Oyuna başlama hediyesi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve crux20 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Olsun mu ?

1. Evet

oy sayısı 13
    38,2%
  2. HAYIR

oy sayısı 21
    61,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. crux20

crux20 User

Kısaca yazıcam hemen anlatayım.

Oyuna kayıt olduğumuz gün 10 aralık diyelim o gün geldiğinde oyuna girdiğimizde günlük giriş bonusu penceresi gibi pencere çıksın.
    1.lf4
    2.havoc
    3.hercules
    4.tasarım(bizde olmayan tasarımdan rastgale atsın)
    5.aegis yada citadel (rastgale birini atsın)

Bunlardan bir tanesini seçelim ve bize ödülümüzü versin.

1 yıl gibi bir süre için adil bir ödül gibi.

2. Bence iyi bir fikir değil.

Çünkü bu ödüller ağırlıklı olarak şans ile elde edilmekte

-1

Tasarım ve gemi ise zaten credits ile alınmakta adam 1 sene beklemez 1 tasarım veya gemi için.

Darion26 ve GREED bunu beğendi.
  3. Oldu olucak 5.gunun safagindada full + full gemi versin?

4. Merhabalar,

Fikrinizi forum sayfamızda paylaştığınız için öncelikle ekip adına teşekkürler,bakalım arkadaşlardan fikirler nasıl gelecek.

İyi forumlar

BlackGhost™ bunu beğendi.
  5. yeni başlayanlar + etkinlik olmazsa herkese gelse bu soledikleriniz ozaman olumlu olur

6. ELFİDA___

ELFİDA___ User

olduu bide rütbe versinlermi:)

şimdiii kıyamet kitler burayı kaçın bence:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Eylül 2015
  7. gardaş haritada citadel yk ? sende hayır diyon ? bırak oyuncular gelişsin bizde gorev yapak

8. ELFİDA___

ELFİDA___ User

yahu bu sence kabul görürümü??

9. zorlarız bak nasıl getirdik hazerfan ile pusatı 3-4 yıl sonra ?

10. biz lf4 havoc herkul bulmak için. yırtınıyoruz adam gelsin başlasın alsın bence iyi fikir değil -1. hadi diyelim bu olay tuttu DO ekibi yapmaz 1000 kişi dediler 1300 olduk hani ...!?!?...!?!?, haritalar bot kaynıyor supota mesaj atıyoruz ot. mesaj yollanıyor adamlar yine ayni albay gemilere kadar bot bu ne ne taraması yapıyorsunuz siz üst baş mi ...?!?!...!?!?...SIRF OYUNDAN OYUNCU EKSİLMESİN DİYE BANLAMIYORSUNUZ BEN BİLİYORUM NEYSE BU OYNUN SONU NEREYE VARIR O RASİNİ BİLEMEM ...!?!?...?!?!...

11. ELFİDA___

ELFİDA___ User

bak sen haklısın botculara göz yumuluyo nedinini kimse çözemiyo kimine göre adminlermiş:) cm lermiş inanmak zor sanmam ona da bizi aydınlatsalar daha ii olur

12. ben şahsen albay olmak için yırtınıyoruz adam kamusuz bot kullanıyor bune rahatlık ya ha kullanan adam Albay tr 1 de

Son düzenlenen: 5 Eylül 2015
    ELFİDA___ bunu beğendi.
  13. ELFİDA___

ELFİDA___ User

kaderrr :)) zamanla düzelcek inanıyorumm:)

14. GREED

GREED User

Ödüller Çok Abartı Piyasada herkes aegis olur adam açar hesabı 1 yıl oynamaz aegis gelince oynamaya başlar. Oyum olumsuz.

15. DraydiBoy

DraydiBoy User

Olabilir niye olmasın :)
    Oyum Olumlu +1

16. Ödüllerin azaltılması gerekiyor.LF4 , havoc , Hercules gibi kolay elde edilmeyen malzemeler verilmemeli.

Daha çok uridium ve cephane olabilir.

Olabilir.Ama bu şekilde olmamalı.

ELFİDA___ bunu beğendi.
  17. ELFİDA___

ELFİDA___ User

havoc ve hercules için ne kadar emek verdim biliyormusun streside cabadan ona karşıyım sen diyosunkiii full gemi verilsin yokyaa olduu

BlackGhost™ bunu beğendi.
  18. beyler niye sert eleştiriyorsunuzki abi 1 havoç 1 hercul ne zararı va ben fulum ama haritada oyuncu yok az oyuncu kazansak ne olur

19. ELFİDA___

ELFİDA___ User

BEYLERR:) size diyoo bana değil:)

20. Sert eleştiren kişilere bu mesaj valla bana da demiyor :)

ELFİDA___ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.