Npc Argesi Nasıl Dizilir?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve YamatoVardıBirZamanlar tarafından 30 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba herkese iyi forumlar. Öncelikle hesabım hakkında bilgiler vererek başlayayım. 7ıris, 8.yolda 10küsür lf3 10dan daha az bo2 kalkan ve hız. Lazerlerimin kalanı npclere 145 oyunculara 90 hasar verenden, kasılmalık anlıyacağınız. Şimdi bende yaklaşık 220k uri var. Petim felan yok. Genelde goliathla x8'de ya da leonovla x3-x4'te kasılıyorum. Şuana kadar ki hedefim şeref puanını 500k yapıp ırısleri fullemekti. Bitti sayılır. Ben bu urinin hepsine öncelikli olarak günlük dosyası almak istiyorum. Hesapladım 21 arge felan yapıyor. Ben oyunculara göre arge dizmek istemiyorum en azından şimdilik. Kasılmaya bir süre daha devam edecek şekilde, npc argesi dizmek istiyorum. 2 Sorum olacak bu konu hakkında. Sizce npc argesi dizmek kasılmayı ne kadar hızlandırır , çok etkiler mi ? ve asıl sorumda npc argesi nasıl dizilir :))) Aradım forumda bulamadım. Bir bilen olursa yardımlarını bekliyorum. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Kolay gelsin.

2. -Star-

-Star- User

21'e uygun en çok verim alacağın bu diye düşünüyorum dostum ama burgu uçuş düzeni alman daha yararlı
    olacaktır bence.Burgu genel lazer hasarını %20 arttırıyorken , 5/5 uzaylı avcısı sadece npclere verilen hasarı %12
    arttırıyor.
    Arge dağıtmadan önce şurdan bi göz gezdirmeni öneririm;
    Yeni başlayanlar > Arge Demo
    Hemen ilk sırada göreceksin zaten

Son düzenlenen: 30 Ocak 2017
    JUPlTER bunu beğendi.
  3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Yardımcı olan arkadaşımıza teşekkür ederiz.Buradaki Arge demosunu indirip deneme yapabilirsiniz.

Şimdi öncelikle zeta kapısı yapmanızı öneririm,çift katlı günlerde oradan gelecek günlük dosyaları ile argelerinizi tamamlarsınız.

Uridiumlarınızı başka yerde değerlendirirsiniz,kapıdan gelen ganimet anahtarları ile sandık açar Apis zeus ve fl4 lerinizi tamamlarsınız.

Arge olmazsa vuruşunuz ve savunmanız etkisiz olacağından sağlıklı kasılamazsınız.

Kelle avcısı I-II ,Ayarcı,Uzaylı avcısı,roket uzmanı yaratık argesinde olması gerekenler.

Yukarıdaki Demo ile deneme yaparak daha sağlıklı deneyim kazanırsınız.

Buradan argelerle ilgili geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar.

4. NPC argesinde mantık TP,ŞP arttıran yeteneklere dağıtmak, ayriyetten NPC'ye vuruşu arttıran yeteneğe ağırlık vermek.
    Fakat Uzaylı Avcısı(Vuruşunu NPC'ye karşı arttırır) yeteneğine 5 arge vermek için arge düzenini bozmak gereksiz bir tercih olur. Kısacası sırf npc kesmek için arge dağıtırsan düşmanlara daha kolay yem olursun. Ar-ge ni savaşa göre diz(klasik savunma ve saldırı), vuruşunu ve tp-şp ödüllerini arttırmak için de ihaleden güçlendiricileri al. Zaten aynı yüzdeleri veriyorlar en azından Uridium değil de kredini harcamış olursun.

5. İlginiz için çok teşekkürler. Zeta kapısı hep aklımda daha önceden başka bir hesapla 1-2 sefer bitirmiştim o kapıyı. Ama eğer hatırladığım kadarıyla bir yanlışım yoksa ordan gelen günlük dosyası yüksek arge sayılarına ulaşmak için çok yetersiz kalıyor. Ne kadar uriye açabilirim kapıyı orasıda muamma. Bahsettiğim arge sayısına ulaşmak için yaklaşık 1500 tane dosyaya ihtiyacım var. Bunu zetadan elde etmek benim için çok uğraşlı olur ve vaktimi çok alır. Şuanki gemi özelliklerim ışığında zeta kapısını bitirmemde biraz uzun sürecektir. x2, x3 kullanmam gerecek bunu hızlandırmak için. Yani demem o ki zeta beni çok uğraştıracak. Ben güçlenmiş halimle en azından biraz daha güçlenmiş halimle zetaya girmeyi düşünüyordum. Bunun içinde bonus kutulardan gelen gg'leri hiç harcamadım yaklaşık 500 tane oldu. 1500-2000 arası bir gg'ye açılıyor kapı zannedersem. Sonuç olarak zeta bana pekte sağlıklı bir seçim olurmuş gibi gelmedi.

Dostum cevabın için çok teşekkür ederim. Yanlız bir sorun var galiba resim koymuşsun resmi görüntüleyemiyorum. Burgu uçuş düzenini bir başka hesapta kullanmıştım. Bu hesaptan daha güçlüydü klasik 24 argeydi. Lf3lerim fulldü. Burguyla 6-7k vuruşa kadar çıkabiliyordum sepromsuz ve x1'le. Fakat kalkanı azalttığı için savunmada çok zorluk çekiyordum. %20'lik bir kalkan düşüşü azımsanamayacak şekilde etkliyordu beni. Bu gemim öncekinden daha güçsüz, uçuş düzeni olarak burguyu alırsam tökezleme ihtimalim çok yüksek olur. Uçuş düzeni şimdilik daha geri planlarda benim için.

Dostum cevabın için teşekkürlerimi iletiyorum. Düşmana daha kolay yem olma konusuna değinmişsin. Ben genel olarak kredimi x8 ve x3-x4'teki npcleri keserek onun yanında çöplerini satarak para kazanıyorum. Daha sonra biriken uridium ve tecrübe puanı felan olsun benim yanıma kâr kalıyor. Düşmana pek denk gelmiyorum şuan gelsemde kaçmakta zorlanmıyorum. Henüz p.e.t'de almadım kasması görevsiz zor oluyor diye. Belli bir düzeye ulaştıktan sonra düşman öldürme görevleriyle p.e.t kasmayı düşünüyorum. Benim asıl npc argesinden kastım vuruşumu artırıp daha hızlı kasılmaya yönelik. Bu söylediklerim doğrultusunda düşünceniz nedir ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Ocak 2017
    JUPlTER bunu beğendi.
  6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Hesap olarak haklısınız ancak zeta kapısı ile kapı parçası basarken getiri, kapı yaparken rütbe ve sıralama atışı,havoçlarınızı tamamlama imkanı,çift günlerde yaparsanız günlük dosya ve ganimet getirisi,ganimetler ile pek çok eksiği tamamlama v.b.

Şimdi hepsini ayrı yapmaya kalktığınızda ayrı ayrı uridiumunuz gidecek.En karlı yol olarak tavsiyede bulundum.Zeta kapısını zaten sonradan da olsa havoçlarınızı tamamlarken mutlaka yapmak zorundasınız.Tavsiyeler bizden karar sizden :)Bol şans.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.