LOW KAPISI

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Roje•Seni•Seviyorum tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

LOW KAPISI 25 DAKADA BİTSİN

Anketin kapanma tarihi 19 Ekim 2016.
  1. EVET

oy sayısı 46
    86,8%
  2. HAYIR

oy sayısı 7
    13,2%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bildiğiniz üzere Grup Kapısı [LoW] 1 haftalığına yaratıkların darbe puanları azalınca etrafa kaçmaması konusunda bir düzenleme olmuştu. Herkes memnundu bu düzenlemeden. Ama.. 17 Nisan 2014 Perşembe 17:00 civarında sunuculara gelen reset ile birlikte tekrardan düzenlenip eski haline çevrilmiştir. Vede çoğu kişi bu durumdan şikayetçi , eminim sizde bu durumdan şikayetçisiniz.
    .. Benim Tavsiyem Low Kapısı Yine 25 Dkda Bitsin ArkadaşLar
    Sizde BnimLe BirLikte oLun KarLı ÇıkacakSınız Daha GüzeL oLacak
    DARKORBİT oYuncuLarı Çok Memnun oLacaktır SaygıLar..

2. :D Hak veriyorum !

Roje•Seni•Seviyorum bunu beğendi.
  3. olabilir

4. KARANLIK

KARANLIK User

Etrafa kaçması zaman kaybı oluyor benimde oyum olumlu destekliyorum.

5. SağoLun ArkadaşLar DestekLerinizi BekLiyom Kapı 1 saat 25 Dkda Biteceğine 25 Dkda Bitsin Daha iyi DeiLmi ?

6. kac üri veriyoki bü kapı?

7. bi önceki haline dönsün kapı yada hiç olmadı tüm yaratıklar etkisiz kalsın o ne öyle daılanları keserken falcon gelyo sıkyo 50 60 bin

8. sana katılıyorum ama bunun için supporta başvurmamız lazım. bir dier konu moderatörümün dediği gibi yaratıkların etrafa kaçması zaman alıor yani eski haline dönsün . ( biz geçen 2 kişi girdik 1 saat 30 dk da bitirdik )= ...

9. melih

melih User

-1 oyun iyce batar millet 25 dakkada 20 bin uri kasarsa

10. en eski haline dönsün o zaman kapı!

11. bence dönmesin o zaman peti ve vipliği olan herkes kasılır. Böyle daha iyi aynen devam...

12. Sizde alın katlaycı vıp girin halla halla LOW un yaratıklar kaçmasın en iyisi bu olur

13. low iyimi ya bi işe yaramaz bence

14. bencede low kapısı yaratıkları dagılmasın şayet onu yapmıyorsanız battleray da aynı düzenlemeyi getirin her serverde hep aynı klan kasılıyo güçlü klan kimse ona ayittir bu haksızlık dilmidir

titans___ bunu beğendi.
  15. şimdi low iyimi değilmi ?

16. Fırtına.

Fırtına. User

bence iyi değil yaratıkların dagılmamasını istiyorum

17. Bende destekliyorum. Low düzelsin. Canı azalan yaratığın kaçması zaman kaybı. Kapı 25da bitsin bencede.

18. ya falcon ayrıllmıyo gene peşinden o ne biçim iş arkadaş hani düzeltilmişti bu

19. low un yaratıklarının kaçmaması iyi olur en azından düzgünce kasılabilriz..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.