Oyun İçi Kişi Listesi Hakkında Görüşleriniz

Konusu 'Kumanda Merkezi Arşivi' forumundadır ve buzmavi tarafından 9 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. buzmavi

buzmavi User

Merhaba,

Yeni güncelleme için eleştiri,beğeni ve yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşınız.

2. Bence çok güzel oldu :)

3. mdmd70

mdmd70 User

Önceden Leonov kendi haritasındayken parlıyordu,nerede kaldı?

4. ii olmuş galiba zaman gostercek

5. iyi ya bide test serveri açsanız :D

6. Prophecy

Prophecy User

Güzel bir fikir bir de benim fikrim var her klanın kendi haritası olsa.grup kapısı gibi,,,

7. Miralay

Miralay User

Adminim Bu Grup Kapısı Neden Böyle Oldu Falcon Hariç Hepsi Gelseydi Direk Üstümüze

8. Lapseki

Lapseki User

grup kapısı cok güzel olmus, ilk defa darkın oyuncu yararına birsey yaptığını gördüm,

9. Prophecy

Prophecy User

Teşekkürler :)

10. 6KN

6KN User

grup kapısında ne değiti acaba ben oyuna giremiyorumda

11. Lapseki

Lapseki User

yaratıklar peşini hiç bırakmıyor rahat rahat kami ile yapıyorsun

12. Bencede darkorbi,tin şimdiye kadar oyuncular için yaptığı en iyi bu grup kapısını değişmesi olmuştur..

13. Müthiş olmuş hemen organize olabiliyor kimin online olduğunu görüp hızlıca grup olabiliyoruz .

14. ARZEN

ARZEN User

güzel fakat geliştirilebilir nitelikte hala.

15. uzun sureedir örneğin adam yanımda ama online gozukmuyor arkadaş listesi bozuldu bu tek bende değil birçok arkadaşımda aynı yeniden guncellenmeli.

16. .*GöKMeN*.

.*GöKMeN*. Guest

Merhabalar,

Görsel ekleme ihtimaliniz var mı?

İyi Forumlar

17. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bende de ayni bayadir modum seslenmedim sporta yeterince yogun die bazen bir harita gidiyorum orda 2 kisi online oluyor port atliyom kimse yok bi bakiyom adam yanimda ama online gorunmuyor sorun var onemsemedim ama bilginiz olsun.

18. Rahatsız etme modu falan olması lazım çevrimiçi gören herkes grup atıyo buda can sıkabiliyo bazen

19. Merhabalar,

Davetiyeleri bloke edebilirsiniz rahatsız etme modu o sanırım :) .

İyi Forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Ocak 2015
  20. Bazılarının arkadaş isteğinide kabul etmek gerekiyo ama ;)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.