Oyun Müziği Yerine Radyo Yayını Yapılsın.. Cmler Dj'lik Yapsın!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Чa√єя•™® tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Evet güzel olur diyorsanız?

1. Evet

88,1%
  2. Hayır

11,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. keşke şu oyun müziği yerine cmler radyo yayını yapsalar tüm serverlarda dinlensede bizde istek istesek :) emin olun çok keyifle oynanır oyun :)

2. Süpersin !!! Harika - muhteşem - ulltra - mega - süper bir düşünce :D

Ama istek işi olursa Ghost in the Shell müziklerinden kaçamazsınız söyliyim ;)

Чa√єя•™® bunu beğendi.
  3. darkorbit bu fikrimi yapsın dünyanın en çok tutulan oyunu olur emin olun :)

4. Hele bide skrillex-bangarang olsa ooh coşarız biz :D

.!!!KRAL__AVCI!!!. bunu beğendi.
  5. arkadaşlar tslerde paylaşın bunu oy toplayalım gerçekten güzel bi fikir boşa gitmesin bence :))

6. Evet arkadaşlar 85m kullanıcı var darkorbit sponsor bulsun onların muziğini yayınlasın ordan da para kazanır belki vip falan fiyatları düşer.Hem dark para kazanır hem müzik dinler eğleniriz.

Hunter_Of_Dragon bunu beğendi.
  7. asdfgasf

asdfgasf User

:D

8. bencede olursa oy verirdim

9. aynen erdal dediğinde olabilir ama isteğimiz sabit bir müzik olmaması radyo yayını tarzında bişey olması hem radyo dinleyeceğiz hem eğleneceğiz düşünsenize dj'in "sıradaki parça trX serverindan X klanı üyelerine geliyor iyi kesimler iyi eğlenceler" diye anons yaptığını harbi çok güzel olur :))

10. videolarımızı sesiz yapmak zorunda kalırız copy right yeriz

11. asdfgasf

asdfgasf User

CMler demişsin ztn cmler çok meşgul nasıl djlik yapıcaklar ?

12. İsteyen bir tuşa basıp bu sesleri kapabilir mesela.

13. tmm cmler yapmasın yeni birilerini görevlendirsinler onlar yapsın :) benim ki sadece bi fikir :))

aynen erdal dinlemek istemeyen kapatabilsin mesela:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ocak 2014
  14. Videonu zaten sessiz yapmak zorundasın arkadaşım müzik felan koyacan sonuçta ;)

15. KARANLIK

KARANLIK User

Bende destekliyorum yetkililer kendi listesinde veya istekleri çalabilir.Ben olumlu bakyorum.

16. asdfgasf

asdfgasf User

Hangi şarkıyı oynatacakları belli bissürü darkorbit videosunda war dj blend

17. saolun fm desteğiniz için :)

18. Geçen chatte de söylemiştin bunu :) Kapatma seçeneği de olursa güzel olur geliştirilmeli şimdilik oy kullanmıyorum..

19. evet chatten hemen sonrada konuyu burada açtım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.