1. Evet . Kasılamıyoruz Kardeşim .

29,2%
  2. Hayır. ( Nedenini Yazarsanız Sevinirim :D )

70,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. X-2 Ve X-5 Te kutular olmalı ve %35 İhtimal Lf3 Ve Bo2 Çıkmalı Diyorum Ama Levele göre görünmeli . 1-12 Level Kişiler görebilmeli . Anahtarla değilde 1.5 M kredi ile açılmalı . Sizin fikirlerinizi de görmek isterim . Diğer türlü biz 'Güçsüzler' nasıl kasılalım . Lf3 Bo2 Nasıl fulleyelim ? Karşı Çıkarsanız bir zahmet sorumu da cevaplayın.

2. KARANLIK

KARANLIK User

Önceden yapanlar nasıl fulledi diyelim o zaman bizde size :) Gelişme konusunda yardım isterseniz yeni başlıyanlar bölümüne konu açabilirsiniz.

Ancak dediğiniz leveller arasında diyelim oyuncu level atlamadı sürekli o kutuları açıp fulledi geçti bu haksızlık olur.Oyum olumsuz.

3. Modum Şöyle bir şey ekleyeyim o zaman .Her Seviyede sadece 3 Kutu açılabilir . Olumsuz oy verenler neden olumsuz oy verdiğini yazarsa sevinirim .

4. KARANLIK

KARANLIK User

Ancak yeşil mavi ve kırmızı kutulardan zaten lf3 ve bo2 çıkmaktadır.

KeskinBicak bunu beğendi.
  5. Ben moduma katılıyorum.. Oyum Olumsuz.

6. Bende moduma katılıyorum..Oyum olumsuz.

7.  
  8. Evet

9. olumsuz ornek her leeel 12 lvl sonra
    12 level =3 lf3
    13 level =1 bo2
    14level = 2 bo2
    15levle= 2lf3
    16 level = 3bo2
    17 lvl = 1 iris
    18 level = 1 apis parçası
    19 level = bir zeus parçası
    20 level = 100 gunluk dosyası

10. bencede kardeş biz nasıl kastıysak sizde öyle kasılın kolay kasılmadık biz şimdi yeni başlayana 4 lf3 4 bo2 veriylar ztn oh ne iyi

11. aynen şimdi yeni başlayanlara kıyak var yani...

12. konum var gelirsen gok gorursun geliştirme bolumunde var

13. melih

melih User

bende moduma katılıyorum -1

14. Tüm yorumlara bakarak ve kendi düşüncemle ''Olumsuz''

15. Bence olmalı, ben full olmama rağmen, bakıyorum haritalarda zayıf elemanlar var. ama bigpoint bunu ister mi, sanmam. Adam iyice bıkıp, uri çekmeye yönleniyor ki bu da bigpointin işine geliyor. Katılıyorum olsun ama olmayacağı da aşikar maalesef.

16. Zayıf olanlar var ama yinede olmamalı oyunun zevki zorlukla çıkyor.Hile kullananlar zaten öbür dünyada kul hak yemenin cezasını çekcek.

17. Aynen yhaa biz 10 lf3 için bile ne kadar zorlanırdık şimdi 15k uri de veriyo bize 2 k uri ne alırsan al

18. bence olmasın -1

1.5 m credi çok az ve öyle birşey olursa herkes fullenir biz gemiyi full yapmak için çok uğraştık öyle birşey olursa bize haksızlık olur...

19. biz o kadar fulledik siz bi çırpıdda fulliceniz yok öyle yama ne kadar aç gözlü yeni nesil dark oyuncuları :) oyum olumsuz -1

20. öyle oldu valla ya 1.5 m ye ya lf 3 ya bo 02 almayı planlamışlar ticaretten alın o zaman 1.5 m ye alabilirseniz :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.