Öneri LF4 Satışı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÖMER.E tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

LF4 SATIMI OLSUN MU

1. EVET

oy sayısı 20
    30,8%
  2. HAYIR

oy sayısı 45
    69,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ÖMER.E

ÖMER.E User

Lf4
    için özel günlerinde zaman kısıtlaması veya miktar kısıtlaması içerisinde
    1 adet
    5 adet
    10 adet
    15 adet
    30 adet
    Olarak gerçek para ile satılmasını öneriyorum..

Son düzenlenen: 18 Nisan 2015
    П0TΉIПG_2_Ł0SΣ bunu beğendi.
  2. Merhaba ,

Daha önceden eski forumda bu tarz konular açılmıştı ve sanırım yeni foruma geçtikten sonra da açılmıştı fakat bazıları isterken bazıları istemiyordu. :)

İyi forumlar.

ÖMER.E bunu beğendi.
  3. olmaması lazım 300 kutuda 1 lf4 çıktığı oldu ben bu kadar emek harcarken adamın para yatırıp hemen almasına karşıyım ve bu oyunda para yatıranlar ve bedava oynuyanlar arasındaki denge unsuru gibi birşey parayla alamıyorsun sadece ihtimalini arttırıyorsun

4. oyun zaten herşey para birde para verip full lf4 dizdiklerini düşün vay bizim halimize

5. ÖMER.E

ÖMER.E User

Siz sevmeyebilirsiniz ama oyuna o kadar vakit harcamak istemeyenlerde var bu söylediğiniz tamamen bencilce , şunu söylüyorsunuz biz kendimizi full ettik başkalarıda etmesin rahatça onları keselim ki oyun iyice sıkıcı hale düşsün

ÇORBACI bunu beğendi.
  6. ÇORBACI

ÇORBACI User

Bencede olmalı mesela 3 ayda 1 falan 5 lf4 satılabilir.

ÖMER.E bunu beğendi.
  7. ÖMER.E

ÖMER.E User

aynen bende öyle diyorum zaten denge bozulmasın diye uzun aralıklarda olsun o zaman mükemmel olur

8. ya adam 2 flaxtı ben 8 iris 1 apis adam 10 bin tl falan yatırdı oyuna ben daha zeusu alamadan adam herculesleri fulledi sadece parası olanlar oynuyacaksa oyun ücretli olsun daha iyi

nail1454 bunu beğendi.
  9. Oyun sana para yatirma demiyor ki. Parayi nasil kullanacagin sana kalmis. Herif de parayi ouna yatirmak istemis. Sen de yatir daha az emek ver o halde. Kisacasi para verenin one gecmesi normal ve bu haksizlik degil. Zaten oyuna para verenle vermeyen esit olamaz.

Fikire gelince bence harika lf4leri de tamamlayamadim daha benim icin de iyi :D

+1

10. sizin düşünceniz aynen bu

''ay bu para yatırmıyor nasıl benden güçlü ben para yatırıyorum ben daha güçlü olmalıyım''

unutmayın maddi durumunuz iyi olabilir ama herkesin iyi olacak diye bir durum yok

ve bende lf4 alabilirim bendede para var ama -1

11. Senin boyle bir yorum yaptiktan sonra sana daha dogrusu senin aklina ufacik saygim kalmadi. O yukarida yazdiklarimdan su dusunceyi nasil cikarabildin aklim almiyor dogrusu. Hem asil ironik olan sey ne biliyor musun ? Bu yazdigin "bize" ait olan dusunce tamamen senin dusuncen. Git once ilk yorumlarini oku. Ne demissin ben soyleyeyim: adam 2 flaxti ben 8 iris 1 apistim adam 10 bin tl falan yatirdi beni gecti.

Peki ya bu yazindaki anafikir nedir?
    Hemen cevaplayayim: "Benim o kadar emegim var 8 iris 1 apisim ama o adam 2 flax nasil para yatirarak benden guclu olabilir ben bu oyuna emek verdim. Bu oyuna para yatiriyor ve benden guclu olmasi adaletsizlik.

Ilk once kendine bir bak sonra bizim dusuncelerimizi tahmin etmeye calis.

Ayrica senin benden de guclu oldugunu sanmiyorum.

Ve son olarak sende de para var sen de lf4 alabilirsin o zaman git al neden burada soyluyorsun bunu.

12. peki elbet sende görmüşsündür mahalle aralarında internet kafelerde oynuyanları neyse diyelim senin paran yok benim ise param var bissürü kişinin var bu uygulama çıktı herkes lf4 aldı bir sen alamadın senin zoruna gitmezmi oyunu bırakmazmısın bide o adam havocları herkulleri fulledikten sonra lf4 için 1.000 tl civarı uri çekti x-3 te hepsiyle kutu aldı lf4 gününde hepsini açtı sen bu adamın yerinde olsan isyan etmezmisin

zaten oyuncuların çoğu darkorbit para harcamaya yönlendirdiği için bıraktı eğer buda gelirse toptan bırakılır darkorbit yapmaz bence

13. Youjin

Youjin User

oyun ücretsiz olsaydı bu oyunu bu kadar severek oynayamazdın ve oyunun gelişmesi içinde oyuna para harcanması gerekiyor tek taraflı düşünmek bencillik olur.

14. lf4 havoc hercules oyundaki hırs miktarını arttırıyor mesela ben 35 zetada fulledim havocları son zetalarda sinir krizi geçiriyordum oyundaki hırs ortamı sürekli kalıyor mesela güçlü birine yetişmek için daha çok oynuyor ama buda parayla satılırsa hırs kalmaz artık ortada benim düşüncem budur

15. 1 haftalık ihalede 250 binlik tasarımların yanına konablir bence Haftada 1 tane lf-4 satınabilir bölece

ronaldo007 ve ÖMER.E bunu beğendi.
  16. aslında satılabilir madem arkadasın parası çok 1 lf4 payment olsun uridyumla değil 1 lf4 200 tl al hayrını gör parayla olması gereken değer budur oyunda emek harcayanlara karsılık

17. Ben kesinlikle isyan etmezdim. Onlarin maddi durumuna karisamam. Ne isterlerse yapsinlar.

Isyan etmek kucuk cocuklara goredir. Ve ben senin de baya bir isyan ettigini fark etmedim degil.

Konuyu saptirdin, daha fazla sapmamasi icin cevap vermeyecegim daha. Bu son yazimdi.

18. haddini bil 10 yaşındaki çocuksun gelip bana burada laf yapıyorsun arkadaşın konusu kapanmasın diye buradan yazmıyorum merhaba de katıl muhabbet e gel
    sen tr4 temi oynuyorsun ?

19. Özel günlerde olursa millet o günü bekler.

Oyunda ergenler çoğalır. (parası olan ergenler) sonra her ts de 10 yaşında her şeye söven ergenler görürüz. Özellikle chatde bu küfür edenler dahada artar.

Biz lf4 leri kutu kapı yaparak elde ediyoruz bu olursa bizim hakkımız yenir.

Biz boşuna mı açtık o kadar kutu ve kapıyı ? Bunu başta yapsalardı tamam eyvallah fakat bunun şimdi olması insanların hakkını yemekten başka bir şey olmaz.

Bencil diyen arkadaşlar sizin keyfiniz için afedersiniz biz amelemiyiz ki o kadar uğraştık ettik bu ekipmanları fullemek için ?

Bu olacaksa bizim harcadigimiz vakite emege ne olacak ?

Son düzenlenen: 20 Nisan 2015
  20. Lf 4 satışa sunulsun sinir krizi geçiririm 11 lf4 olmama ragmen arkadaş şuanda bilene millet aşırı derecede yüksek vuruyor geliştirmeyle beslemeyle desteklerle 150 yi gördüğüm zamanlar oluyor lf4 çıakrsa lf5 de çıkacak anlamına gelir bu seferde yun oynanmaz hale gelir bo3 kalkanın çıkması bilene çözüm olmaz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.