Geri bildirim Mülteci Desteği: “Beacon” Diroit Dizaynı

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve .*GöKMeN*. tarafından 15 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar geri görüşlerinizi bize buradan bildirebilirsiniz.

2. تأثير

تأثير User

Özellik eklenmeli veya hiç yoktan herkül veya havoc tasarımları ile aynı anda kullanılabilir olmalı. Gerçekten aldığıma pişman oluyor gibiyim şu an envanterde duruyor öyle.

3. Lapseki

Lapseki User

diğer tasarımlar ile aynı anda takılmayacaksa almanın ne anlamı var, yardım isteyen her yerden yapar, bu yardım etmeyi teşvik değilki

تأثير bunu beğendi.
  4. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Genel olarak bahsettiğiniz şey görünüşü bu şekilde olsun ama havoc veya hecules de kullanabilelim bu şekilde olursa daha çok yardım toplanabilir.

Bu dediğinizi ileteceğiz.

İyi Forumlar.

5. parses

parses User

Anlamakta zorlandığım şey şu ki ; Uluslararası bir şirket olduğunuzu ve bu yüzden yardıma muhtaçlara yardım ettiğinizi idda ediyorsunuz. Fakat şirketin parayı alıp başka bir yere bağışlamaktan başka bir işi olduğunu göremiyorum. Kampanyaya destek veriyorum. Lakin bu işe yaramaz Droit tasarımının, insanların sadece bağış yapacak görüntü den başka bir işe yaramayacak droit tasarımını almalarını istiyorsunuz. Neden bir etkinlik özelliklerini Mesela şuan kırmızı ve Mavi anahtar etkinliğinin belli bir mıktarını bağış yapacağınızı söylemiyor da işe yaramaz bir droit tasarımını satmak gibi bir iş yapıyorsunuz. Siz şuanda parayı alıp bağış yapmak dışında bir iş yapmıyorsunuz. Etkinlikte sizin bu gelire ekleyeceğiniz bir yazıda görmedim. Havale ücretini bile Bağışlardan yapacaklar. Bari onları siz verin.

Bence En mantıklı etkinlik, Zaten yapmakta olunan bazı etkinliklerin belli bir yüzdesini bağış yaptırmak ki bundan daha fazla bağış toplanacağına eminim. Yoksa bu droit tasarımı sadece Bigpoint'in yardım Reklam çalışmasından başka bir şeye benzemediği açık ortada görüntüsü veriyor. Umarım okumuşsunuzdur.
    Not: Her nekadar işe yaramasa da bende 10 lu paket aldım. Bağışa karşı değilim. Bunun Bigpoint'in cebinden para çıkıyormuşcasına anlatması beni rahatsız ediyor.

ZIPPIR bunu beğendi.
  6. parses

parses User

Benimde demek istediğim bu zaten. Bende şuan 10 lu paketini aldım. Benim dediğim işe yarar bir etkinlik düzenlemek veya var olan bir etkinliğin kazancından gelen geliri bir kısmını veya tamamını bağışlamak.

7. neor

neor User

cok ilginc gercekten
    darkorbit, oyuncularindan para toplayip kendi adina bagis mi yapicak ?
    darkorbit, oyuncular adina bagis mi yapicak ?
    darkorbit oyuncularini temsilen orada kim olucak ?
    bagis yapildigi zaman medya veya bu kuruluslar darkorbitin parayi oyunculardan topladigini bilecek mi ?

8. تأثير

تأثير User

Evet en azından bu şekilde olmalı çünkü hiç bir anlamı kalmıyor tasarımı almanın :/

9. alavere dalavere paralar orbite..biz türkiye olarak zaten 2milyon mülteciyi ülkemizde barındırıyoruz..onlarca ülkeden oluşan avrupa birliği üyeleri düşünsün..yardım edeceklerse zaten yeterince kazanıyorlar onlardan etsinler..ben almadım bir özelliğide yok zaten.alıp ne yapacam envanterde yer kaplasın..boş işler bunlar..

10. تأثير

تأثير User

Evet bilir bakın bu tarz olaylar sandığınız gibi zaten firma tarafından saklanamaz. Büyük olaylar ve bu tarz yanlışlar firma itibarını zedeler. Yine de bilinçli kullanıcılar görmek sevindiriyor.

11. -UZMAN-

-UZMAN- User

Merhaba,

Her ülke adına toplanacak bağışlardır bunlar ve ayrı ayrı yatırılacaktır. Ülkelerin yaptığı bağışlar yetkili kanallar ile duyurulacaktır.

İyi Forumlar.

Son düzenlenen: 15 Eylül 2015
  12. crediyle sonradan satışa konabilir havoç+ hercul olmayanlara yenilik olur

13. çok saçma bari direk hiçbirşey vermeden isteseniz daha iyiolurdu envarte duracak şeye niye para yatırayımki zaten maaşımdan mülteci katkı payı yetrince kesiliyor işe yarar bir diroit tasaramı olsaydı alırım saçma saçma

14. Saçma olmuş başka diyecek bir şey bulamıyorum açıkçası.

15. ÇORBACI

ÇORBACI User

Havoc veya hercul gbi bi özelliği olması lazımdı yada hiçbirşey vermeyin direkt bağış adında verin envanterde kalabalık yapmasın.

16. zalimsn88

zalimsn88 User

merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır girmiyordum forma ama bu yardım kampanyasını gördüm girdim. Diyeceğim şu bu tasarım da %1 hasar,tecrübe,şeref biri olsa ben hemen 10 lu paketten alarım ama sadece 2 tane alabilirim. benim tercihim hasar olmasından yanadır. Hiç degilse havoc alamayanlar bunla idare ederler...Teşekkürler okuyan arkadaşlara...

17. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Arkadaşlar şuan için droit tasarımının özelliklerinde herhangi bir değişlik olur mu bellisiz ama sizlerin ve diğer sunucudaki arkadaşların geri bildirimleri ile beraber bir ortak karar alınıp değişiklik olabilir bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz.

İyi Forumlar

ELFİDA___ bunu beğendi.
  18. Peki her ülke için ayrı olacak biz Türk forumuyuz ve Türk serverinde oynuyoruz bu oyun almanların oyunu ee para almanların adına toplanmış onların adına gitmiş olcak. Ayrıca tamam 10lu paketi aldım direk ama ya havoc herkulle kullanma şansımız olsa yada ekstra bi özellik gelse en kötüsünden bi full olunca %5 tp yada şp gibi yada Hız versin

19. Yardım amaçlı elini taşın altına fikir olarak koyan, oyuncularada maddi olarak koyduran(!) Bigpoint' i öncelikle taktir ettim.Ama gelelim asıl mevzuya ki bu diroit tasarımlarının hiç bir faydası yok oyuncuya, artı olarak hercules , havoc tasarımlarını çıkarmak gerekiyo bunu koymak için , çıkarınca eksik tasarımdan bize sağladığı ekstrayı kaybediyoruz.Madem böyle bi iyilik etmek istediler, oyuncuyada en azından 1 haftalık , 5 günlük vs bi güçlendirici olabılır bi roket olabılır mermi türünden olabılır bir şey veremezlermiydi? Diroit tasarımını parlatmak adına yeni bi getirisiz kullanışsız tasarım yerine, normal diroit tasarımının üstüne takılan parlaklık yapamazlar mıydı? Koskoca şirket bu işe adım atıyorda neden hiç oyuncularını yani biz bigpoint in en önemli "çalışanlarını" düşünmüyo anlamıyorum.Tamam hayır işi eyvallah bir isteğimiz yok kâr maksadında ama en azından kullanışlı bir şey olsaydı verdiğiniz, duyan gören tüm insanlar yardımın yanında Bigpoint in büyüklüğünü öylede anımsayabilseydi, yine hep bi oyuncuyu düşünmeme var hep bi adaletsizlik haksızlık.Halbu ki bizsiz bir hiç Bigpoint.

Şunuda belirteyim, hâyır işlemek adına bunu yapacak olan, bu durumada bakmaz, ve ya bana karşılık verin demez.Ama en ufak bi şeyde bizden sürekli uri çekmemizi , para yatırmamızı bekleyen, bize günahını dahi fazla vermeyen hatta özellikle şu yeniliklerin çıktığı yaklaşık 2010 yıllarından beri haksızlıklarıyla bizi yıldıran Bigpoint, bizden beklediği fedakarlıkların çeyreğini kendisi yapmış mı? Bunu sorgulasın isterim.Saygılar sevgiler.

Son düzenlenen: 15 Eylül 2015
    ÇORBACI ve Aliens bunu beğendi.
  20. Aliens

Aliens User

Gerçekten hepinize katılıyorum. En azından yardım olurkende oyuncuyuda teşvik olmalı. Yada hiç bunu çıkarmayın diyen arkadaşlara da katılıyorum. Kendimi uyutulmuş gibi hissediyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.