Öğe Geliştirme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ♠¯¯¯¯VARYEMEZ¯¯¯¯♠®♠ tarafından 15 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce ?

1. Tabii .. Beklemeyelim O kadar ..

oy sayısı 28
    68,3%
  2. Yok yaa .. Sabır sünnettir bekleyelim. :)

oy sayısı 13
    31,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Şöyle ki direk konuya gireceğim.

Öğe geliştirmelerinde ki süreler uzun ve hele ki 8-10 tane beraber geliştirme yaptığımızda bu süre çok daha uzun oluyor.

Benim önerim de şu ki;

Süreler kısaltılsın veya Gelişmekte olan öğeleri belli bir meblağ (Uridium) karşılığında beklemek zorunda kalmadan hemen bitirelim.

2. Gelişmeli ama genede +1

3. Sanırım o dediğin şey olur çünkü bigpointin bazı oyunlarında yeni yaptılar o erken bitirme işini ama maliyetini insaflıca ayarlamaları lazım +1

4. -onur5000-

-onur5000- User

Süreleri uzun kısaltılmalı +1

5. coder545

coder545 User

super teklif ! sadece 50k uriye aninda gelistirin diye kampanya yaparlar

6. uriyle direk bitirmeye karşıyım ama süre azaltma kısmında sizinle hemfikirim

7. TheMaster

TheMaster User

Azaltılmaktan Ziyade %100 İle Geliştirme Yapılınca Direk Geçsin.
    Ne Demeye Bekletiyor Anlamıyorum.

UZAYDAKİ_ADAM bunu beğendi.
  8. bak işte buda çok mantıklı..

9. Merhaba ,

Geliştirme süreleri en alt seviyeden en üst seviyeye doğru çıktıkça uzuyor. Ayrıca geliştirmeler özel sayıldığı için bir takım zorluklar bilerek yapılmıştır diye düşünüyorum.

%100 oranı ile yapmayanlar varsa başarısız olan malzemeler kaybolsa daha mı iyi olurdu bir düşünmek lazım. :)

İyi forumlar.

10. aynen kaybolmalı. :D

11. bence %55 yapın geliştirn az uri ve kazanma şansı var

12. Ben %85 ve %95 ile tuturamadım. :( 5-6 defa öyle yaptım olmadı bende hem %100 ile yapıyorum.

13. Nefes

Nefes User

Merhaba

En garanti geliştirme %100 dür bunun dışındaki yüzdeler size uridium kaybettirir.

14. Aynen 8500 veren 9000 i de verir :D

Nefes bunu beğendi.
  15. Yapılan yorumlara bakıyorum da sanırım konudan uzaklaşıyoruz. Benim derdim geliştirmenin yüzdesiyle değil benim derdim geliştirirken zaman alması .. Belirli bir ücret karşılığı veya süresi kısaltılarak yapılması.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  16. O zaman nsanki biraz anlatımı yanlış yapmışsın ben bile farklı anladım :confused:

17. oldu 1 saat geliştirme indirimi oldugunda herkes bütün öğeleri geliştirsin herşeyde bu kadar basit olmasın bekle o kadar sürede. biz nasıl herşeyi 16 seviye yapana kadar bekledik sizde bekleyin.

18. herşeyin süresi kısalsın sonra millet beyazla 90 k gömsün sizde oyunu bırakın, arkadaşlar böyle fikirler üretmeyin bence çok gereksiz bunlar... -1

19. Ben süresi komple kalksın demiyorum sadece kısalsın madem indirim gününü öne sürüyorsun o zaman sadece indirimin olduğu gün aynı kalsın ... zaten indirim gününün ne zaman çıkacağı da belli değil .. Ayrıca benim o günle hiç alakam olmaz zaten kendi indirimim var ...
    Tek başına bir nesneyi 1 den 16 ya çıkarmak zaten 1 saat istiyor ama 5-6 tane aynı anda geliştirme sadece bir seviye atlatmak için (örneğin 7den 8e) 15 dakika civarında alıyor ... Ben bu sürenin biraz daha kısaltılması yönün fikir sundum ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.