Muhteşem Köklü Değişim

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧαℓcαтα-яεтuяπ tarafından 8 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Şahsen gerekli gördüğüm bu değişiklikler yapılmalı mı ?

1. kesinlikle yapılmalı

74,4%
  2. yapılsa iyi olur

16,3%
  3. yapılmasa da olur

7,0%
  4. yapılmamalı

7,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darkorbitin ilk çıktığı günden şuanki zamana kadar hergün yaptığımız şey ya cubikon ya da kristallon kesmek olmuştur.Yeni gemiler çıktı satın aldık, yeni cephane çıktı satın aldık,pet de çıktı satın aldık,ıvır zıvır ne çıktıysa aldık lakin kesilen popüler yaratıklar hep aynı kaldı nedense...Kristallonun 3-4 çeşidi bi de cubikon.Kimse diğer yaratıklardan bahsetmesin 3 level oyuncunun bile hayali 10 12 lvl olup sürekli kristallon kesmek.

''Kristallin türünden bir uzaylı gemisi imha ettin.'' diyor ama gemiye benzediği falan da yok ;)

yeni açıldığı dönemler için iyiydi bunlar kabul ama şu an 2014 senesindeki teknolojiyle beraber diğer oyunların yanında saçmalık gibi kalıyor.

Önerilerim ;

*Mevcut yaratıklar biraz daha uzaylı gemilerine benzetilebilir
    (çünkü zaten sözde bunlar uzaylı gemisi )

*delta vb kapılarda olduğu gibi bazı yaratıkların grupça hareket etmesi ve boss u kesmek için önce diğerleri patlatılabilir
    (buna katılmak istemeyenler olabilir ama renk olsun maksat )

*Yeni güçlü-güçsüz yaratıklar eklenebilir
    (gerekirse haritalar biraz daha genişletilsin yer sıkıntısı açısından)

*her haritada güçlü güçsüz yaratıklar bulundurulabilir ki oyuncular hep aynı haritada kasılmaktan sıkılmasın (oyunda x1 le maximum vuruş gücü sanırım yaklaşık 20 bin ve 8-10 bin civarı sıkan orta düzeybi oyuncu için ilk 4-5 haritadaki yaratıkları zaten hiç sayma x-6 x-7 deki kristallon bile çerez gibi)

*x8 den geçebileceğin iki yeni harita daha eklenebilir
    (çok uzun süredir oynamakta olan oyuncular için oyun daha çekici olur)

* Uberler normal haritalara dağıtılabilir
    (tabi bu olursa uber haritasına cubikonla benzer işlevli 5-6 büyük ve bol miktarda ufak yaratıklar eklenebilir)

Oyuncuların hoşuna gidecek benzer yenilikler yapılırsa inanın tüm haritalar oyuncularla dolar.Yeterli denilip hep aynı kalınırsa şu anki gibi millet hesabını elinden çıkarmaya bakıp başka oyunlara yönelir.

Darkorbite uzay aksiyon macera oyunu demek için daha çok çeşitlilik lazım, farklı haritalar farklı yaratıklar eklenmesi lazım , akşama kadar milletin taş topladığı haritalar değil grupça klanca saldıracağın büyük yaratıkların mevcut olduğu haritalar olması lazım.
    ı ,herkese kolay gelsin

Son düzenlenen: 9 Ağustos 2014
  2. kusura bakma kardeşim ama farketmediysen söyliyim burda yazılan konularımız nedense olmuyor

3. **CoLa**

**CoLa** User

Online oynanan bir oyuna guncelleme getirmek cok kolay degildir. Ufak hatalarla oyuncu hesaplarina zarar verilebilir veya oyunda bozulmalar vs.olabilir. Her fikir olacak diye bir sey yok. Ama gerek Tr gerek yabanci server forumlarinda acilan bircok konunun oyuna yansitildigini gordum.

Bu konuya gelecej olursak bence fikir guzel ayni npc leri kesmekten bende sikildim. Oyun son zamanlarda bircok yenilige gidiyor. Bence npc ler konusunda da koklu bir degisiklige gitmek gerek. Hem bu sekilde oyun yeniden canlanir oyuncu sayisi artar. Oyundan eskisi gibi zevk alabiliri.

Yalniz x1 le 12k vurab nasil bir orta halli gemi:D 6-7k orta halli bi gemi bence. Ama +111;);)

4. Merhaba ,

Konu dışı mesajlar silinmiştir. Forum kuraları gereği konuların amacının dışına çıkartılması yasaktır ve çıkartan kişiler ceza alır.

Ayrıca Hezarfen ile ilgili konu mevcut burada başka bir konuyu başka bir yere çekmeyin.

İyi forumlar.

lWhiTéAngéLl bunu beğendi.
  5. Yaratıklar biraz daha uzaylı gemisine benzetilebilir, bu fikir olumlu.
    Bazı yaratıkların topluca hareket etmesi bu da çok güzel fikir bu da olumlu.
    Ama yeni yaratığa ihtiyaç duymuyorum yeni başlayanlar x1, x2, x3 ve x4'te, orta halliler x6, x7 haritalarında zaten kasılabiliyorlar.

6. dostum doğrusun da uzun süre bu oyunu oynamış oyuncular için oyun gerçekten sıkıcı,oyun iyi ama hep basit kaldı,Ben oyuna giriyorum 5-10 cubi, 5-10 kris, iki düşman kesip 1-2 kez de patlıyoruz tabi sonra sıkılıyorum çıkıyorum ;)
    Kris çerez oturduğun yerden kesiyorsun, 4-5 kişi oldunmu cubi de 1 dk sürmüyor
    ,

Son düzenlenen: 9 Ağustos 2014
  7. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Merhaba;

Güzel fikirlere benziyor oyuna renk katabilir.

Keyifli forumlar

8. DELI•VAR

DELI•VAR User

Oyum olumludur oyunu bıraktım fakat foruma devam ediyorum bu olursa oyun renklenicektir belkide oyunu bırakanlar geri döner.
    +1

lWhiTéAngéLl bunu beğendi.
  9. 2008 den beri oynuyorum hep aynı uzaylıdan canım sıkıldı yeni uzaylı gelmese bile görünümlerine biraz daha eklemeler yapılsa iyi olur

pokemonTr6 bunu beğendi.
  10. Yazdığın bir kaç şey oyunun kasmasına neden olur. Hepsine katılmıyorum oyum yok.

11. Dostum isteseler çözüm bulurlar, olmadı indirilip kurulabilir oyun , dediklerimin çoğunluğu yaratık görüntüleriyle grafiklerle alakalı , boş haritalarda gezinmekten iyidir bence ;)

12. Ancasin

Ancasin User

Özellikle;

*Yeni güçlü-güçsüz yaratıklar eklenebilir

*x8 den geçebileceğin iki yeni harita daha eklenebilir

bu iki fikrine katılıyorum. Hep aynı haritalar, hep aynı yaratıklar bir süre sonra sıkabiliyor. Bu iki önerin daha fazla çeşitlendirecek ve renk katacaktır. +1

13. Adamakıllı bi değişim şart oyunda , çalışanı çok altyapısı sermayesi de var , çok güzel vakit geçirilen bi oyuna dönüştürmeleri her iki tarafın da faydasına olur elbet

14. Uber konusuna katılmıyorum. Uberler değerli yaratıklardır ve öldürülmesi zor olmalı.

x8'den geçilen yeni x9 ve x10 PvP MAP'leri vardı unutuldu gitti. Kesinlikle olmalı gerisi kalsa da olur :)

15. Eyuplu3

Eyuplu3 User

kusura bakma ben bununla ilgili yeni konu açtım burada yazıldığını bilmiyordum

16. Bence olmalı 2-3te 4 çeşit yaratık var bide bunların bosları
    2-7de 2 çeşit yaratık var koca haritada

17. Darkorbitin tek ihtiyacı, Flash tabanlı bir oyundan normal bir oyuna geçiş yapması. Herkesin tek sıkıntısı : KASIYOR, KASIYOR, KASIYOR!!!

18. gayet güzel +1

19. Eyuplu3

Eyuplu3 User

tarayıcıdan tarayıcıyada baya fps farkı olabiliyor

20. Sonuç olarak i5 işlemcili, 4 GB ram li 2.7 GHz işlemci hızlı orta düzey bir bilgisayarda hiç değilse grafik ayarları yüksek şekilde en aşağı 25 FPS de oynayabilmem gerekiyor. Ama grafik ayarları en düşük ( Gemiler hariç herşey düşük ) seviyede FPS 25 i bulmuyorsa bile, bu benim bilgisayarımda olan bir sorun değil.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.