Merhaba Darkorbit Kullanıcıları Ve Yöneticileri !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve HANÇER_28 tarafından 16 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu güncelleme gelsin mi ?

1. Evet

82,5%
  2. Hayır

17,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. HANÇER_28

HANÇER_28 User

Merhaba ;

Aklıma çok iyi bir fikir geldi. Hemen size anlatayım. Bu özellik hem darkorbite hemde kullanıcı işine yarayacaktır.

Bildiğiniz üzere bazı oyunlar online kalma süresince ödül alırsınız. Darkorbite bu sistem gelebilir mesela :

24 saat içinde ;

1 Saat Aktif olan : 1000 uridium
    2 Saat Aktif olan : 1500 uridium
    3 Saat aktif olan : 2000 uridium + Log dosyası ( x1 )
    4 Saat Aktif olan : 2500 uridium + Log dosyası ( x2 )
    5 Saat Aktif olan : 3000 uridium + Log Dosyası ( x3 )
    6 Saat Aktif olan : 4000 uridium + Galaxy Gate Enerji ( x15 )
    7 Saat Aktif olan : 4500 uridium + GG E. ( x20 )

Yani 7 saat aktif olarak kullanıcılar 18500 uridium kasacaktır ve 7 saat aktif olan bir kullanıcı 18500 uridiumdan fazlasını elle kasabilir . Kullanıcılar uridiuma doyumsuzdur. Bu sayede hem kullanıcı hem darkorbit kazanır. Ve bu sayede oyunun kitlesi dahada büyüyebilir. Önerimi göz önünde bulundurursanız sevinirim.

2. Olabilir, ödüller fazla geldi ama DarkOrbit gerekli düzenlemeyi yapar zaten. Oyum olumlu, hem oyuncunun hemde DarkOrbit'in kazandığı tek yenilik :D

3. -solo2008-

-solo2008- User

Bence kesinlikle gelişmeli bi yöntemle palada gemiler hiç kapanmadan 24 saat duruyor böylece haksız kazançda olacakdır. Bazılarıda mause tıklamalarıyla kutu toplatıyor birnevi B*t paladiumdada mause tıklamasıyla geminin kapanmamasını sağlıyorlar buda haksız kazanç olur. Bence Düzenleme yapmalısın ama fikirin güzel konunun gidişatına göre oy vereceğim.

4. ödüller banada fazla geldi ama fazlası göz çıkarmaz :D +1

5. **CoLa**

**CoLa** User

Oduller cok fazla 7 saatte toplam 5.000 uridium verimeli. Oteki turlu 1 ayda herkez full olmaya baslar :( Ama gg enerjileri ve gunluk dosyasi sayilari artabilir. Oyum olumlu yinede

6. Jameika-TR

Jameika-TR User

Ben zaten günde farklı farklı saatlerdede olsun beş altı saat aktifim günde 10-20 k uri kasıyorum böyle bişi olrsa günde 40 k kasmaya başlarım :) Ayrıca paladaki insanlar hem ggye hemde uriye doymazlar :)

HANÇER_28 bunu beğendi.
  7. ben günde 10 saat aktifim 40-50 k kasıyorum 70 k olur evet ne olur yapın lütfen diyorum lütfennn

8. HANÇER_28

HANÇER_28 User

Arkadaşlar uridium sayısı fazla değil. Size fazla gibi geliyor ama darkorbit şuan gereğinden çok daha pahalı. 10 günde 175 K uri bile kasılsa 1 ayda asla ful olunmaz. Ve 7 saatte 5000 uridium demişsiniz o zaman tepki yağar çünkü çok az. 18 bin üri çok bile olsa 7 saatte 15 bin üri bile azdır. Zaten bir kişi oynayarak bir saatte 5k uri kasabilir. Yada bu ödülü levele göre düşürebilirler yeni başlayanlar için dahada fazla olabilir.

Bu yenilik bigpoint ve darkorbit yöneticileri içinde hiç bir finansal kayıp olmaz dahada fazla kazanç olur çünkü diyelimki kastığı üriyi gg verdi ve 5 parça kaldı bunu açmak için üridium alır ve darkorbit kazançlı olur. Bu fikrimi sizlerde darkorbit yöneticilerine iletirseniz sevinirim.

Jameika-TR bunu beğendi.
  9. allame2828

allame2828 User

@HANÇER_28 sen yaşıyonmu 1 2 yıl önce senin klanındaydım kartal beyde vardı bende giresunluyum siz bi ara oyunu bıraktınız heralde bende öyle bıraktım şimdi iskandinavya 2 deyim

10. **CoLa**

**CoLa** User

10 gunde 175k uri demissin.Ayda 525k eder. Ve bu mega happy hour da bile alinsa 182 tl ye bedel. Buyuk haksizlik olur oyunu bu kadar kolaylastirmaya gerek yok

11. HANÇER_28

HANÇER_28 User

Cola kardeşim çok düz mantık davranıyorsun. Her gün o kadar aktif kalamz kimse. Elektriği gider işi çıkar yani birisi ayda en fazla kasacağı 300K olur oda zar zor olur. Ben oyuna para yatırmaya tamamen karşı biriyimdir ama para yatırıyorum. Önceden bende yatırmazdım sana anlatayım hemen ;

1. Oyuna para yatıramayan çoğu kişi eline fırsat geçtiği an para yatırmaya çalışır bunun için hırsızlık bile yapabilir.
    2. Oyuna bağımlı olan ve uri kasamayan biri para yatırmak ister ama imkanı yoktur ve oyunu bırakır.
    3. Oyunu oynayan imkanı olmayan günde en fazla 3 - 4 saat giren fakat oyunu çok seven biri kasılmak ister , uridium ile gelişip oda oyunun zevkini almak ister.
    4. Oyunu oynayan zengin oyuna para yatıran vurdum duymaz olan kalpsiz gibi davranıp insanların gelişmesini engelleyenler vardır ve çoğu imkanı olmayan bu durumda ezilir.

Sana bir şey söyleyeyim ilk 3 maddeyi zamanında bende yaşadım. Ve Allaha şükür şuan aylık bana yeticek mebla kadar para alıyorum. Grafikerim , video editoruyum bu yüzden şuan oyuna para yatırıyorum. Bu yeniliği kendim için istemiyorum diğer insanlar için istiyorum.

Bak kardeşim sana bir şey diyeyim ;

Tanrı inancın olur olmaz fakat ne kadar iyimser ve insanlara iyi davranırsan onun karşılığını alırsın. İnsanlara acırsan ve onlara yardım edersen onun karşılığını alırsın . Senin şuan yazdığın şey tamamen zalimce bir şey. Oyunu kolaylaştırma değildir bu diğer oyunculara bir yardımdır... Benden bu kadar kardeşim görüşüne saygım var fakat biraz yazdıklarımı okuyarak düşün.

İyi Forumlar...

12. HANÇER_28

HANÇER_28 User

Evet kardeşim yaşıyorum :)) Hatırladım o zamanlar sanırım leonovdun nasılsın

13. Supreme

Supreme User

Fiyatlar düşşe güzel olabilir

14. HANÇER_28

HANÇER_28 User

Supreme uridium fiyatları şuan düşük. Fakat Euro hesabı olduğu için bize fazla vuruyor. Normalde onların çerez parasına 330.000 uridium alıyorlar. Fakat bizde daha pahalı.

Onlarda 63 EURO bizde 182 lira.

Fiyatlar değilde malzeme fiyatları düşse daha iyi olur.

15. ödüller az

16. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

Kararsız kaldım açıkçası ancak ödüller çok çok fazla.7 saat sonucu 5.000 uridium olabilirdi veya daha az üstü olmamalı.

İyi forumlar

-RealMardin- bunu beğendi.
  17. HANÇER_28

HANÇER_28 User

Modum açıklayamadım sanrırım ;

7 saatte 5000 uridium çok çok az. 5000 uridiume ne yapılabilir ki ?

7 saat sonucu 10000,15000 arası bir şey olmalı . 10000 uri bile az gelir hemen açıklayayım ;

10000 : 100 GG ( Bir kapı bile açmaz ) , 2 tane 10lk Kamufle CPU , 30 tane günlük dosya , 10000 tane SAB-50 - MCB-50 , 6 tane Korsan Kutusu Anahtarı yani bunlar çok az olan şeyler hemen bitecek şeyler. İdeal olarak bence 10000 - 15000 arası bir şey olmalıki bir işe yarasın size söyleyeyim 5000 uridium olsa kullanıcılar ;

Yapacakları etkinlik anca bu kadar olurdu.
    Bunu zaten 1 saatte yapıyoruz.
    Bir kere işimize yarayan bir şey yapsalar.
    Oyun pahalı zaten , 5000 uridium neye yeter.
    7 saat aktif olup 5000 uridium vermek mi ? Çocukmu kandırıyorsunuz siz.

Gelecek cevaplar budur.

18. KARANLIK

KARANLIK User

Merhabalar

İlk mesajınızda darkorbitte kazanır demiş.Size 7 saatte 20.000 uridiuma yakın uridium verilirse ayda 600.000 uridium yapar darkorbitin kazancı nerde burda ?

İyi forumlar

-RealMardin- bunu beğendi.
  19. Modum orada şunu kastetmiş hani eğer oyunda açık kaldığın süreye göre ödül verilirse oyun daha çok oynanır DarkOrbit daha çok kazanır anlamında.

20. HANÇER_28

HANÇER_28 User

Size hemen anlatayım şu konuyu ;

Şuan çok fazla düz mantık bakıyorsunuz konuya. Hiç kimse her gün 7 saat aktif kalamaz yani o 600,000 uridium olması imkansızdır.

Günlük en fazla 4 saat aktif kalsa 7.000 uridium yapar. 4 saatte 7.000 uridiumun 2 katı yapılır zaten birde 7.000 uridium eklenmesi darkorbite zarar bile vermez.

Ve bu sistemle oyuncular çoğalır ve şu ortaya çıkar ;

1 - Sonunda istediğimiz sistem oldu o kadar online kalıyoruz bir ödülü olmalıydı.
    2 - Yeni kullanıcılar gelir ve bunu görür emeğin karşılığının verildiğinin farkına varır ve oyuna dahada bağlanır.
    3 - Bir kişi zengin fakat para yatırmak istemiyor günlük bonusunu aldı 30,000 uridium kastı diyelim bütün üridiumu gg ye verdi ve 3 parça kaldı. Bunu açmak için o an para yatırabilir yani darkorbit kazancına olur.
    4 - Bu size zarar gibi görünüyor olabilir fakat kısa süre içinde oyuncular % 30 civarında çoğalacaktır ve online süreleri % 50 artacaktır.
    5 - Tamamen oyun hırsı olan kişi oyuna dahada bağlanır çünkü ödül alacaktır.
    6 - Bu yenilikle darkorbit finansal olarak görecektirki finansal artış olacaktır. Biliyoruzki bu yenilik tek TR serverlerine değil bütün serverlerine getirirler.

Yani modum uzun lafın kısası ;

Bir konuya asla düz mantıkla bakılmaz, her yenilikten bir kazanç ortaya çıkar. Ve bu da finansal ve fazladan oyuncu olarak darkorbite kazanç olarak geri dönecektir.

Son düzenlenen: 17 Ağustos 2014
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.