Oto 5 ' li Roketatar Düzenleme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve allame2828 tarafından 18 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?????

Bu anket 18 Kasım 2097 17:32 tarihinde sona erecektir.
  1. Evet

oy sayısı 48
    85,7%
  2. Hayır

oy sayısı 8
    14,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. allame2828

allame2828 User

Öncelikle Selamlar Kolay Gelsin İyi Oyunlar .

1. Fikir oto 5 li roket atar cpu sunu ayarlaya bileceğiz mesela bunlara 5 li roket attırmayacağız ayarla

-=[ Streuner ]=-

-=[ Lordakia ]=-

-=[ Mordon ]=-

-=[ Saimon ]=-

Bu Tür . bunlar tek bununla sınırlı değil ayarlanabilecekler

* Resim sonra eklenicek

Açıklama : Mesela kasılırken -=[ Mordon ]=- a 5 li roket atar atmasını istemiyoruz bunu ayarlayabileceğiz böyle yani @Nefes adminimizin isteği üzerine eklenmiştir

Son düzenlenen: 19 Ağustos 2014
    Nefes bunu beğendi.
  2. Prophecy

Prophecy User

olabilir + :)

3. Güzel düşünce , destekliyorum.

4. Bende destekliyorum, roketatar atmaya gerek olmayan yaratıklar karşımıza çıkabiliyor, credits masrafını azaltır. Bu yüzden olumlu.

5. DELI•VAR

DELI•VAR User

Tam destek sinir oluyorum böyle şeylere.
    +1

6. aynen ya streunere roketatar atıyoz yanlışlıkla +1 :D

7. allame2828

allame2828 User

hepiniz sağolun güncel

8. PRORESP4WN

PRORESP4WN User

Beyler sizin burada bu aralar tartıştığınız konuları ben 2 sene önce actım hızlı satın alımda eco10 olsun konusu 95 bin evet aldı ama yapmadılar

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bence oyuna çok fazla gerek olmayan bir yenilik olacağını düşünüyorum çünki sizin istediğiniz zaman kapatabileceğiniz bir uygulaması var bundan başka daha yararlı düzenlemelere ihtiyacımız olduğunu bir gerçek.

10. 95 bin evet o_O

11. **CoLa**

**CoLa** User

12. allame2828

allame2828 User

95 Bin oy mu ?? , tr goliath vengeance 2.5k oy aldı daha fazlasını hatırlamıyorum + eco 10 oto satın alabiliyorsun roket cpusu ile

13. allame2828

allame2828 User

adminim sanırım dedeğiniz sizin , uzayda cpular bölümünden kapatma ordan kapatıldığında hiç bir tanesine oto atmıyor biz sınır getiriyoruz

14. Hızlı satın alım derken hani hızlı satın alımla 1000 tane lazer alabiliyoruz ya onu kastediyor.

15. Nefes

Nefes User

Merhaba

Eğer o şekilde bir azalma olacaksa bakın o olabilir konuyu farklı bir tarzda açıkladığınız için ilk insanın aklına olmaz zaten bu var ne gerek var geliyor bence konuyu biraz daha açıklayıcı yazmalısınız.

Son düzenlenen: 20 Ağustos 2014
  16. allame2828

allame2828 User

düzenlendi resim için hangi program iyi olur

17. **CoLa**

**CoLa** User

95 Bin oy :D :D O oyla belediye baskani secilirim ben :D

18. bi kaç roketten batmazsın ya :) @Nefes modumunda dediği gibi kapatma tuşu var ama olsada zarar gelmez.

19. allame2828

allame2828 User

20. Prophecy

Prophecy User

streuner dan aldığın crediyle helstormun 5 tanesinin credisini düşün

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.