Orgeneral Rütbe Görünümü Değişsin

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [™_SALA√¯AT•GETİR_™] tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Bencede, Kesinlikle katılıyorum, Değişsin.

55,0%
  2. Hayır değişmesin, Gerek yok

45,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba Arkadaşlar

Orgeneral rütbesini hiç beğenmiyorum ve değiştirilmesini istiyorum.
    Tasarımının basit olduğunu düşünüyorum. Teğmen, yüzbaşı çizgileri orgeneral rütbesinde güzel durmuyor.
    Aşağıda vereceğim iki farklı tasarımdan birinin Orgeneral rütbesi yapılacabileceğini düşünüyorum.

1)[​IMG]

2)[​IMG]

Yorum yapmayı unutmayın.

2. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

3. usta06

usta06 User

server başına 3 tane olan bişey zaten, sık görünse rahatsız etse anlarım da ne katkısı olacak ki bunun oyuna

4. Dostum bende orgeneral değilim, oyundada bu rütbeli oyuncu ile denk geldiğim pek söylenemez ama rütbe biraz acemice, basit geliyor. Yukarıda önerdiğim rütbeler ondan daha hoş bence, bunlar olmasıda şart değil. Şuanki hali aceleye gelmiş gibi bence tasarım değişikliğine ihtiyaç var

usta06 bunu beğendi.
  5. usta06

usta06 User

üzerine çok düşünülmediği belli orada haklısın,
    evet yıldız birçoğunun hoşuna gidiyor ama bu alternatiflerde göz yorucu bir kalabalık var daha yeni bir konsept düşünülebilir, ama bana sorarsan bundan etkilenecek haklı oarak orgeneral rütbesinde olanlar olacağından onların fikri daha önemli

6. RobinKudin

RobinKudin User

şuan bu saate karanlıkta baktığım için hepsi aynı gibi gözüküyor ama daha önceden gördüğüm orgenerallerin rozeti çok dandik gelmişti

ayrıca orgeneral için çok çalışıyorlar ve bence abartı da lazım 2. tasarımı beğendim

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz yeterli ilgi ve desteği görmemiş olduğundan kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.